Naoto

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lovely Körömerősítő Szérum Kalciummal és C-vitaminnal

Lovely Körömerősítő Szérum Kalciummal és C-vitaminnal
2019. január 4.

Tényleg jól megerősíti a körmöket, eddig sosem tudtam anélkül megnöveszteni őket, hogy legalább egy ujjamon ne szakadjon be, de ezzel sikerült. Viszont az összetevői eléggé elkeserítők, ennek tudatában biztosan nem veszem újra :(

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition
2018. december 3.

A színe tényleg nagyon szép fekete, tartós, nem pereg le még 12+ órás viselés alatt sem, és az összetevői is szépek. Ami annyira nem tetszik, hogy a spirál elég sok festéket vesz fel. Az elején nagyon nehéz volt emiatt úgy használni, hogy ne csomósodjon, de pár hét elteltével már jobb a helyzet. Viszont ennyi pénzért én többet vártam, nem hinném, hogy újravenném.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. december 3.

Azt hiszem nem kell tovább ragozni a korábban leírtakat, tényleg ez a legjobb ár-érték arányú szempillaspirál amit kapni lehet. Az egyetlen hibája, hogy nem valami szépek az összetevői, de akiket ez nem zavar, azoknak mindenképpen ajánlom.

Avon True Nutra Effects Habzó Arctisztító

Avon True Nutra Effects Habzó Arctisztító
2018. december 3.

Én csak arctisztításra szoktam használni sminklemosás után, erre tökéletesen megfelel. Sminklemosónak nem ajánlanám, a szemsminket például kifejezetten nehezen viszi le (de amúgy nem is hiszem, hogy erre szánták a terméket). Jól tisztít, kellemes érzés marad utána. Egy flakon mindennapos használat mellett is elég sokáig kitart. Azért tudnék élni nélküle, de mindenképp kellemes kiegészítése a rutinomnak.

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2018. december 3.

Már a második tégelyt fogyasztom belőle. Nem önmagában használom, de ő is hozzájárult ahhoz, hogy ilyenkor télen sem hámlik darabokban a bőröm. Az állaga kicsit nyúlós, de kezelhető, szaga pedig egyáltalán nincs (ha valaki ettől tartana). Korábban azt vettem észre, hogy a homlokomon lévő apróbb ráncok szépen feltöltődtek tőle, de mostanában valahogy ezt mintha már annyira nem hozná... Ettől függetlenül a bőröm szereti, jól bevált.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. december 3.

Tégelyes társával ellentétben ez egyáltalán nem szárít, szem alatti karikákra ezt használom, és jól bevált. Bőrhibákra is szoktam kenni, de oda néha kevésnek bizonyul.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. december 3.

Nagyon szárít, ezért szem alá egyáltalán nem tudom használni. A fedése amúgy jó, ezért apróbb piros pöttyökre használom, azokra nagyjából be is vált. Viszont így előbb romlik rám, mint hogy elfogyna. Nem veszem újra.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2018. december 3.

Nagyon jól leszedi a sminket, a szememet sem csípi egyáltalán. Kellemes érzést hagy maga után a bőrön, egyáltalán nem ragacsos, tényleg olyan tisztának érzi az ember az arcát. Duopackban az ára sem annyira vészes, biztosan újraveszem ha elfogy.

Cosrx Galactomyces Alcohol-Free Toner

Cosrx Galactomyces Alcohol-Free Toner
2018. december 3.

Nekem ő olyan kis semmilyen. Nem éreztem különösebben hidratálónak, és most sem hiányzik, hogy már nem a rutinom része. Az is igaz, hogy rosszat nem tett, és egyszerű a használata, ezért nem pontozom le különösebben.

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++
2018. december 3.

Szeretem, mert nagyon könnyen felkenhető, és nem csinál vészes fehér réteget. A tubus elég picike, de így is meglepően sokáig elég (bár bevallom, nem igazán tartom magam a mindennapos kenegetéshez...). Újra fogom rendelni.