Sz. Csilla

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre
2021. október 14.

Nekem nem segít, dehidratált maradt a hajam. Az illata pedig borzasztó. Olyan régi módi öreganyám rózsavize...

Joico 4 Lépéses Hajújraépítő Kezelés

Joico 4 Lépéses Hajújraépítő Kezelés
2021. október 14.

Update:
Kiprobaltam harmadjára is, egyre rosszabb az eredmény. Nagyon szárította, kiszívta a színét és semmi, de semmi értelme nem volt. Így a csillagokat teljesen le kell vennem. Nagyon drága volt és inkább ártott.

Más hajszerkezet építő, simító vagy keratinos kezelésekhez képest számomra a legnagyobb előnye, hogy ettől nem hullik a hajam.
Amit nem tudok eldönteni, hogy hogy lehet, hogy először nagyon szép selymes és párataszító lett a hajam, mert annyira feltöltötte, hidratálta a kezelés. Pár év múlva, most, pedig a semmit sem csinált. Sőt a babahajaim még kunkoribbak lettek, tehát száradtak töle. Így most félúton a csillagok között tőlem 3ast kap. Talán kipróbálom még majd újra.
Nagyon kíváncsi vagyok a véleményeitekre. Nem tudom most mi lehetett a hiba, talán változott az összetétele?

Elie Saab Girl Of Now EDP

Elie Saab Girl Of Now EDP
2021. február 25.

Ilyenkor télen szeretem az ilyen édes mandulás illatokat, olyan finom melegséget áraszt magából tőle minden nő. :)
Kifújáskor valóban a pisztácia fejjegy miatt marcipán illat leng körül. Fantasztikus szerintem! Nekem ez is olyan bújós, ölelős illat.
Updat: valahogy nem tudom elviselni magamon, annyira édes. Ezért testápolóba fújok a tenyerembe belőle és azt kenem szét a karjaimon, kezemen reggel. Parfümnek pedig egy könnyedebb illatot használok. Így fincsi a bőröm illata, de nem fullaszt az édessége.

Belico Diamond Skin

Belico Diamond Skin
2021. február 20.

Nem veszek észre semmit sem tőle. Két hónapja használom...
A korom ellenére nincsenek finom ráncaim igazából, csak néhány mélyebb típusú, ezért talán nem vagyok jó alanya ennek a krémnek. Na de az ára miatt szeretném látni, hogy frisebb üdébb, feltöltött a bőröm.
Az alkoholos illat is meglep, amit a felkenéskor érzek.
Az árképzést nem értem, mert az összetevők között nem találtam olyan anyagot, ami drágábbá kellene, hogy tegye. Összességében csalódott vagyok. A párom vette nekem karácsonykor a Belico központban, ahol mondta, hogy úgy 25ezer forint értékben vásárolna. Ezért az összegért rásózták ezt az egy krémet.

CND Shellac

CND Shellac
2021. január 16.

Nagyon szuper termék! Magamnak csinálom a körmeimet és a géllakokkal sokkal többet bajlódtam a leszedésnél. Imádom, hogy ez olyan könnyen leoldható. Igazából én 10-14 nap után egyben leszoktam húzni őket, úgy még gyorsabb. :))

Update: egy csillagot leveszek, mert van amelyik csíkoz. Pl a winter glow. A weboldalon a negatív értékelést nem engedik ki, ez pedig a vásárlók megtévesztése. Többször próbáltam ehhez a színhez hozzáírni, hogy sajnos 3 rétegben sem fed és csíkos az eredmény, de nem engedték ki. Viszont az árát visszakaotam tőlük.
Ehelyett a coquette nagyon szépen használható halvány rózsaszín árnyalat. Ajánlom még az Extasy (pink) és a Vivant (sötét lila) színeket a jól kezelhetőségük és szép fedésük miatt.

Revox Just AHA Acids 30%

Revox Just AHA Acids 30%
2021. január 11.

Cosrx Ahát használok és mellé gondoltam heti egy alkalomra egy erősebbet is bevetni.
Na de ez még csak picit sem csípett, szerintem nem 30%os. Átverés! Ugyanolyan mint egy jóval gyengébb aha. Enyhén hámlaszt.

Catrice Better Than Waterproof Wash Off Vízálló Dúsító Szempillaspirál

Catrice Better Than Waterproof Wash Off Vízálló Dúsító Szempillaspirál
2021. január 11.

Évek óta csak ezt használom, mert az esti sminklemosás kényelmetlenségeit ezzel teljesen el lehet felejteni. A meleg zuhany alatt simán lejön arcmosás közben maradéktalanul. Napközben pedig egy kiadós sírás hatására sem kenödik el, maximum olyankor szépen leválnak a kis szilikon szerű rétegek a szempillákról. Nagyon könnyű vele az élet, viszlát monokli, elkenődött festék. Illetve a vízálló festékekkel való esti maszatolás, ami igencsak nem tesz jót az érzékeny szemkörnyéki bőrnek.

Eucerin Sun Színezett Napozó Krém Arcra Ff50+

Eucerin Sun Színezett Napozó Krém Arcra Ff50+
2021. január 11.

Picit sötét a színe, pedig nem vagyok hófehérke. Ezért csak 3 csillagot tudok adni rá.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2020. augusztus 5.

Sokáig a Loreal ecsettel felvihető színezőit vettem a fodrászkellékesnél, mert tudtam, hogy ahhoz nagyon gyenge oxit adnak, ami kímélő. Egyszer amikor ahhoz nem tudtam hozzájutni, akkor megvettem ezt. Azóta ezt használom, mert könnyebb saját magamnak felvinnem a hosszú hajamra, mint az ecsetes verziókat.

Update:
Most vilagosabb a hajam és ezért a 680as sötétszöke karamell árnyalatot kentem fel, de majdnem fekete lett :(((( ReginaDavid bárcsak olvastam volna hamarabb a véleményed erről az árnyalatról. Döbbenet. Az 5ös sorozat színei vilagosabbak, pedig ennek kellene annak lennie. :( Egy pontot vonok csak le, mert eddig minden árnyalat tetszett.

MAC Studio Fix Perfecting Stick

MAC Studio Fix Perfecting Stick
2020. március 22.

Szépen, természetesen néz ki a bőrön. Nekem lehetne erősebb a fedése.