strawberry92

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Versace Bright Crystal Absolu

Versace Bright Crystal Absolu
2015. április 15.

Kevés olyan parfüm van amit ennyire megszeretek, elég válogatós vagyok, de ezt imádom és még tartós is.

Essence Nail Candies Körömlakk

Essence Nail Candies Körömlakk
2014. március 6.

Peachy keen 03-as árnyalatot vettem meg, mert elég élénk pasztellesnek tűnt üvegben, de mikor kipróbáltam szomorúan tapasztaltam, hogy szinte semmi színt nem ad és elég kevés a fedése, majdnem átlátszó 2 rétegben is. Nem szárad gyorsan, sőt...kicsit szebbek lesznek tőle a körmeim de többet vártam volna. Erősítő hatásáról nem tudok még mit írni, de szerintem nem is fogom annyit használni, hogy tesztelhessem.

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2014. március 4.

Végül megvettem szombaton a 102 árnyalatot. Kicsit sötétebb mint a bőröm, mégis tökéletes, mert nem vagyok olyan sápadt és szépen igazodik a bőrömhöz. Nem fényesedik a bőröm alatta (csak minimálisan, amit eddig nem sok alapozóval értem el), szépen fed, rajtam nem maszkszerű és tényleg tartós. Az ára nem túl baráti (igaz most kuponnal fél áron vettem) de szerintem megéri, mert tényleg minőségi termék:)

Update:

Ma újravettem mivel akciós a Rossmannban és továbbra is imádom:) Ennél jobb alapozóm még nem volt. Nem szokásom, de ma nem volt időm újrasminkelni magam, így még a reggeli rétegre vittem fel egy keveset a nagy rohanásban és így is nagyon szép és egyenletes, sőt mintha egységesebb is lenne mint 1 rétegben.

Essence Big Bright Eyes Jumbo Szemceruza

Essence Big Bright Eyes Jumbo Szemceruza
2014. február 28.

Nekem is nagyon tetszik. Puha, könnyen kenhető, szép színe van, nem túl csillámos jól végzi a dolgát:)

Helia-D Age Control CC Krém

Helia-D Age Control CC Krém
2014. február 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de nekem sajnos nem vált be. Eddig a Garnier olajmentes BB krémet használtam és meg voltam vele elégedve, de gondoltam kipróbálok valami újat. Hát nem kellett volna...:/ Használtam 2 féle krém főlé is (vártam eleget, hogy beivódjon) és önmagában is, de nekem egyszer sem sikerült szépen, csíkmentesen eloszlatnom, ráadásul a sok próbálgatástól kukacosodni is kezdett közben. Elhasználom ha már megvettem, de tuti nem veszem újra, nincs nekem idegzetem negyed órát szöszölni mire valahogy kinéz rajtam. Még ecsettel sem tudtam rendesen felvinni. Egyedül a színe jó, pont passzol a bőrömhöz. Maradok a Ganernier BB-nél.

Hát nem tudom mi lesz ezzel a krémmel mert egyenes utálom. Össz. 4x használtam és mindig megbántam. Most fogy el a Garnier BB, próbálom magam rávenni, hogy elhasználjam, de nem tudom meddig bírom. Fedése semmi, állaga borzalom.

Ma ismét teszteltem. Reggel 7 körül sminkeltem azóta most néztem és foltokban lekopott az arcomról, pedig nem hámlok és hidratált a bőröm.

El sem hiszem, hogy ezt írom, de kezdem megszeretni! Tovább kísérleteztem mivel nem akartam beszerezni még egy krémet úgy, hogy ezt szinte nem is használtam. Most, hogy problémamentesebb a bőröm egész szép lett a végeredmény és most már napi szinten fogom használni. Sajnáltam volna ha használhatatlan marad számomra, mert elég szépek az összetevői is. Fedése most, hogy nincs annyi piros foltom megfelelő, de egy problémásabb bőrre elég gyenge lenne. Az állagával még mindig nem tudtam megbarátkozni, mert nagyon macerás felvinni. Akármennyit kenek először vastag, maszkos réteget képez, ami ugyan hamar illeszkedik a bőrhöz, de elég ijesztő tud lenni, főleg az első használatnál.

Egyptian Magic Arckrém

Egyptian Magic Arckrém
2014. február 2.

Mintát kértem én is, mivel annyi jót olvastam róla. Tudni kell, hogy mostanában elég problémás a bőröm. Sokáig azt hittem, hogy 22 évesen szabadultak el az aknék az arcomon, de rájöttem, hogy ez mind annak köszönhető, hogy unalmamban vagy ha ideges voltam állandóan nyomogattam az arcomat még akkor is ha csak a tükör nagyítós részével láttam mitesszereket. Ennek a következménye az lett, hogy tele van/volt az arcom sebekkel, gyulladásokkal és piros pattanás utáni foltokkal. LRP Cicaplastot már használtam, mielőtt a mintát elkezdtem és hatásos is volt. Ezzel a krémmel ugyanazt érem el. Hamar leviszi a gyulladást, szépen hidratál, megnyugtatja a bőrt, viszont borzalmasan nehéz krém még vékony rétegben is ezért tényleg csak akkor lehet használni ha órákig érintetlen marad az arcunk. Összességében tényleg jó kis krém, de az árát sokallom. Maradok a Cicaplastnál, mert jóval kedvezőbb az ára és semmivel sem tud kevesebbet.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2014. január 12.

Borzalom...én is akciósan vettem meg a kéket és a lilát együtt. Bár ne tettem volna. Nem elég folyós a festék, így alapból nehezen kenem fel és a végeredmény pókláb-szerű, csomós, dús de rövid pillák. El sem használtam teljesen bármennyire is szerettem volna, mert annyira szenvedés volt sminkelni vele. A kéket ki sem merem próbálni, főleg, hogy vízálló. Ezek után pár hétig még pihentetem.

La Roche-Posay Cicaplast

La Roche-Posay Cicaplast
2014. január 10.

Végre én is rávettem magam ennek a csodának a megvásárlására végső elkeseredésemben. Lassan 22 évesen még mindig problémás a bőröm, de a legnagyobb gondot mégis én okozom magamnak azzal, hogy állandóan piszkálom a bőrömet és nyomkodom unalmamban is. Piros foltokkal lett tele az egész arcom és el sem akartam múlni vagy ha mégis akkor hetek kellettek mire valamit halványultak. 1 hete használom esténként ezt a krémet és már nagyon szépen halványulnak, már fele annyira piros az arcom mint előtte és a friss sebek is gyorsabban gyógyulnak és simább felülettel nem azzal a tipikus érdes, száraz, kiálló felülettel. Kíváncsi vagyok , hogy a tubus végére eltűnnek-e teljesen a pattanások helyei, de szinte biztos vagyok benne, hogy igen:) Azóta nem is nyomkodom magam (bár nehéz megállni:D) és egyszerűen hihetetlen mennyivel szebb lett a bőröm.

Colgate 360° Fogkefe

Colgate 360° Fogkefe
2014. január 2.

Eddigi legjobb fogkefém, kellemes érzés használni ettől végre nem vérzik a fogínyem, megfelelően tisztít mivel mindenhova befér.

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal
2014. január 2.

1 hónapja használom nappalra és éjszakára is. Végre találtam egy teljesen natúr arckrémet elérhető áron amitől nem leszek tele pattanásokkal, mitesszerekkel és nem csillog az arcom fél óra után. Kellemes gyógynövényes illata van, gyorsan beszívódik, kevés is elég belőle, smink alá is tökéletes:) Újra fogom venni:)