Sz. Csilla

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Diamond Nails One Step Zselé Lakk

Diamond Nails One Step Zselé Lakk
2019. február 25.

Na ez az a termék amire mínusz pontot adnék! Pénz és idő vesztegetés!

Nagyon csúnya a világos rózsaszín :( nem lehet szépen felvinni, nem sima, hanem csupa egyenetlenség az egész, mintha egy ovis kente volna ki a körmét. Mintha rágógumiból lenne. Ennél sokkal olcsóbb, neve nincs termékek ragyogóan festenek és szépen terülnek, könnyen kezelhetőek. Nem értem ezt hogy szúrhatták el ennyire.

Lepattog és közben pedig leoldhatatlan. 25 percig volt az oldószer rajta, de akkor sem jött le :( más géllakkomnak 10 perc se kell és máris mozdul le az egész egy kis kapargatással.

Kiehl's Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate 12,5% Vitamin C

Kiehl's Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate 12,5% Vitamin C
2019. február 12.

C vitamin egy bizonyos kor után minden nőnek must have dolog. Éjszakára kenem fel néhány este egy héten. Nem okozott semmilyen problémát nekem.

Kiehl's Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream

Kiehl's Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream
2019. február 12.

Nagyon jó kis krém! Szépen feltölti a bőrt. Jó hatóanyagok vannak benne.

Kiehl's Rosa Arctica Lightweight Cream

Kiehl's Rosa Arctica Lightweight Cream
2019. február 12.

Nagyon kis könnyű krém kellemes illattal. Tökéletes smink alap. Mintát kaptam belőle, néhány összetevője miatt nem fogom megvenni, de ha azokat nem látnám itt, akkor 5csillaggal én is igent mondanék rá. :)

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
2019. február 12.

Nagyon szeretem az illatát és nem hagy olajos érzetet. Éjszakai maszk előtt kenem fel, nagyon friss lesz tőlük reggelre az arcom.

Kiehl's Youth Dose Eye Treatment

Kiehl's Youth Dose Eye Treatment
2019. február 12.

A C vitamin miatt éjszakára ajánlották nekem, ezért nem értem miért van benne a sok szilikon, de a sötét karikák ellen valóban nagyon jól működik. Világos szemekkel ébredek már néhány használat óta. :)

Nature Box Sárgabarack Hajbalzsam

Nature Box Sárgabarack Hajbalzsam
2018. november 12.

Hihetetlen szalmakazlat csinált az egyébként selymes hajamból. Ez pénz kidobás volt!! Borzasztóan szárít, nem ápol.

Nature Box Sárgabarack Sampon

Nature Box Sárgabarack Sampon
2018. november 12.

Nekem nagyon zsírospdil tőle :( minden nap mosnom kellene és nost, hogy a felét elhasznaltam már, meg apró patik is jöttek ki a fejbőrömön. A balzsamja rettenetesen kiszáritotta a hajvegeimet, szénakazal lett. Drága és nekem haszontalan termékek.

Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her

Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her
2018. október 18.

Finom rózsás pacsulis illat. Megérzik és megdícsérik rajtam. Kezdetben olyan, mint az yves rocher Moment de Bonheur, ami sokkal olcsóbb. de utána ennek már nem a rózsa illat marad a domináns, hanem a pézsmás, bújós illat. Kezdek beleszeretni. Egy mintát már elhasználtam, de ezt meg kell vennem. :)

Update: levontam egy pontot, mert mostmár nem tartom csodasnak, éppe csak jónak inkább. Nagyon szúrósnak érzem, folytogatónak. Nem tudom most használni.

Image Skincare Vital C Hidratáló Öregedésgátló Szérum

Image Skincare Vital C Hidratáló Öregedésgátló Szérum
2018. október 3.

Már legalább két hónapja használgatom és még mindig nem látom, hogy mire is való. Biztosan a C vitamin tartalma miatt antioxidáns hatású, ezzel gátolja a ráncosodást. Ezt bizalommal elhiszem és ezért hálás vagyok. Hidratálásra nem értem, hogy elég másoknak. Ez egy szérum, önmagában nekem édes kevés, bőven használok hozzá más hidratálókat is. Az illatát szeretem, az árát nagyon magasnak ítélem meg. Igen, ezért az árért lehetne önmagában is elég a hidratálása például.