Naoto

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bell Hypoallergenic Skin Stick Concealer

Bell Hypoallergenic Skin Stick Concealer
2019. augusztus 16.

A folyékony változatát szerettem volna megvenni, de nagyon cselesen ez volt odarakva annak a helyére, és már csak otthon tűnt fel sajnos. Egyáltalán nem vált be, nem valami erős a fedése, és hamar kopik. Alig lehet elfedni vele egy pattanást, szem alá nagyobb felületre viszont túl sűrű az állaga, így nem igazán tudom mire használni. (Szerencsére a folyékony változata amit másodjára végül sikerült beszerezni tényleg jó.)

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray
2019. augusztus 10.

Elég jó termék, én elsősorban a szálló babahajak ellen vettem. Ezt a feladatot jól ellátja, és biztos nem csak beképzelem, mert múltkor elfelejtettem használni, és mindenfelé szállt a hajam a fejem tetején. Dúsító hatása is van, bár ez minimális, de nekem nem is ez volt a cél, így elégedett vagyok. Kb. 3-4 fújást használok a fejem tetejére aránylag messziről, és nem vettem észre, hogy zsírosítaná a hajam. Újravevős!

Cien Professional Oil Care Balzsam Makadámia Olajjal

Cien Professional Oil Care Balzsam Makadámia Olajjal
2019. augusztus 10.

A célnak abszolút megfelel, könnyen kifésülhető és valamivel puhább lesz tőle a hajam. Csodát én nem várok egy balzsamtól, főleg, hogy a korábban próbált drágább balzsamok sem adtak ennél többet. Az ára nagyon jó, és sokáig elég. Nem éreztem kifejezetten nagy különbséget közte és a márka keratin repair balzsama között, de annak jobb az illata, úgyhogy nem ezt fogom újravenni.

Cien Professional Keratin Repair Balzsam

Cien Professional Keratin Repair Balzsam
2019. augusztus 10.

A célnak abszolút megfelel, könnyen kifésülhető és valamivel puhább lesz tőle a hajam. Csodát én nem várok egy balzsamtól, főleg, hogy a korábban próbált drágább balzsamok sem adtak ennél többet. Az ára nagyon jó, és sokáig elég. Nem éreztem kifejezetten nagy különbséget közte és a márka oil care balzsama között, de ennek jobb az illata, úgyhogy maradok ennél.

Cien Lady 5 Női Borotva

Cien Lady 5 Női Borotva
2019. augusztus 10.

Jó borotva, jó áron. Az egyetlen problémám vele hogy a krémezőcsík miatt eléggé bumszli a feje, ezért a kényes helyekhez nehéz hozzáférni, de ezt leszámítva teljesen jól működik.

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder
2019. augusztus 10.

Szuper! Nincsenek óriási csillámok benne, hétköznapokra is vállalható fényt ad. Az összetevői is szépek, és valószínűleg sosem fog elfogyni.

Balea Vital Tuchmaske

Balea Vital Tuchmaske
2019. március 20.

Nem rossz maszk, kellemesen hidratál, de nem tart nagyon sokáig a hatása. Jobb napjaimon még másnap is láttam a hatását, de legutóbb már csak pár órán keresztül (lehet, hogy eredetileg is csak beképzeltem?). Előnye a jó ár, és hogy könnyen beszerezhető. Amióta rendeltem egy nagy halom koreai maszkot, azóta már nem szívesen nyúlok ehhez, de ha gyorsan kellene valamit venni, őt választanám, drogériákban még nem találkoztam jobb fátyolmaszkkal ilyen árkategóriában.

Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies

Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies
2019. március 20.

Nem igazán jött be, semmi különöset nem tapasztaltam a bőrömön a használata után. Viszont az alakja és mérete nagyon jó, nem találkoztam még ennyire jól illeszkedő maszkkal. Egynek jó volt, de nem veszem újra.

Balea Vital Tuchmaske (régi)

Balea Vital Tuchmaske (régi)
2019. március 20.

Kellemesen hidratálta az arcomat, de nem mostanában használtam ezt a régi verziót, úgyhogy ennél részletesebb emlékeim nincsenek.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2019. március 11.

Végre egy kézkrém ami csinál is valamit! Borzasztóan ki tud száradni a kezem, mostanában véresre is repedt néhány helyen. A legtöbb kézkrém annyit ér el nálam, hogy bekenés után 15 percig jobb a helyzet, aztán ugyanolyan csontszáraz később. Ez a krém viszont szuper, nagyon hosszan megmarad a hatása, és pár nap alatt rengeteget javított a kezem állapotán, már szinte alig van néhány száraz rész rajta. Tényleg elég testes, nehéz krém, de nekem szükségem is van erre. Azoknak ajánlom akiknek hasonlóan nagyon száraz a kezén a bőr, nyilván akinek csak enyhe hidratálásra van szüksége, annak ez a krém sok lesz. Újraveszem majd, bár rettentő lassan fogy, szóval egyhamar nem lesz rá szükség.