pilleriin

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Nina Ricci L’Air du Temps EDT

Nina Ricci L’Air du Temps EDT
2024. június 2.

Ez az illat rajtam tömény rózsa, kellemetlen. De többször meg szoktam szaglászni az üzletben. Egy letűnt kor illata, de valódi mestermű és nagyon összetett, szofisztikált, irigy vagyok arra, akinek olyan a személyisége, hogy tudja viselni.

Elizabeth Arden Sunflowers

Elizabeth Arden Sunflowers
2024. június 2.

Rajtam nagyon vizes, tenger illatú, nagyon szeretem. Ez már nem a mai kor illata, 30 évnél is régebbi, erős a retro- es nosztalgiafaktor, de pont ez tetszik benne. Rendkívül tartós, ár-érték arány: 10/10

Balea Ajakápoló Magic Fairytale, Mágikus Illattal

Balea Ajakápoló Magic Fairytale, Mágikus Illattal
2024. május 20.

Nincs színe, de az illata megegyezik a Labello Rosé illatával. Tavaszra és nyárra nagyon jó választás, télire és őszre már kevéske lenne.

Dove Pomegranate Seeds & Shea Butter Testradír

Dove Pomegranate Seeds & Shea Butter Testradír
2024. január 24.

Már harmadszor vettem újra, érzékeny és száraz bőrön is jól működik, nem irtitál.

Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate & Lemon Verbena Scent Izzadásgátló

Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate & Lemon Verbena Scent Izzadásgátló
2024. január 24.

100 százalékban megbiztam a Dove termékekben! Eddig! Január van, és még így sem véd az izzadtságtól! Szörnyen érzem magam!

PomPom Smart Blue Antioxidáns Arcmaszk C-Vitaminnal

PomPom Smart Blue Antioxidáns Arcmaszk C-Vitaminnal
2024. január 16.

Csíp, lemosás után is ég az arcom, kétszer tudtam használni, változásról nem tudok beszámolni.

Bruno Banani Woman Summer Limited Edition 2023 EDT

Bruno Banani Woman Summer Limited Edition 2023 EDT
2024. január 12.

Rajtam málnás-kakaós, isteni illat. Sajnos 12 fújás kell belőle minden alkalommal, nagyon halovány.

Essence Lash Like A Boss Lift & Curl Szempillaspirál

Essence Lash Like A Boss Lift & Curl Szempillaspirál
2023. december 30.

Életem legrosszabb spirálja, pedig erős a mezőny, mert csak drogériás terméket vásárolok. Azonnal folyik le a fekete festék a szemed alá… csapnivaló, 100% pénzkidobás.

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum
2023. december 30.

Nem vált be sajnos. Nem szívta be a bőröm, pedig majdnem teljesen elhasználtam, változást nem vettem észre…

Alverde Sensitiv Deo Roll-On Bio Aloe Vera & Bio Kamille

Alverde Sensitiv Deo Roll-On Bio Aloe Vera & Bio Kamille
2023. december 30.

Hozzá vagyok szokva a natúr kozmetikumokhoz, tudom, mit várhatok és mit nem. Ezt a termeket csak nagyon hideg időben merem használni, mert bizony könnyen cserben hagy…