NatureBeauty

Regisztráció dátuma: 2020. november 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. november 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Avon Senses Gingerbread Tusfürdő

Avon Senses Gingerbread Tusfürdő
2023. november 10.

Szeretem, mert az ünnepeket teszi szebbé. Szappant is vásároltam, már alig várom, hogy használhassam. :)

Avon Senses Kókusztej és Málna Krémtusfürdő

Avon Senses Kókusztej és Málna Krémtusfürdő
2023. november 10.

Teljes mértékben egyezek az előttem hozzászólóval. Kellemes, kókuszos-málnás illatkavalkád, ami jókedvre derít. Ajándékba kaptam, de biztosan rendelni fogok. Nem lehet megunni!

Bruno Banani Woman EDT

Bruno Banani Woman EDT
2023. november 10.

Sokszor újraveszem. Púdereseknek és elegánsnak érzem. Olyan illat, ami egyértelműen felismerhető. Hétköznapokra tökéletesen megfelel.

Avon Lov|U

Avon Lov|U
2023. november 10.

Engem fújáskor a málnás karaktere emlékeztet a Mugler Angel Nova illatra, utána pedig virágos illattá válik, de nem édeskés. Igazi kis nyári, fiatalos illat, ami ebben a melegben tartós. Nem egy tömegillat, remélem, hogy sokáig gyártják még.
UPDATE: hát nem is tudom....mégsem az illatom. (Sajnos) a bőrömön iszonyat tartós. Túl virágosnak érzem és irritál is.

Avon TTA Wonder Parfüm

Avon TTA Wonder Parfüm
2023. november 10.

Nagyon kellemes és tartós, meleg, amolyan fiatalos, citrusos-virágos illat. Kisebb kiszerelésben vettem, így meglátom még rendelek-e nagyobb kiszerelésben. Egyelőre nagyon kedvelem és kitart egész nap.

Avon Lily Soft Musk Kölni

Avon Lily Soft Musk Kölni
2023. november 10.

Eredetileg karácsonyra rendeltem meg anyukámnak mert szereti a musk illatokat. Kiváncsiságból megszagoltam és elém tárult gyermekkoromból nagymamám orgonafája...tipikusan az YR lila orgonás illatára emlékeztet. Ami nyilván nem mindenkinek jön be, de hát ízlések és pofonok, nekem abszolút tetszik! Igen natúr, letisztult virágillat. A legkevésbé érzem a liliomot, de az orgonát annál inkább...Érdekes...Rendelek magamnak is!

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2023. október 4.

Idén nyáron annyira erősnek éreztem a napot, hogy csakis UV szűrős ajakápoló jöhetett szóba. Kellemes, vaníliás illata van, és tényleg éreztem a védelmet, ami jól jött a strandon. Szívesen ajánlom.
UPDATE: valahogy én is azt érzem, mintha marná az ajkamat. Talán megromlott volna? Pedig nemrég vásároltam...

Douglas Make-Up Oh Yes! Lashes Mascara Szempillaspirál

Douglas Make-Up Oh Yes! Lashes Mascara Szempillaspirál
2023. szeptember 18.

Egy kicsit drága, de nem rossz kis spirál. Nem csomósodik, illetve nincs benne túl sok összetevő, ami miatt szimpatikus. Összességében véve, elégedett vagyok vele.

The Silky Way 20 Az 1-ben Hajregeneráló spray

The Silky Way 20 Az 1-ben Hajregeneráló spray
2023. szeptember 8.

Egy hatalmas csalódás és ablakon kidobott pénz. Megvettem a "20in1" funkció miatt, ami a tapasztalatom szerint sajnos csak parasztvakítás. Miután a szárítandó hajamra vittem fel, olyan csúnya sprőd lett, hogy azóta is próbálom helyrehozni, de nem megy...nem értem, miért írják rá, hogy hővédő is, amikor nem teszi ezt a dolgát?
Soha többet nem dőlök be az ilyen erőszakos marketing trükknek. Ezek után a fodrászomra hallgatok és maradok a jó öreg Raywell és Cadiveu termékeknél.

J. Fenzi C'est La Vie EDP

J. Fenzi C'est La Vie EDP
2023. augusztus 25.

Hajtott a kíváncsiság az utánzatok kipróbálása iránt, így rendeltem egy üveggel. Hát...jól tettem, hogy csak egyet vettem! Egyszer ajándékba kaptam egy eredetit, és bizony szerintem ez nem jó dupe. Vagy csupán az én bőrömön viselkedik furcsán? Egész nap öregasszonynak éreztem magam benne, és sajnos közben meg nagyon tartós...nagyooon :D Ruhára fújva nem rossz egyébként, elhasználom lakásillatnak.

UPDATE: végül anyukámnak ajándékoztam, és rajta meg teljesen tetszett. Első szaglásra talán nem mondtam volna meg, hogy másolat. Megadom az 5 csillagot!