PaNel95

Regisztráció dátuma: 2017. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Elements Balanced Skin Hidratáló Krém

The Elements Balanced Skin Hidratáló Krém
2024. július 6.

A krém nagyon jól hidratál. Kombinált bőröm van, aminek a szárazabb részeit szépen hidratálja, a feszülő érzést és pirosságot nálam szépen megszüntetni. A zsírosabb részeken a krém sok, nagyon átfénylik a bőröm. Így én is éjszakai krémek használom, valamint nappal csak azokon a részeken, ahol plusz hidratációra szükség van.
Reggeli rutinban tonik, hidratáló szérum, vizesebb arckrém (a zsírosabb részeken) és ez a krém (az arcom szárazabb részein), majd fényvédő. Ha jobban el akarom dolgozni a krémet, nálam kukacosodik, ezért amint kezd megszáradni, már nem masszírozom, hanem hagyom, hogy magától megszáradjon, beszívja a bőröm.
A kukacosodás miatt adok neki 4 csillagot.

Update:
Sajnos lejjebb kell pontoznom a 4 csillagról. Hiába szárad meg rendesen az arcomon, fényvédőt kenve fölé morzsolódik, lepereg. Ha ezt a krémet kihagyom (másikat használok), a fényvédőt szépen fel tudom vinni az arcomra. Éjszakai krémnek elhasználgatom, mert ahhoz drága volt, hogy kidobjam. De nem tetszik az állaga és ahogyan az én bőrömön viselkedik. Ha nem használnék alá szérumot, a hidratáló hatásával sem vagyok megelégedve az arcom szárazabb részein.

Yves Rocher Regeneráló Balzsam Bio Jojobával

Yves Rocher Regeneráló Balzsam Bio Jojobával
2024. február 24.

Az igaz, hogy nem nehezíti el a hajat. Hiszen gyakorlatilag annyit is ér, mintha nem is használtam volna.
Nagy csalódás ez a balzsam. Az ígért hatásokból semmit nem teljesít.
Balayage szőkített, erősen hullámos hajam van, ami gyorsan zsírosodik.

L’Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Mélyen Tápláló Maszk Festés Után

L’Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Mélyen Tápláló Maszk Festés Után
2024. február 24.

A kisebb tégelyt vettem meg fodrászkellékesben. Picivel többért, mint ami itt fel van tüntetve.
Nem kellett belőle kevesebb, mint egy drogériás maszkból, hiába kicsit sűrűbb az állaga. Így a 250 ml-es kiszerelés ezért az árért számomra nem érte meg. Nem minden hajmosáshoz használtam, hanem 2 hetente 1x, ami nálam 4 mosásonként jelent.
A hatásából sem vettem észre semmi extra hatást, amit egy harmadennyibe kerülő maszk ne tudna.
A hajam színe sem tartott tovább vagy kopott volna kevésbé a használatával. Fényesebb, puhább sem lett a hajam, mint szokott lenni.
Közepes hosszúságú vörös-rézvörös balayage erősen hullámos (de még nem göndör), sok, de kissé vékonyszálú hajam van, ami gyorsan zsírosodik.
Amit ez a maszk csinált a hajammal, azt a jelenleg használt Garnier Botanic Therapy pakolás is hozza 2000 Ft alatti értékben. Sőt, még talán puhább is a hajam a Garniertől.
Ár/érték arányban nekem ez a maszk pénzkidobás volt. De azért nem 1 csillag, mert nem rontott a hajamon.

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai
2023. július 27.

Szeretem a krémet. Nem mindig csak éjszakára használom. Jól hidratál, egészen jól beszívja a bőröm. A homlokomon, ahol kissé zsírosabb a bőröm, ott átfénylik, de a száraz részeket jól hidratálja. Nem érzek húzódó, viszkető érzést és nincsen irritáció a használata közben.
Szeretem a pumpás adagolóját is, jól visszazár, nem csöpög.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2023. július 27.

Itteni vélemények miatt vettem meg ezt. Szerettem volna valami extrát a hidratálóm mellé.
Én nem vettem észre semmit, hogy csinált volna. Lassan elfogy egy üvegcse, de egyre kevésbé nyúlok utána. Van, hogy napi 2x, van, hogy csak reggel vagy este. Van, hogy tinik után, tonikkal keverve, arckrémbe keverve használom. Egyik módszerrel sem láttam semmi változást.
Elhasználom, de nem fogom újravenni.
Nem okozott pattanásokat, miteszereket, kipirosodást, ez pozitívum.

Yves Rocher Tusfürdő Koncentrátum - Édes Vörösáfonya

Yves Rocher Tusfürdő Koncentrátum - Édes Vörösáfonya
2023. április 17.

Képes lapos ajándékként kaptam pár hónapja, most jutottam el oda, hogy elhasználjam.
Az illata nagyon jó, de ez szerintem nem meglepő. A YR ilyen szempontból ritkán lő mellé.
Én nem vagyok egy tusfürdő zabáló, de ez elég gyorsan fogy attól, hogy elvileg koncentrátum. Szokásosan ez is szárít, de 2-3 fürdés és elfogy.

Yves Rocher Hab-és Tusfürdő Őszibarack-Csillagánizs

Yves Rocher Hab-és Tusfürdő Őszibarack-Csillagánizs
2023. április 17.

Egy kedvezményhez kellett egy termék és ezt az illatú tusfürdőt választottam. Nem szeretem a YR tusfürdőket, mert az amúgy nem száraz bőrömet iszonyatosan ki tudják szárítani. 3x fürödtem vele és a karom hámlott fürdés után. Kézmosásra, keverve mással el lesz használva, másra nekem nem jó.

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Multi-Benefit Olaj

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Multi-Benefit Olaj
2023. április 16.

Nagyon jó ez az olaj. Testesebb, mint a liquid verziója. Majdnem hát középig érő hajam van, 2 max 3 pumpálásnyit oszlatok el nedves hajon, hajmosás után a hajhosszom felétől lefelé. Nem nehezít el, nem tapasztja össze a hajam. Hatásában nem tudom, hogy ez vagy a liquid jobb-e, teljesen meg vagyok elégedve ezzel is.
Én csak nedves hajon használom, két hajmosás között, ha úgy látom, akkor a liquid-et használom.

Hada Labo Tokyo Absolute Smoothing & Moisturising Cream

Hada Labo Tokyo Absolute Smoothing & Moisturising Cream
2023. április 16.

Örültem, hogy egy géles állagú krém, kombinált, zsírosabb bőrre ilyet keresek mindig. Viszont nem tudom olyan vékony rétegben felkenni, hogy beszívódjon, be maradjon ragacsos és ne legyen 5 perc után teljesen fényes a fejem ott is, ahol alapjában véve nem zsíros a bőröm. Kb 45 perc, hogy a munkába érjük, és ezidő után is a bőrömön csücsül a krém és nulla a felszívódása. Egy az egyben le lehet törölni. 2 hét után kidobtam. Ha ilyen hidegebb időben semmit se ér, akkor a melegebb, izzadósabb napokon végképp nem fog megjavulni.

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló
2023. április 16.

Elhasználtam, ha már megvettem, de teljesen elhanyagolható a számomra. Rajtam hagy egy fényes réteget, ami persze eltűnik a rá felkent hidratáló után. Nem éreztem azt, hogy bármennyit is hidratált volna a bőrömön, pedig vannak száraz részek az arcomon.