moniq0213

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Astor Color Waves Szemhéjpúder

Astor Color Waves Szemhéjpúder
2016. április 18.

UPDATE:
Ajánlom mindenkinek, hogy ha van fehér szemceruzája, akkor érdemes alapnak a szemhéjra kenni vékonyan, és utána használni ezt az Astor szemhéjpúdert, mert akkor lesz valóban olyan színe felhordva, mint amilyen a dobozban. Fehér alap nélkül nagyon kis halovány.

Feketében vettem meg kontúrozásra. Sajnos csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, hogy nem túl intenzív a színe felhordva, de nekem ez a halványabb eredmény is tetszik, úgyhogy végülis el fogom használni szívesen. :)

Gliss Kur Million Gloss Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Balzsam
2016. március 8.

Sajnos nem használ semmit, mint balzsam, nagyon sokáig kell tépnem a hajam kifésüléskor, ráadásul elképesztő módon zsírosítja az amúgy normál hajamat, ápolatlannak nézek ki a használata után. Óvva intek mindenkit, kétszer gondoljátok meg, hogy megeszitek-e.

Gliss Kur Million Gloss Sampon

Gliss Kur Million Gloss Sampon
2016. március 8.

Sajnos semmi funkciója nincs, mint sampon. Már használat után, mikor megszárad a hajam, egyből zsíros, pedig nekem normál típusú hajam van, nem szokott hamar zsírosodni. Ettől csak ápolatlannak nézek ki. (A balzsamjáról ugyanez elmondható.)

Joanna Naturia Vörösáfonyás Testradír

Joanna Naturia Vörösáfonyás Testradír
2016. március 8.

Az illatáért vettem meg, az olcsósága miatt viszont nem vártam tőle túl sokat. De szerencsére nagyon kellemes csalódás volt ez a bőrradír. Teszi szépen a dolgát, és használat után csak a puhaság marad, tökéletes! ;)

The Body Shop Deres Áfonya Kézkrém

The Body Shop Deres Áfonya Kézkrém
2016. január 4.

Az illata nagyon finom, friss áfonyás, erre öt csillagot is adnék. A csillaglevonás csak azért van, mert nem egy tápláló krém, télre egyáltalán nem ajánlom. A géles állaga tetszik, mert nem szeretem a zsíros krémeket, de sajnos nem szívódik fel, csak egy réteget hagy maga után a bőröm felszínén, ami aztán az első kézmosással el is tűnik.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2015. november 26.

Nagyon örülök, hogy létezik a krémmánia, ennek köszönhetem, hogy rátaláltam erre a sminklemosóra!!! :)
Már nagyon sok félét próbáltam, és mindegyikre érzékeny volt a szemem körüli bőr. Csípte-marta, és ki is pirosította az összes lemosó, mindegy milyen állagú volt: krémes, kétfázisú, bármi... Már szinte feladtam a reményt, hogy valaha is találok egy nem irritáló lemosót.
De szerencsére az itteni pozitív vélemények miatt megvettem, és azóta is ezt használom, már újra is vettem. Irritációnak semmi nyoma, és a sminket is szépen leszedi, még a vízállóval is jól elbánik.
Szóval köszönöm szépen nektek, többi kommentelőnek, hogy írtatok róla. :)

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Crystal Szépítő Sampon

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Crystal Szépítő Sampon
2015. november 26.

Talán ez az egyik legjobb sampon, amit valaha használtam. Gyönyörű fényes a hajam tőle, másik samponoknál széna-állagú szokott lenni, de ez segít rajtam. Viszonylag könnyebben is tudom fésülni a hajamat a mosás után, és az állaga is pihepuha lesz, amikor megszárad. Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Ár-érték arányban ez a legjobb. ;) Aki pedig azt várja a csomagolás láttán, hogy csillámok lesznek a hajában, az csalódni fog. Itt nem az alkalmi "party" frizurára mentek rá a megalkotói, hanem arra, hogy fényes legyen a hajunk, és ez totálisan be is válik! :)

Dr. Chen Patika Szépség Komplex Kapszula

Dr. Chen Patika Szépség Komplex Kapszula
2015. november 26.

Most már a második dobozzal szedem, és azért is vettem újra, mert már az első doboz után érezhető változás történt a körmeimmel. Sosem tudtam őket megnöveszteni, folyton letörtek, gyakran lapjában kettéváltak a rétegei a körmeimnek. Mióta pedig szedem a kapszulát, a törésnek semmi nyoma szerencsére, nagyon boldog vagyok, hogy segített. :) A hajamról nem tudok nyilatkozni, szembetűnő változást nem látok rajta, de remélhetőleg azt is táplálja a kapszula. Egyedül az "illatával" nem vagyok kibékülve, ezért jár csak a csillaglevonás.

SYOSS Shine & Hold Hajlakk

SYOSS Shine & Hold Hajlakk
2015. november 26.

Én kifejezetten szeretem ezt a hajlakkot. Sokat próbáltam már, de eddig ez volt a legszuperebb. A többi brutálisan szárította a hajam, kifésülhetetlenné tették. Ezt a Syoss lakkot nagyon eltalálták. Tart is szépen, és nem teszi borzalmassá a hajam állagát. Megérdemli az 5 csillagot. :)

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Hab- és Tusfürdő
2015. november 26.

Kókusz minden mennyiségben! :) Fürdőpamaccsal és adagoló pumpával kiegészítve érdemli csak meg az öt csillagot, ezek nélkül 4-et adnék, mert magától nem habzik túlzottan, és az adagolása is nehézkes a pumpa nélkül. De ezeket leszámítva nagyon szeretem, mert nem szárítja a bőröm, és az illatát is nagyon kedvelem. Ez volt az első Yves Rocher termékem, azóta is újraveszem, nem csalódtam benne. :)