Sz. Csilla

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Artdeco Mineral Loose Powder

Artdeco Mineral Loose Powder
2014. május 3.

Én nagyon szeretem! A bőröm enélkül hamar olajossá válik, ez a legtöbb púderral ellentétben nálam tartósan meggátolja ezt a folyamatot. Nem tömíti, fedi le a bőröm, ami ezért nem próbál még több olaj termelésével " szabadulni" tőle.
Szép, csillogó, de mégsem lesz tőle fényes a bőr, csak selymes hatású.
Ahhoz hogy ne vigyek fel foltokban többet a kelleténél, tehát egyenletesen tudjam eloszlatni én az ecstre csak keveset viszek fel, úgy hogy a szélét picit belemártom a púderba, majd ezt a kupakba szórom. Onnan viszem fel egyenletesebben az egész ecset fejére, így nem tud többet felvenni annál a picikénél, amit oda áthordtam. Azt szépen az arcom oldalára viszem fel először és onnan hhaladók a többi részekre, így sosem kerül az orromra, homlokomra folt, sem túl vastag réteg.
Mindig alapozó, vagy színezett hidratáló fölé használom.

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2014. május 3.

Nekem csodaszer! Karácsonyra kaptam és azóta tart a szerelem. Decemberben kezdtük el lassan világosítani, szőkítgetni a sötétbarna hajamat és azt hiszem sokat köszönhetek ennek a kis kencének abban, hogy semmit sem veszítettem a hajam hosszából, pedig már egészen világOs árnyalatnál tartunk. Néha hajmosás előtt is felteszem, de hajmosás után a száraz hajrá minden esetben. Persze csak a végekre. Én a kézfejemet is jól bekenem vele ilyenkor, nagyon jót tesz. Csupa fincsi, természetes anyag. Nem úgy működik, mint a mesterséges cuccok, amik bontják a szerkezetét a hajnak és hosszú távon többet ártanak, mert anélkül már szénakazal a haj. Azok mind kioldják a természetes kreatin tartalmát a hajnak.
Úgy használom, hogy kettéválasztva a vállam elé veszem a hosszú hajamat és kicsit előre dőlve simára fésülöm. Tehát lógatom két oldalt. A krémet szét dörzsölöm a kezembem és így csak vékony rétegben viszem fel, ahogy a két tenyerem közé szorított tincseken végig lefelé húzom a kezeimet.