roni94

Regisztráció dátuma: 2011. június 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. június 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oriflame Nature Secrets 2 az 1-ben Sampon és Balzsam Jojobával és Mangóval

Oriflame Nature Secrets 2 az 1-ben Sampon és Balzsam Jojobával és Mangóval
2014. október 28.

Hát én ezt a sampont már mindenre használtam, mert olyan sok van benne. Jó az ára, és kiadós, de inkább családoknak ajánlanám, ahol sokan rá tudnak járni. Az illata picit érdekes, lehet benne érezni a mangót határozottan, de mellette olyan mintha valami nyers zöldség lenne benne. A hajamat jól tisztítja, nem lett tőle zsírosabb és a fejbőrömet sem irritálta.

Oriflame Ifjúságmegőrző Intenzív Skingenist Szemkörnyékápoló Krém

Oriflame Ifjúságmegőrző Intenzív Skingenist Szemkörnyékápoló Krém
2014. október 28.

Gyanítom, hogy nem az én korosztályomnak találták ki, de azért kipróbáltam :D Elég sűrű, testes krém. Nem szívódik be pillanatok alatt, de én este használom és akkor nem zavar. Reggelre nagyon puha lesz a bőröm tőle. A tubus csőre nagyon tetszik, mert ilyen puha gumiszerű anyagból van.

Oriflame North for Men Active Sampon és Tusfürdő 2 az 1-ben

Oriflame North for Men Active Sampon és Tusfürdő 2 az 1-ben
2014. október 28.

Amikor nem volt itthon csajos illatú tusfürdő, akkor ezt használtam :D Nem szárított, az illata is kellemes. Samponként nem tudom hogy szuperál. Azért az összetevőitől kikerekedtek a szemeim.

Oriflame Giordani Gold CC Krém SPF35

Oriflame Giordani Gold CC Krém SPF35
2014. október 28.

Az előttem szólónak igaza van, ez a CC nem a kombinált és zsírosabb bőrűeknek fog kedvezni. Kellemes illata van, és jól hidratál. Én azért a fedésétől nem dobtam hátast, de ebben viszont az a jó, hogy természetes hatást lehet vele elérni. Tartósságról nem tudok beszámolni, mert ajándékba kaptam és az én bőrtípusommal nem igazán kompatibilis, szóval csak itthon használtam kipróbálásra.De ez nem jelenti azt, hogy ez egy rossz termék.

Oriflame The One Körömvédő

Oriflame The One Körömvédő
2014. október 28.

Azt a tanácsot kaptam, hogy alaplakknak használjam. A körmeimet megvédi az elszíneződéstől, 3 napig megmaradnak rajta a körömlakkok. Az erősítés résszel nem tudok mit kezdeni, mert sajnos nagyon törik a körmöm és nem hiszem, hogy ez a lakk bármiben befolyásolná.

Oriflame Dream Cream Kézkrém

Oriflame Dream Cream Kézkrém
2014. október 28.

Könnyű állagú, és kellemes illatú krém. Arra tökéletes, hogy napközben kenegessem vele a kezem. Éjszakára azért valami masszívabb krémet használok. Akinek szárazabb a bőre, vagy a hideg jobban megviseli, annak inkább valami jobb hidratálót ajánlanék. Az viszont nagyon tetszik benne, hogy apró, így még a pici táskámba is be tudtam suvasztani a többi cuccom mellé :)

Fabulon Napozás Utáni Balzsam

Fabulon Napozás Utáni Balzsam
2012. július 2.

Május elején kimentem a WTCC-re. Minden szép és jó volt, csak eléggé leégtem. Akkor én is bevetettem ezt, és egész hamar helyrejött a bőröm. Kellemesen hűsített és megnyugtatta a bőrömet. Az illatát is szeretem :) Szerintem érdemes kipróbálni, még akkor is, ha nem ég le az ember.

Secret Key Platinum Power Deo Stift

Secret Key Platinum Power Deo Stift
2012. július 2.

Hatékony, nagyon szeretem. Egy nagy baja van, hogy foltot hagy a ruhákon és én emiatt váltottam le.

Babydream Lágy Babakrém (régi)

Babydream Lágy Babakrém (régi)
2012. július 2.

Csak próba képpen vettem meg a pici változatot és nagyon jó volt. Könnyen beszívódik, az állaga nekem bejön mert így jobban el lehet kenni. Csak az illatával van egy kis bajom, de nem érződik erősen. Legközelebb a nagy változatot fogom megvenni. Jó kis cucc :)

Johnson's Baby Bedtime Lotion (régi)

Johnson's Baby Bedtime Lotion (régi)
2012. július 2.

Eddig szerettem, de most megláttam az összetevőket... Pedig az illata nagyon jó :/