sailorluna

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Ultimate Shine Gel Lip Colour Ajakrúzs

Catrice Ultimate Shine Gel Lip Colour Ajakrúzs
2018. szeptember 5.

két színem van belőle, gyönyörűek. kicsit áttetszőek, mégis egy húzással erőteljes színt adnak. van egy kicsi fényük, de nem túl szájfényszerűen. tartósak, ha békén vannak hagyva, nyilván az evés-ivástól kopnak, de ez a finish velejárója. nagyon szeretem őket, kár, hogy kivonták a kínálatból.

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon (régi)

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon (régi)
2018. szeptember 5.

enyhített a hajam sárgás színén, de sajnos nem sokat javult tőle. nagyon szárított, és néha a körmömet is befogta a lila szín, amit egy hétig nem tudtam leszedni róla.

Floren Testápoló Mézzel

Floren Testápoló Mézzel
2018. szeptember 5.

nagyon nem bírom a floren cuccokat, de ez egész jó. nem hagy túl ragacsos érzetet, viszonylag hamar be is szívódik, és hidratálja a bőrömet. viszont az illata és az összetevők nem tetszenek.

Cien Testáplótej Mandulaolajjal

Cien Testáplótej Mandulaolajjal
2018. szeptember 5.

nagyon nehéz eloszlatni, sűrű, zsíros krém. nehezen szívódik be, sokáig érezhető réteget hagy, emiatt nem tetszett. az is negatívum, hogy az összetevő lista 3. helyén alkohol van, és a neve ellenére több benne a ricinus mint a mandulaolaj. viszont legalább jól hidratál. olcsó, nagy adag.

Vademecum Natural White Fogkrém

Vademecum Natural White Fogkrém
2018. szeptember 5.

jól tisztít, lágy, frissítő íze van, de sajnos semmilyen fehérítő hatása nincsen.

Isana Kényeztető Tusfürdő Fekete Orchidea

Isana Kényeztető Tusfürdő Fekete Orchidea
2018. szeptember 5.

nem szárít, kellemes az illata, de erőteljesebbre számítottam, alig éreztem, pedig a flakonból szimatolva töménynek tűnt.

Isana Sárgadinnye&Körte Tusoló Olaj

Isana Sárgadinnye&Körte Tusoló Olaj
2018. szeptember 5.

érezni benne az olajat, nem szárítja a bőrt, jól habzik, és nagyon tetszik az igazi friss, gyümölcsös illata.

Naturland Glycerinum Boraxatum

Naturland Glycerinum Boraxatum
2018. szeptember 4.

sajnos hosszú távon nem segített, és elég macerás is volt.

Mitesszer Eltávolító Pálca

Mitesszer Eltávolító Pálca
2018. szeptember 4.

ez egy ádáz szörnyeteg. egy kis gyakorlással már mindent ki tudok nyomni ezzel az eszközzel, de milyen áron? nem igaz, hogy nem okoz hámsérülést, nagyon is okoz, bármilyen óvatosan is csinálom, nagyon megviseli a bőrt a használata. és sajnos nagyon rá lehet szokni, ami borzasztóan káros. bánom, hogy megvettem. így több év távlatából látom, hogy jobb állapotban volt a bőröm, amíg nem piszkáltam ezzel. ha ki is nyomtam valamit kézzel, nem maradtak utána hegek. most viszont tele vagyok velük...

Egyptian Magic Arckrém

Egyptian Magic Arckrém
2018. szeptember 4.

egy mintához volt szerencsém. elég sűrű, nehéz krém, nem szívja be a bőröm. az illata mézes, kevés kell belőle, a kéz melegétől olvadni kezd. hidratált, és egy picit halványította a pattanások után maradt hegeket. kíváncsi lennék a hosszú távú hatására, de túl húzós az ára.