Naoto

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Studio Nails Hardening Nail Base

Essence Studio Nails Hardening Nail Base
2016. május 2.

Nekem igazából arra kellett, hogy adjon egy alapot, és hogy ne színeződjenek el a körmeim a sötét lakkoktól, erre tökéletesen megfelel. A lakkozás tartósságát talán kicsivel meghosszabbítja, de ez nem jelentős (mindenesetre rosszabb semmiképp nem lett a helyzet). Önmagában is jól mutat a körmökön, fényesre szárad, aránylag gyorsan.

Avon Advance Techniques Száraz Sampon

Avon Advance Techniques Száraz Sampon
2016. május 2.

Nincs mit ragozni rajta, tényleg nem csinál semmit a hajjal, csak győzzön utána szellőztetni az ember...

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95
2015. október 1.

Nekem is olyan hajam van, ami semmi hullámot nem tartott meg eddig, még azt sem ami a fodrásznál készült. De ez a hajsütő vas nagyon jó, még másnap (sőt, valamennyire még harmadnap) is benne vannak a hullámok, hajlakk meg minden nélkül. Először féltem, hogy nem lehet vele nagyobb hullámokat csinálni, de lehet, úgyhogy nagyon jól bevált. Kb. a második használatkor már sikerült normális frizurát csinálni, úgyhogy könnyen meg lehet szokni. Csak ajánlani tudom annak akinek eddig nem sikerült elérnie, hogy benne is maradjanak a hullámok a hajában!
Ja és plusz pont a hőálló kesztyűért, anélkül már szétégettem volna a kezem... :D

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2015. szeptember 8.

A 01-es verziót használtam a soha nem festett, tipikus világosbarna hajamon. Sikerült elérni az áhított ombre hatást, elég természetes lett, de azért észre is vették körülöttem a változást, szóval tökéletes! Az első 2 alkalomnál semmit nem lehetett látni, de szép lassan sikerült elérni a kívánt hatást, 1 flakon elég volt ehhez (középhosszú hajam van). Nekem csak akkor volt száraz tőle a hajam, amikor konkrétan rajta volt, de mosás után teljesen normális lett, hosszú távon sem bántotta. Már jó ideje, hogy használtam, de az idő múlásával sem lett túl sárga, vagy túl vöröses. Én betáraztam még egy flakonnal belőle :)

Alveola Cukorpaszta

Alveola Cukorpaszta
2015. május 20.

Nagyon jó termék! Első próbálkozásom bikinivonalon történt, és amin a legjobban meglepődtem, hogy nem fájt. De egyáltalán nem. (Hozzá kell tenni, hogy nekem már szedték le a teljes területet patronos(!) gyantával, így utólag persze már tudom hogy ezt nem szabadott volna hagyni, mindenesetre edzett lettem... :D). Pirosság sokkal kevesebb volt mint epilálás után, másnapra el is múlt. Nagyon jó még, hogy nem ragad utána minden, vízzel és kis szappannal simán le lehet szedni.
A használatáról: az első hibát ott követtem el, hogy megpróbáltam hidegen kinyitni, így szépen le is tört a nyitófül, mivel a cucc jól rákötött a konzerv tetejére, és nagyon kellett erőltetni. Nekiestem ezután konzervnyitóval, így végül sikerült a művelet. Melegíteni lehet hajszárítóval, de azt inkább akkor, ha csak nagyon kicsi mennyiség kell, mivel hamar megszilárdul újra. Emiatt a forró vízbe állítás jobb megoldásnak hangzik. Én kézzel csináltam, kicsit meggyúrtam egy kis darabot, aztán szőrnövekedéssel ellenkező irányban felkentem, azzal megegyezően letéptem. A művelet befejeztével vízzel lemostam, és kész is! :)

Essence Gel Nails At Home Lehúzható Zselés Alap

Essence Gel Nails At Home Lehúzható Zselés Alap
2014. szeptember 15.

Én csak ezt az alapot használtam mútkor, fedő géllakkot nem. 1 hét után szedtem le, de csak mert meguntam, amúgy még mindig szinte tökéletes állapotban volt. A felvitele kissé nehézkes, mert szerintem túlságosan folyós, így szinte lehetetlen elkerülni, hogy lefolyjon a bőrre. Ezen kívül a leszedésekor felsérti a körmöt, ami nekem nem olyan nagy baj, mert úgyis csak ritkán használom majd, de aki gyakran szeretné az inkább próbálja meg leoldani. Így ez 4 csillagot érdemel tőlem.

Avon Ideal Flawless Matt Hatású, Hab Állagú Alapozó

Avon Ideal Flawless Matt Hatású, Hab Állagú Alapozó
2014. június 15.

Nekem nincs szükségem erős fedésre, inkább csak az arcszínem egységesítésére. Erre alkalmas is, viszont egy nagy bajom van vele - kiemeli a száraz részeket a bőrömön. Ez nyáron egy alapos arcradírozás után még kiküszöbölhető, de télen nem tudnám hordani. Így 3*.

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal
2014. június 15.

Szerettem volna szeretni, de nem sikerült. Az egy dolog hogy 1 percig kell rángatni ahhoz, hogy egyáltalán kihúzza az ember a kefét, de ráadásul rengeteg festék van rajta, hiába húztam le az oldalán, nagyon csúnya lett az eredmény, nem lehet ezt a sok festéket szépen felvinni... Kár, majd még próbálkozom, hátha...

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó
2014. június 15.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Egyrészt a szemhéjpúder színei jobban kijönnek, ha ezt használnom, és valamivel tartósabb is lesz a smink, de azért nem sokkal. Legnagyobb problémám vele, hogy nagyon nehéz úgy felrakni, hogy ne csomósodjon össze, ám ha ez sikerül, akkor azért jobb lesz az eredmény, mintha semmit nem használnék. Ha elfogy, vagy végleg használhatatlanná válik, akkor azért mást keresek majd helyette.

Catrice Ultimate Körömlakk

Catrice Ultimate Körömlakk
2014. június 15.

Az 51-es I'm so aNude árnyalat van meg. Ez egy halvány rózsaszín, ami 2 rétegben már egész jól fed, úgyhogy ez pluszpont. Viszont az ecsetével egyszerűen nem tudok megbarátkozni, nagyon fura alakja van... Önmagában felkenve nem próbáltam, de az NYC gyorsszárító lakkal nem volt jóban, 3 nap után már lepattogzott a végén több körömről is, most Sally Hansen double duty-val van rajtam, ezzel már tovább bírta (majdnem egy hete van rajtam, és csak 1 körmömön pattant le egy kis rész, ezt viszont inkább a fedőlakk számlájára írnám). Összességében egy 4-est kap tőlem, szerintem ilyen minőségű lakkot olcsóbban is lehet kapni.