NRbk24

Regisztráció dátuma: 2017. november 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Naturally Good Anti Age Ránctalanító Nappali Arckrém

Nivea Naturally Good Anti Age Ránctalanító Nappali Arckrém
2021. október 25.

Nem csípett, nem pattogtam ki tőle, pár óráig éreztem hogy hidratált a bőröm, de nem adott semmit igazából. Egy krémnek jó, de nem újra vevős.

Ilcsi Zöld Szappan

Ilcsi Zöld Szappan
2021. október 25.

Nekem is olyan tipikus szappan utáni rossz érzést keltett. Eléggé csípett is, de szerintem még jobban össze kell barátkoznom vele, mert a pattanásokat lehúzta. Remélem hosszútávon nem szárítja ki a bőröm.

L'Oreal Paris Skin Expert Arctisztító Tej Normál-Kombinált Bőrre

L'Oreal Paris Skin Expert Arctisztító Tej Normál-Kombinált Bőrre
2021. október 25.

Teljesen jól működik. Leszedi a sminket, nem csíp, hidratáltságot hagy maga után és naaagyon jó illata van.

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém
2021. október 25.

Nyáron használom általában, kicsit hamar kifényesedik. De még jobbat nem találtam ilyen könnyed állagban.

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2021. október 25.

Nagyon szerettem, középiskolában sokáig használtam, kár, hogy már nincs. Viszont a mostani alapozóm szerintem jobban fed, és nem kell rá annyi púder sem, mint erre kellett még akkor..

Alverde Sensitive Hajbalzsam

Alverde Sensitive Hajbalzsam
2021. október 25.

Mindig érzékeny és viszket a fejbőröm, volt egy másik DMes csoda, de az megszűnt, ezért őt használom. Teszi a dolgát, csak sok kell belőle. Viszont megszünteti a problémám, úgyhogy szeretem. (Remélem ez nem szűnik meg egyhamar.)

Ben&Anna Velvet Fürdőtabletta (24 db)

Ben&Anna Velvet Fürdőtabletta (24 db)
2021. október 25.

Úgy nézem nagyon akciósan szereztem be az eredeti árhoz képest. Nesze semmi, fogd meg jól. De tényleg. Kicsi és fura. Inkább egy sima szappannal dörzsölném magam helyette. És ki is pattogtam tőle. Azért kettő csillag mert jó lenne az elgondolás...csak hát a kivitelezés..

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2021. október 25.

Manna krémdeóját cseréltem rá. Tökéletesen teszi a dolgát. Több éve használom.

Manna Natúr Kozmetikum Virágesszencia Illatmentes Zselé Hialuronsavval

Manna Natúr Kozmetikum Virágesszencia Illatmentes Zselé Hialuronsavval
2021. október 25.

Nekem nagyon nem jött be. Pompom virágvizes helyett kerestem hasonló nyári krémet, mint a régi Pompom és ő hasonlított legjobban rá. De felkenve réteget hagy az arcomon, nem szívódik fel rendesen és csíp is. Pedig bíztam benne. :/

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2021. október 25.

A régi kiszerelésben imádtam nyári krémnek, de amióta hozzá lett csapva a hyaluron, azóta egy mellőzött termék nálam. Nem fogom elhasználni. Kuka.