Naoto

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Batiste Dry Shampoo XXL Volume

Batiste Dry Shampoo XXL Volume
2019. február 13.

Számomra ez a legjobb szárazsampon! Azon kívül, hogy eltünteti a zsírosságot a hajról, még dúsít is, úgyhogy ezzel együtt már teljesen vállalható lesz a haj, vészhelyzetben akár 2 nappal is kitolható vele a hajmosás. A trükk szerintem az, hogy a többi szárazsamponhoz képest sokkal kevesebbet kell használni belőle, és jól bele kell dörzsölni a hajba, így nem marad fehér réteg. Így nem tapasztalom azt sem, hogy összeállna a hajam. Már nagyon régóta használom, és elég indokolatlan mennyiségben, mégsem lett semmi baja a fejbőrömnek, ami plusz pont. Mindenképp maradok ennél.

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2019. február 13.

Az illata rendben van, és a hatása is jó, egy nappal ki lehet vele tolni a hajmosást. A hajba jól bedörzsölve nem hagy fehér réteget maga után. Viszont az XXL volume verziót nem tudja letaszítani a trónról, mivel csak a zsíros kinézetet szünteti meg, de nem dúsítja a hajat.

Batiste Cherry Szárazsampon

Batiste Cherry Szárazsampon
2019. február 13.

Ez a verzió nekem nem jött be, számomra a szaga egy az egyben WC illatosító :( Amúgy a hatása nem rossz, ugyanazt tudja mint a Blush változat. Vállalhatóvá teszi a hajat, egy nappal kitolja simán a hajmosást. Viszont nekem hiányzik belőle az a plusz amit az XXL volume verzió ad, mivel nem lesz dúsabb a haj, csak kinézetre megszűnik a zsírosság. Jól bele kell dörzsölni a hajba, és akkor nem hagy fehér réteget. A hatás + SZAG együtt nekem 3*-ot ér.

Avon Anew Clinical Infinite Lift Kettős Hatású Szemkörnyékápoló

Avon Anew Clinical Infinite Lift Kettős Hatású Szemkörnyékápoló
2019. január 11.

Elsősorban megelőzésre vettem, szerettem volna egy kis extra ápolást a szemkörnyékemre. A szem alá használt krém hidratálni hidratált, de a sötét karikáimmal semmit nem csinált, és néha csípett is. A gélt kifejezetten nem szerettem használni, az tényleg nagyon semmilyen. Legközelebb inkább mással próbálkozom.

Etude House Big Cover Skin Fit Concealer Pro Korrektor

Etude House Big Cover Skin Fit Concealer Pro Korrektor
2019. január 11.

A Mint nevű, zöldes színű árnyalat van meg, az arcom pirosas területeire használom. Jól elfedi a pirosságot, eléggé erős fedése van. A száraz részeket viszont kicsit kiemeli, de ezen kívül nem tapasztaltam semmi negatívumot.

Herbamedicus Gyógyfürdő Citromfűvel

Herbamedicus Gyógyfürdő Citromfűvel
2019. január 10.

Jó illata van, könnyen felhabzik, és örökké elég lesz.

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló
2019. január 10.

Az előnyei, hogy szépek az összetevői és olcsó, de sajnos csodát nem tett a számmal, és gyakran kell újrakennem, mert hosszú távon nem érzem a hidratáló hatását.

Inecto Naturals Argan Hidratáló Kézkrém

Inecto Naturals Argan Hidratáló Kézkrém
2019. január 10.

Nekem eléggé száraz a kezem télen, és ez a krém nagyon kevés. Bekenés után közvetlenül még egész jó a hatása, de ez nem tart sokáig. Maximum tavasszal és nyáron tudnám használni, de akkor meg minek... Elkenegetem, de biztosan nem veszem újra.

Diamond Nails Alap és Fedő Zselé Lakk

Diamond Nails Alap és Fedő Zselé Lakk
2019. január 4.

Nagyon jól működik, tényleg bevált alap- és fedőlakként is, ha közé olcsó színes géllakkot használok, akkor is simán bírja 2 hétig (és akkor is csak a lenövés miatt szedem le). Ahogy már mások is írták, az előkészítés tényleg fontos, egyszer elfelejtettem alá primert rakni, és 3 nap múlva lejött matricaként mindegyik, primerrel viszont semmi probléma!

Venalisa Color Coat Gel Nail Polish

Venalisa Color Coat Gel Nail Polish
2019. január 4.

Szuperul működik, én nem a saját alap- és fedőlakkjával használom, hanem a Diamond Nails 2 az 1-ben lakkjával, és 2 hétig simán rajta van a körmömön (utána is csak a lenövés miatt kell leszednem). A világos színek 2, a sötétek 3 rétegben fednek jól. Nagyon könnyű vele dolgozni, és olcsó, csak ajánlani tudom.