Sz. Csilla

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ilcsi Anti-Ageing & Hyaluron Szemránckrém

Ilcsi Anti-Ageing & Hyaluron Szemránckrém
2020. március 7.

Éppen csak hidratál, de azon felül semmi. Nekem a belico peptides szemkörnyékápolója olyan látványosan feltöltötte ezelőtt, hogy egy ilyen sima kis hidratálót nem tudok sokra értékelni. Jobb a semminél persze. Az állaga rendben van, illata nincs, nem csíp, lehet rá sminkelni. Így 3 csillag.

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték
2020. március 7.

Nem rossz azért, de nem csodaszer. Az itt olvasottak alapján összekevertem a két anyagot és úgy viszem fel. A szemöldökre fogpiszkálóval, szép ívet készítve a barnából. Szép, de az én sötét hajamhoz lehetne még erősebb az árnyalat, ezért legközelebb mást probálok ki. A szempillára a feketét egy kis szempilla kefével könnyen fel lehet vinni, ha nem túl szőke valakinek a saját szempillája. Így ugyanis én a tövéhez nem érintem, hiszen alapból sötét az enyém, csak a végei világosodnak ki maguktól. Könnyű használni, de előre érdemes összekeverni. Én nem kentem össze vele magam.

Eucerin Sun Photoaging Control Színezett Napozó Krém Arcra FF50+

Eucerin Sun Photoaging Control Színezett Napozó Krém Arcra FF50+
2020. február 22.

Halvány sejtelmem sincs hogy hogy lehet, de kismamaként barnulnak a nyári foltjaim úgyis, hogy egész télen alig voltam a szabadban és ezt az 50 faktoros krémet minden reggel kellő mennyiségben felviszem az arcomra. Lehet, hogy a hormonok így is barníthatják, de nagyon tartok a tavasztól és a nyártól. Azt hittem ezzel a magas faktor számú krémmel kivédhetem az elszineződést. Nem merem a krém hibájának tulajdonítani egyértelműen, mert lehet, hogy nem kell.hozzá napsugárzás sem ilyenkor. (?)
A médium árnyalatot használom, ami nekem túl sötét. Szerintem télen kb minden normál álnyalatú fehérbőrünek az lehet, mert én sem vagyok egy hófehérke, de ez nekem is sötét.
Amúgy nem fényesedik, szépen lehet elkenni. Van fedése, kellemesen hidratál.

Bellybutton Streifenlos Mama-Körperöl

Bellybutton Streifenlos Mama-Körperöl
2020. február 22.

Fantasztikus! Rövid idő alatt csodát művelt a sarkammal is.

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém
2020. január 2.

Hámlásra, patikra, kipirosodott kézbőrre, ajakra is tökéletes.

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash
2020. január 2.

Nekem ez is nagyon jó volt, újra vettem volna, ha lett volna a Müllerben. Így most a narancssárga tesóját vettem, ami szintén szuperul tisztít. Ennek az illatát és a színét is imádtam. :)

Frakcionált CO2 Lézeres Hámlasztás

Frakcionált CO2 Lézeres Hámlasztás
2019. október 1.

Update2: Eltelt két év az elöző kezelésem óta és most újra megcsináltattam. Pigmentfoltokkal vokt most gondom, szépe elhalványította, mostmár alapozó nélkül is szép a bőröm. Drága, kicsit kellemetlen egy hétig, de szerintem néhány évente szükséges egy ilyen nagyobb hámlasztás.

Eltelt egy hónap amióta megcsináltattam a kezelést és mondhatom sokkal szebb vagyok. :) Az összkép üdébb, a pólusaim kisebbek, nem zsírosodik a bőröm. Az akne nyomok halványodtak, nem olyan mélyek így alapozóval teljesen elrejthetőek lettek. :) A szeplőket szinte teljesen eltüntette. Igaz az is, hogy folyamatosan fejti ki a szépítő hatását ahogy teljesen megújul a bőr. Kb egy hónap. Itt tartok most. Illetve hogy még a következő hónapokban lesz intenzívebb a kollgéntermelés, tejét rugalmasabbá, feszesebbé válik. Updatelek majd.

Update:
A kollagéntermelést azt én nem tudtam megállapítani. Sokkal szebb a bőröm, ezért nem fogom újra csináltatni. Helyette rendszeresen használok Aha és Bha savakat. Ezek nem drasztikusak, de így folyamatos a hámlasztás és nincsenek patik. :)
A kezelést egyeltalán nem bántam meg, a szemem pl volt egy heg kicsi korom óta, ami teljesen eltünt, tehát nekem egyértelmű, hogy mennyire megérte. Az arcomon oldalt vannak még pici pati nyomok, de szerintem Ahaval is lassan elmúlnak. Ha problémás lenne a bőröm vagy ráncos, akkor biztosan újra vállalnám.

Schwarzkopf Taft Casual Chic Air-Dry Hajhab

Schwarzkopf Taft Casual Chic Air-Dry Hajhab
2019. június 22.

Ez me miii??? Hajhabként nem funkcionál, nem ad tartást. Fura fehér porrá válik, ha jó sokat teszek, a kezem hófehér lett, tőle a hajszárító is, a hajkefém is teljesen...
Ha ez szárazsampon, akkor ezt hol jelzik rajta?

Moser Edition Pro 2100W Hajszárító

Moser Edition Pro 2100W Hajszárító
2019. június 13.

Nagyon szuper hajszárító!! Az elődei pár év alatt eljutottak a túlmelegedés problémájához, ami azt jelenti konkrétan, hogy nyáron melegben, vagy ha egymás után többen használtuk, akkor leállt. Ezzel ilyen gondok sose voltak, ugyanis fodrászoknak tervezték. kb 3 éve használom. Nagyon jó a szűkítője is és erős is.

Update: kb 7-8 évet bírt úgy ,hogy minden másnap-harmadnap használtam a hajamra. A szürőjét nem tisztogattam, ezért már sok lehetett benne a haj, ami miatt leégett. Ugyanilyet vettem újra, csak 2200Watt és ionos változatban.

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream
2019. május 29.

Nagyon szép, az élettel teli fény mégsem emeli ki a pórusaimat, sőt egyenltes bőrképet ad. Az összetevő ha zöldebbek lennének, akkor 5 csillagot adnék neki.

ui: Fényvédőként leszerepelt :( egy esős napon nem kentem fel az 50 faktoros belicp fényvédőmet, csak ezt az új szerzeményt, hiszen ez is 30 faktoros és elvileg esik odakint. De végül kisütött a nap és elmentünk autót mosni. Amíg a párom mosta az autót, kb 10 perc én szépen kifoltosodtam a napon. Estére láttam, hogy teljesen kijöttek a tavalyi pigment foltjaim. :(( vagy sok rétegben kell felvinni, vagy kell alá a plusz fényvédő!