Naoto

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

For Your Beauty Bontókefe

For Your Beauty Bontókefe
2020. február 5.

Szuper! Fogalmam sincs, hogy az eredeti Tangle Teezer milyen, de őszintén szólva nem is vagyok kíváncsi rá, mivel ez is tökéletesen működik, sokkal kevesebb pénzért. Már pár éve használom, és még mindig semmi baja, pedig jó párszor le is ejtettem. Egyenes, vékony szálú, de sok hajam van, bizonyos samponoktól vagy nagy széltől könnyen gubancolódik. Ezzel a hajkefével viszont nagyon könnyű kifésülni még a legnagyobb gubancokat is. Csak ajánlani tudom!

Batiste Heavenly Volume Szárazsampon

Batiste Heavenly Volume Szárazsampon
2020. február 5.

Ez gyanúsan az XXL volume új verziója, úgyhogy átmásolom az ottani véleményemet ide is - ugyanúgy tökéletes ez is :)

Számomra ez a legjobb szárazsampon! Azon kívül, hogy eltünteti a zsírosságot a hajról, még dúsít is, úgyhogy ezzel együtt már teljesen vállalható lesz a haj, vészhelyzetben akár 2 nappal is kitolható vele a hajmosás. A trükk szerintem az, hogy a többi szárazsamponhoz képest sokkal kevesebbet kell használni belőle, és jól bele kell dörzsölni a hajba, így nem marad fehér réteg. Így nem tapasztalom azt sem, hogy összeállna a hajam. Már nagyon régóta használom, és elég indokolatlan mennyiségben, mégsem lett semmi baja a fejbőrömnek, ami plusz pont. Mindenképp maradok ennél.

Isana Sensitive Sampon

Isana Sensitive Sampon
2020. február 5.

Nagyon sokféle samponnal próbálkoztam mostanában, a drogérástól kezdve a méregdrágáig, és egyelőre arra jutottam, hogy maradok ennél. Normálisan habzik, nem olyan vészesek az összetevői és nagyon olcsó. Nem zsírosítja a hajam jobban, bár kitolni sem sikerült a két hajmosás közti időt vele, de más samponokhoz képest legalább aránylag vállalható marad vele a hajam. Nem irritálja a fejbőrömet sem. Ezek fényében tudom ajánlani, én már nem hiszek abban, hogy érdemes ennél többet költeni egy samponra.

Aritaum Ginger Sugar Overnight Lip Mask

Aritaum Ginger Sugar Overnight Lip Mask
2020. február 5.

Update: jöttem kicsit felpontozni. Múltkor elég csúnyán kifújta a szél a számat, este jó vastagon bekentem ezzel, és reggelre sokat segített. A használata utáni érzetet reggelente továbbra sem szeretem, de alkalmanként továbbra is használni fogom.

Nem rossz, de nem vagyok elájulva tőle. Tényleg csak estére lehet hordani, mert nagyon ragacsos, fent marad egészen reggelig. Nekem kicsit kellemetlen viselni, mert fura íz lesz a számban tőle, meg annyira nagyon azért szerintem nem hidratál. Elhasználgatom, ami valószínűleg egy örökkévalóság lesz, mert nagyon sok van benne, de újra nem fogom venni.

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Sampon

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Sampon
2020. január 29.

Látatlanban vettem meg, hát nem kellett volna... Pattanásos lett a hajtövemnél az arcom, ami gyanúsan neki köszönhető. Annyira nem is tisztít jól, reggel mostam meg a hajam, de a tövénél már most olyan, mintha tegnap mostam volna. Egyetlen előnye, hogy jó illata van és jól habzik. Nem fogom elhasználni.

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo
2020. január 16.

Nagyon jó sampon! Az ezer éve festett szőke végű balayage hajamra használom, és tényleg hamvasított a hajvégeken. Nem kell félni tőle, hogy összefogja a kádat, vagy lilás lesz a haj tőle. Se nem szárítja, se nem zsírosítja a hajamat jobban mint más samponok, és az illata is nagyon jó. Hetente egyszer használom, így sokáig elég lesz, úgyhogy ár-érték arányban is rendben van.

Remington Pearl Hajsütővas Ci9532

Remington Pearl Hajsütővas Ci9532
2020. január 16.

A kúpvas változatát imádom, mert nagyon tartós az eredménye az egyenes és vékonyszálú hajamon is. Emiatt gondoltam beruházom erre is, mivel ezzel nagyobb hullámokat lehet csinálni. Hát sajnos csalódás... :( Nagyon szép hullámokat csinál arra a kis időre amíg benne vannak a hajamban, de pár óra alatt újra egyenes a hajam. Már többször is próbálkoztam különböző hőfokon, de sajnos nem sikerült tartós eredményt elérni.

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2020. január 14.

Még tavasszal használtam. A lábam sajnos általában elég vállalhatatlan, száraz és hámlik is, úgyhogy gondoltam ha nálam csinál valamit, akkor az bizony tényleg jó. Elég hamar megmutatkozott a hatása, emlékeim szerint kb. 2 hétig tartott a hámlás. Na már csak ezért is megéri megvenni, mert bizony egy élmény volt húzkodni a bőrt a talpamról (igen, undi, de mégis jó... :D).
Egész szép eredményt hozott, nekem nyilván utána sem lett tökéletes a lábam, de nem is vártam el, mert tényleg elég rossz helyzetről indult. Inkább az volt a bajom, hogy mire a teljes hámlás lezajlott, addigra azok a részek amik először hámlottak le, már elkezdtek visszatérni eredeti állapotukba. Ez csak azért bajos, mert állítólag nem kéne semmivel kenegetni a lábat amíg a hámlás nem fejeződik be, mert hátráltatja azt (de lehet, hogy ezt a tanácsot legközelebb inkább figyelmen kívül hagyom).
Mindenesetre nemsokára beruházok még egyre, mert így télen eléggé elhanyagoltam a lábam, és ennek a használata után már könnyebb lesz karban tartani.

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2019. november 28.

Talán ez a legrosszabb rúzs amihez valaha szerencsém volt. Én is a beauty boxban kaptam, a színe ezért nem illik hozzám, de nyilván nem ezért pontozom le, hanem mert iszonyúan szárít, borzasztó kényelmetlen viselni, csíkozódik és kiemel minden repedést, szárazságot. Sajnos ez most kuka.

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza
2019. szeptember 30.

Két árnyalatban (Lovely lips & Magic dessert) van meg, mindkettő ugyanolyan minőségű. A Magic dessert egy barnásabb, a Lovley lips pedig pirosasabb árnyalat. Nekem nem szárítja különösebben a számat (bár nyilván nem is hidratál), pedig alapból elég száraz. Szerencsére nem emeli ki a szájon levő barázdákat és szárazabb részeket sem. Rólam tudni kell, hogy semmit nem vagyok hajlandó elviselni a számon, mert idegesít hogy rajta van, és állandóan azt kell lesni, vállalhatóan néz-e még ki, de ezzel nincs ilyen problémám. Tartós, az ivást jól bírja, idővel pedig egyenletesen kopik. Evésnél már vannak bajok, de pl. leves után sem volt vállalhatatlan, pedig szerintem az a rúzsok rémálma :D Egyelőre ez az egyetlen sminkcucc amit elviselek a számon, úgyhogy jár neki az 5*.