mujerconfused

Regisztráció dátuma: 2015. július 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aromax Napfelkelte Illóolaj Keverék

Aromax Napfelkelte Illóolaj Keverék
2023. szeptember 17.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam, kellemes, számomra nyárias illata van, gyertyás párologtatóban használom + a narancs miatt utálja a macska szval végre békén hagyja a művirágaimat amikre rácsepegtetem 😀

Schwarzkopf Professional Mad About Curls Quencher Oil Milk Hajápoló Emulzió

Schwarzkopf Professional Mad About Curls Quencher Oil Milk Hajápoló Emulzió
2023. május 12.

Nagyon könnyű használni, hajmosás után még éppen nedves hajra szoktam fújni és nagyon szépen megtartja a göndörséget, mindegy hogy magától szárad vagy hajszárítóval. Másnap is oké lehet egy kis frissítéshez de utána már csodát nem kell várni tőle.

John Frieda Repair & Detox Hajmaszk

John Frieda Repair & Detox Hajmaszk
2023. május 12.

Pár hetente használom csak egy kis extra táplálásnak, puha és fényes haj az eredmény. A vékony szálú, göndör hajamat abszolút nem nehezíti el. Féláron akcióban jó vétel. Az új verzióban már kendermagolaj is van, nem tudom ez mennyit számít a hatásában.

Isana Argánolaj Tusfürdő

Isana Argánolaj Tusfürdő
2023. május 12.

Az illata fürdés közben nem az igazi és nem érzek semmi hidratáló hatást. Nem fogom újravenni, vannak ettől jobb olajos tusfürdők.

Uriage Gyn-Phy Intim Mosakodó Gél

Uriage Gyn-Phy Intim Mosakodó Gél
2023. május 12.

Az 500ml pumpás kiszerelés ár-érték arányban verhetetlen, nem irritál és kellemes illata van.

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém
2020. április 30.

Műtéti sebet kenegettem vele, nagyon szépen begyógyult és szuper a hidegtől kirepedezett kezekre is.

Seacret Ocean Mist Body Lotion

Seacret Ocean Mist Body Lotion
2020. április 30.

Pixiboxban volt jó régen, egy teljesen átlagos testápoló, sok parfümmel. Lehetne 3 csillag de az eredetire ára még viccnek is rossz.

Yves Rocher Első Hópelyhek Tusfürdő

Yves Rocher Első Hópelyhek Tusfürdő
2020. április 30.

Az illata nekem túl édes + szárított is, karácsonyra összehozhattak volna egy tisztességesebb terméket is.

Isana Krémtusfürdő Olivával

Isana Krémtusfürdő Olivával
2020. április 30.

Egyre érzékenyebb a bőröm és az olcsóbb drogériás tusfürdők lekezdték kiszárítani :( ez az egyetlen ami még viszonylag kíméletes. A csomagolása már már változott természetesen.

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+
2020. április 30.

Miután elfogyott a mattítós változat ugyanebből a termékcsaládból, ezt vettem meg helyette, de nem volt jó döntés.
Sokkal rosszabb az állaga és a szemet is jobban csípi ha véletlenül közel kenem hozzá. Fényvédőnek természetesen jó de, inkább mást válasszatok a La Rochetól.