moniq0213

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Elseve Volumen Collagen Dúsító Sampon

Elseve Volumen Collagen Dúsító Sampon
2015. március 11.

A dúsító hatását nemigen fedeztem fel eddig, ellenben szeretem, mert nem kell sűrűbben hajat mosnom, nem zsírosodik tőle hamarabb a hajam. Mint balzsam, jól szuperál: könnyen kifésülhető és puha a hajam, ezért jár az öt csillag :)

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair BB Hajvégápoló Balzsam

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair BB Hajvégápoló Balzsam
2015. február 11.

Leginkább az illata miatt használom, de a hajvégeim állagán is sokat javít. A frissen mosott rakoncátlan hajamat teljesen kordában tartja, és nagyon tartós az illata, szeretem használni.

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)
2015. február 11.

Nekem eddig egyik Balea sminklemosó sem vált be. Ez nem olyan vészes, mint a többi, de jónak sem mondanám. Dörzsölni kell, és még irritál is. Nem ajánlom érzékeny bőrűeknek.

Balea Professional Fényvédő Spray (régi)

Balea Professional Fényvédő Spray (régi)
2015. február 11.

Illatorgia a köbön!!! :) A hajam imádja, és én is! :D Könnyebben fésülhető a hajam tőle, de más jótékony hatását még nem véltem felfedezni. Én csak az illata miatt használom, de az annyira de annyira jó, hogy megérdemli az öt csillagot.

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával
2015. február 11.

A legborzasztóbb sminklemosó, amit eddig valaha használtam. Kár volt megvenni. :( Sokat kellett dörzsölni, hogy egyáltalán lehozza a sminket, úgy 4-5 vattakorong mindig kellett a szemeim lemosására. És cserébe még irritálta is a bőrömet, órákon át könnyezett utána a szemem, és a bőröm is elképesztően bevörösödött. Érzékeny bőrű hölgytársaim, messziről kerüljétek ezt el!

Palmolive Mediterranean Moments Füge és Olívaolaj Tusfürdő

Palmolive Mediterranean Moments Füge és Olívaolaj Tusfürdő
2015. február 11.

A mediterranean moments családból a legfinomabb illatú tusfürdő. Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal, nagyon tartós, sokáig érezhető az illata fürdés után, valamint az állaga, habzása is tökéletes.

The Body Shop Kókuszos Ajakvaj

The Body Shop Kókuszos Ajakvaj
2015. február 11.

Az illata nagyon finom, kókuszmániásoknak kötelező darab ;) A tégelyes kiszerelés nekem sem a kedvencem, de szerencsére nem olyan szilárd, ezért könnyebb felvinni. Egy picit halványítja a számat, de nekem ez pont tetszik. Ami negatívum, hogy a hidratálása nem túl szembetűnő. Szárítani nem szárít, de puhábbnak sem érzem tőle a számat sajnos, csak addig jó, amíg fentmarad. Ezért jár "csak" 4 csillag.

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon (régi)

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon (régi)
2014. október 16.

Sajnos nálam többet ártott, mint használt. Míg ezt használtam, legalább három-négyszer több hajam hullott ki a mosás utáni kifésüléskor. :( Pedig végig használtam mellette a balzsamát is, és mégis szörnyű sok bosszúságot okozott a hajhullás. Mióta másra váltottam, már nincsen ilyen problémám, úgyhogy biztos a sampon hibája volt.

Holika Holika Moisture Petit BB SPF30 Pa++

Holika Holika Moisture Petit BB SPF30 Pa++
2014. június 18.

Most érkezett meg nekem a rendelésem, és eddig imádom. Az állaga egyszerűen isteni, nem is érzem, hogy az arcomon van, annyira könnyű :) A fedése nem túl erős, de a bőrszínt szépen egységesíti. Valamint ami fontos volt nekem, az be is vált, hogy nem csillog, valamint örülök így nyáron, hogy fényvédős. Eddig egyszerűen szinte tökéletes számomra. Remélem nem lesz rá érzékeny a bőröm.

Betty Barclay Pure Style

Betty Barclay Pure Style
2014. április 14.

Már két éve keresgélem az igazit parfümök terén, és végre rátaláltam! Csak imádni lehet ezt a könnyed, friss, de mégis nőies illatot! :)
Szerencsére nálam nem okozott semmiféle irritációt, úgyhogy mindenképp öt csillagot érdemel.