moniq0213

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Ziaja Kókuszos Kézkrém

Ziaja Kókuszos Kézkrém
2015. november 26.

UPDATE:
Sajnos hosszabb használat után rá kellett döbbennem, hogy mégsem fenékig tejfel ez a kézkrém. :( Huzamosabb használat után azt tudom mondani róla, hogy míg használtam, szinte ekcémásra kiszárította a kezem. Mihelyst abbahagytam, és átváltottam másik krémre, helyreállt a hidratáltság, újra puha lett a bőröm. Becsapós a dolog, mert amikor felkenem, hagy egy bevonatot a kezemen, ami finom puha, egészen az első kézmosásig. Semmi nem szívódik fel a krémből, egyáltalán nem mondható el róla, hogy hidratál. Nagyon nagyon sajnálom, hogy csalódnom kellett, mert az illata fenséges, de most muszáj lepontoznom mégis. :(

Nagyon imádnivaló krém, a téli szezonban mindig ezt használom. Elképesztő gyorsan beivódik, az illata kellemes, nem erőszakos egyáltalán. A kiszerelése is tuti, jól elfér a táskában, úgyhogy ő számomra a tökéletes krém :) Mindenképpen újravásárlós!

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2015. november 18.

Sajnos csak erősen közepesre tudom értékelni, semmi extra, többet vártam volna tőle. :(
Igaz, hogy nálam az egyik fő szempont, hogy ne peregjen le, amit ez a spirál teljesített is, valamint tartósnak is tartós, de sajnos nagyon sok rétegben kell felvinnem ahhoz, hogy látványosabbak legyenek a pilláim. És mihelyst a harmadik rétegnél tartok, akkor bizony már ragadnak is össze a pilláim.
A keféjével sem vagyok kibékülve, az alsó pilláimat csak nehézkesen tudom kifesteni vele, szétmaszatolom mindig a környéken lévő bőrömet.

Yves Rocher Plaisirs Nature Aranyalma Csillámos Testápoló

Yves Rocher Plaisirs Nature Aranyalma Csillámos Testápoló
2015. november 18.

Ez az Yves Rocher idei karácsonyra készült limitált kiadású terméke.
Megkapó a címkéje, tényleg karácsonyi hangulatú, éppen ezért is vettem meg karácsonyi ajándékként a nővéremnek.
Kipróbálni csak az üzletben lévő tesztert próbáltam, az alapján bátram megvettem, kellemes édeskés almás illata van. Abszolút nem éreztem tolakodónak, finom természetes illatú.
A csillámossága pedig kifejezetten tetszett, szerintem nagyon szépen ragyog tőle a bőr. :)

s-he stylezone X-Treme Hardener Körömerősítő Lakk

s-he stylezone X-Treme Hardener Körömerősítő Lakk
2015. november 18.

Örülök, hogy rátaláltam erre a körömerősítőre. Kifejezetten hatásos. Gyenge, lapvékony körmeim sokkal ellenállóbbak, mióta ezt rendszeresen használom. Esztétikailag is szupernek találom, mióta megvan, nem is használok más, színes körömlakkot, annyira szeretem ezt az egyszerűsége, szép fénye miatt.

Yves Rocher Agrumes En Fleurs

Yves Rocher Agrumes En Fleurs
2015. november 18.

Nagyon pozitívan csalódtam ebben az illatban. Mikor ráfújtam a tesztcsíkra, nem számítottam túl sokra, de szerencsére tévedtem!
Igazán kifinomult illatról van szó, kifejezetten nőiesnek tartom. A többi illat sem rossz ebből a családból, de szerintem valahogy ez a legkülönlegesebb. A tartóssága közepes, de edt lévén ne is várjunk ennél többet.

Mizon Crystal Miracle Arckrém

Mizon Crystal Miracle Arckrém
2015. november 18.

Csak azért töltöttem fel ezt a krémet, hogy óva inthessek mindenkit, akinek megfordulna a fejében ezt a krémet a bőrére kenni.
Egy Holika holika BB krémet rendeltem eBay-ről, ehhez küldték ajándékba termékmintaként.
Tegnap kipróbáltam, hogy mégis mit tud ez a bőrfehérítő krém, úgyis rózsaszínes foltos az arcbőröm. Hát az eredmény az tragikus lett, pedig keveset vittem fel, és pontosan úgy néztem ki, mint a fehérre meszelt bohócok. Vártam kis időt, hátha alkalmazkodik a bőrszínemhez, vagy további egyengetés után hátha barátságosabb árnyalatom lesz, de sajnos semmi.
És még ráadásul irritálja is a bőrömet, sajnos nem mostam le egyből, úgyhogy még most is ki vagyok pirosodva, és viszketek.
Bárki, akit csábít a bőrvilágosítás, azoknak azt ajánlom, hogy maradjanak inkább a klasszikus megoldásoknál (alapozó, BB/CC krémek).

Schwarzkopf Blonde Ultime Tartós Hajfesték

Schwarzkopf Blonde Ultime Tartós Hajfesték

Csakis szuperlatívuszokban beszélhetek róla:
Életem első olyan festéke (8-0 árnyalat Medium Blonde), ami tökéletesen ugyanolyan színű lett, mint ami a dobozon van feltüntetve. Ezt bizonyítandó csináltam is örömömben egy fotót a végeredményről a doboz mellé rakva:

Használat előtt ennél világosabb szőkére festett hajam volt, úgy 1 hónapos lenövéssel, szerettem volna picit természetesebb hatású színt, ezért esett erre a választásom, és nem bántam meg! :)
Eddig ezelőtt ha 10 különféle festéket nem próbáltam, akkor egyet sem, és mindig csalódás volt a vége, sajnos még a 2000 forint körüli Lorealok sem adtak ilyen eredményt.
Rengeteg csillagot érdemel :D

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2015. március 11.

Nagyon szeretem, csodaszép pillákat varázsol. Nem tökéletes, de ebben az árban, több rétegben felvíve ennél jobbat én még nem találtam. Újra vásárolom még, az biztos :)

Bomb Cosmetics What a Melon! Görögdinnyés Ajakápoló

Bomb Cosmetics What a Melon! Görögdinnyés Ajakápoló
2015. március 11.

Elképesztően finom az illata, már csak ezért megérdemli az öt csillagot!!! Nem tolakodó, hanem kellemesen friss dinnyés illatú. :) Ezenkívül a számat is puhítja, teszi amit tennie kell. A tégelye pedig csak tetézi a dolgokat, irtó cukik a dinnyék rajta ;)

Joico K-Pak Split End Mender Hajvéglezáró

Joico K-Pak Split End Mender Hajvéglezáró
2015. március 11.

Még csak harmadik alkalommal használtam a terméket, úgyhogy a hajnövekedést még nem tudtam megfigyelni. Viszont használat után tényleg nem látszik egyetlen töredék sem a hajszálaimon. Kíváncsi vagyok a hosszútávú hatására, majd még jelntkezem friss infókkal. Addigis megelőlegezem az öt csillagot :)