Naoto

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Sally Hansen Double Duty Strengthening Base and Top Coat

Sally Hansen Double Duty Strengthening Base and Top Coat
2014. június 15.

Én meg vagyok elégedve vele, alaplakknak és fedőlakknak is jó. Az tény, hogy nem egy gyorsszárító lakk, de ezt nem is ígéri, és szerintem azért belátható időn belül megszárad. Viszont amivel azért kiérdemli az 5 csillagot: gyönyörű szép fényes lesz a végeredmény, és tartósabb is.

AVON Ideal Shade Bőrszínhez Igazodó, Színezett Hidratáló Alapozó SPF 15

AVON Ideal Shade Bőrszínhez Igazodó, Színezett Hidratáló Alapozó SPF 15
2014. március 3.

Nekem jól bevált. A fedése nem túl erős, de mivel nekem csak a pirosas területek eltüntetésére kell, ezért elég. Ha utána púdert használok, a fényesség is eltűnik. Amivel viszont nálam kiérdemli az 5 csillagot: nem emeli ki a száraz területeket az arcomon. Ezt még egy (hasonló árkategóriás) alapozóval sem sikerült elérnem, úgyhogy kicsit szomorú vagyok, hogy már nem gyártják...

Aden Cosmetics Körömlakk

Aden Cosmetics Körömlakk
2014. február 25.

A színe nagyon szép (110 Sugar Baby), és két rétegben is szépen fed, de sajnos hamar berepedezett és lepattogzott a körmömről. Mondjuk 200 forintért vettem, úgyhogy többre nem is nagyon számítottam, de nem hiszem hogy vennék újra belőle.

Maybelline Volum' Express Falsies Big Eyes Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express Falsies Big Eyes Szempillaspirál
2014. január 26.

Nagyon szép, hosszú szempillákat csinál, anélkül, hogy összetapasztaná őket. A kis kefe tényleg jó az alsó pillákra, végre nem kenem össze alul a bőröm... :) A tartóssága is teljesen rendben van.

Flormar Supermatte Körömlakk

Flormar Supermatte Körömlakk
2013. november 15.

Nekem csak egy árnyalat van meg (M101-es), de nagyon szeretem, úgyhogy biztos fogok még venni belőle. Már egy réteg egészen jól fed, kettővel pedig tökéletesen néz ki. Az állaga is megfelelő. Tartóssága átlagos, max egy hétig bírja, de nem találkoztam olyan lakkal még, ami ennél tovább rajtam maradt volna, úgyhogy ez is rendben van.

Manhattan Zselés Szemhéjtus

Manhattan Zselés Szemhéjtus
2013. október 13.

Tökéletes :) Már régóta szerettem volna egy ilyen tust, mert a folyékonyakkal mindig sokat bénáztam, ezzel viszont nagyon könnyű szép vonalat húzni (Avonos ferde ecsetet használok hozzá). A tartósságáról annyit, hogy először a kézfejemen próbáltam ki, majd gondoltam hogy lemosom gyorsan vízzel és szappannal... Hát nem sikerült, még körömkefével sem :D (Sminklemosóval viszont egész kíméletesen le lehet szedni.) Ezen felül a színe is gyönyörű fekete, úgyhogy megérdemli az 5 csillagot.

Essence Studio Nails Better Than Gel Nails Francia Manikűr Körömvég

Essence Studio Nails Better Than Gel Nails Francia Manikűr Körömvég
2013. október 13.

Nekem a 4. nap esett le 2 körmömről (nem a hozzá való lakkot/ragasztót használtam, de szerintem nem ezen múlt). Én is leárazva vettem, teljes áron nem érné meg, de így rendben volt. Így 4 csillagot érdemel, mert amíg fent volt, tényleg nagyon szépen mutatott, és egyszerű volt elkészíteni, de ez a 4 nap egy kicsit kevés (főleg, hogy tízet ígér).

Maybelline Color Tattoo Géles Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Géles Szemhéjfesték
2013. május 17.

Nagyon bevált! Alap nélkül kb. 8 óra után kezdett csíkosodni, viszont alappal akár több mint 10 órát is kibír nálam. A bronz szín van meg, magában is szoktam használni, ha több időm van akkor pedig szemhéjpúderrel együtt, úgy is nagyon jól néz ki. Ha megint lesz akcióban, biztos veszek még egy színt!

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk
2013. május 17.

Szuper! 1 perces száradást ígér, ezt olyan szinten tartja is, hogy ha kicsit hozzáér valamihez, akkor már nem lesz baja, de teljesen kopogósra nálam olyan 15 perc alatt száradt, ami így is nagyon jó! Szerintem még akkor is megéri ha tényleg beszárad majd a felénél, mert elég olcsó volt :D

Essence Studio Nails 24/7 Alapozólakk

Essence Studio Nails 24/7 Alapozólakk
2013. május 17.

Én elsősorban azért vettem, hogy ne színeződjenek el a körmeim a sötétebb lakkoktól. Nálam ebből a szempontból abszolút bevált! Viszont azt is ígéri, hogy tartósabbá teszi a lakkozást, amit nem igazán tapasztaltam... Így 4 csillagot érdemel!