PiciBrigii

Regisztráció dátuma: 2014. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém
2023. április 14.

Kellemes az illata, szerintem kellően zsíros, de nem túlságosan, teszi a dolgát.

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2023. április 14.

Ez egy nagyon lágy krém, száraz bőrre semmiképp se ajánlanám. Sima arckrém, de meg voltam vele elégedve. Kellemes az illata gyorsan beivódik.

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal
2023. április 14.

Jelenleg ezt használom. Csodát nem tesz a hajammal (eddig nem is találtam olyan hajolajat, sajnos nagyon törik a hajam annak ellenére, hogy nem festem vagy vasalom...). Viszont meg vagyok vele elégedve, szerintem semmivel se rosszabb márkásabb társainál. Gyorsan beszívja a hajam, nem marad olajos, ragacsos, az illata számomra semleges.

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2020. június 27.

Elég nagy csalódás ez a körömlakk. Egy bordós árnyalat van, nagyon szép a színe és gyorsan is szárad. Viszont tegnap festettem ki, reggelre már elkezdett a körmeim végén lepattogni... És még a lábkörmeimen is, pedig ott még a legrosszabb körömlakkok is bírják minimum 4-7 napig. Soha többet....

Miss Sporty Naturally Perfect Körömlakk

Miss Sporty Naturally Perfect Körömlakk
2020. június 23.

A barackos árnyalat van meg, de nagyon elégedett vagyok vele. Eddig még soha nem találtam olyan körömlakkot, ami a körmeimről ne kezdett volna lepattogni másnap, max 2 nap múlva. 5. napja vannak kifestve a körmeim és 1-2 helyen van csak lepattogva apró foltokban. :) Nagyon szépen fed, pláne hogy nude árnyalat.

Gillette Venus Embrace Borotva

Gillette Venus Embrace Borotva
2020. június 18.

UPDATE

Azóta is használom, maximálisan elégedett vagyok vele, csak ajánlani tudom.

Mindig eldobható borotvákat használtam, és meguntam, hogy úgy néz ki után a szőrtelenített felület ahogy... Akartam egy normális borotvát, hátha az segít, erre esett a választásom. Egyszer használtam csak, de nagyon jó!! Eléggé siettem és mégse vágtam meg semmimet, a már meglévő (eldobható borotva okozta) "sebeket", kipattogzott részeket nem bántotta, holott ezeket a részeket az eldobható borotvák mindig csúnyán felsértették. Nem kell 20-szor átmenni egy részen, egyből eltávolít minden szőrt, nem érzem egyébként utána száraznak a lábaim pl. Eddig csillagos ötös, remélem a fejét/ pengéket nem kell túl gyakran cserélni, de még updatelek. :)

RdeL Young Gel Look Nail Colour

RdeL Young Gel Look Nail Colour
2020. február 8.

Kritikán aluli ez a körömlakk... Én hülye egyből 3 szint vettem belőle. Viszonylag gyorsan szárad, szépen is fed, de extrém esetben is jó, ha egy napot bírnak... Nagyon sokszor próbálkoztam már a felvitelükkel... Fedőlakkal és nélküle is, 1-3 rétegben, alapozó lakkal, de max egy nap után nagy darabokban pattog le... Ha utánam dobnák se kellene... Igaz, nem volt drága, de 1 forintot se érnek... Ilyen rossz körömlakkal még nem találkoztam, csak gratulálni tudok ehhez a gyártónak...

Gillette Satin Care Sensitive Skin Borotvazselé

Gillette Satin Care Sensitive Skin Borotvazselé
2019. július 9.

Ma használtam először, de már most tudom, hogy nagyon jóban leszünk. Elképesztően kicsi mennyiség is bőven elég, nagyon könnyű eloszlatni. Teljesen jól csúszik rajta a borotva, szerintem többször veszem újra. :) Az ára először nem annyira tetszett, de ha ilyen kevés elég belőle, akkor szinte ingyen dobják az ember után.

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk
2019. május 13.

Vegyesek az érzéseim. Az évek alatt többször vettem újra, mert sokáig elég, és jobbat eddig nem találtam. Szépen lejön, nem tépi a bőrt, de én úgy veszem észre, hogy nem igazán távolítja el a mitesszereket. Viszont utána mindig olyan "tiszta bőr" érzésem van, és ha ezt használom az arcápolási rutinom előtt, jobb eredményt érek el, szóval valamit mégis csak csinál.

Wellness&Beauty Olajos Testradír Vérnarancs és Kakukkfű

Wellness&Beauty Olajos Testradír Vérnarancs és Kakukkfű
2019. május 13.

UPDATE: Nem is vettem újra, nagyon gyorsan elfogyott, nekem egyáltalán nem tetszett. Nehezen jött le az olaj, más hasonló jellegű termékeknél ilyen problémám még nem volt. Igazából semmi változás nem történt.

Már egy ideje szemeztem vele, vegyesek az érzéseim. Egy hete használom, különösebb változást nem tapasztaltam. Használtam már olyan testradírt, ami olajos érzést hagy maga után, na de nem ennyire... Ezután egy jó alapos szappanozást kell kivitelezni. Érdekes, hogy nekem kicsit csípi a bőröm, nem hiszem, hogy újra fogom venni...