Sz. Csilla

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Terra Naturi Nude Perfection Alapozó

Terra Naturi Nude Perfection Alapozó
2018. szeptember 22.

Anyánál próbáltam párszor úgy, hogy nem hidratáltam alá. Felesleges, hiszen a barackolaj ezt megteszi benne. Nekem így egyeltalan nem olajosodott ki az arcomon, szépen eggyé vált a bőrömmel. Nagyon természetes, láthatatlan hatása van! Abszolút megéri az árát.

Belico Basic Care I.

Belico Basic Care I.
2018. szeptember 7.

Az előző véleményekhez hozzá tenném, hogy ez nem hidratálókrém önmagában!!
A belico már a rétegelős arcápolási rutint követi, ez egy liposzóma, ami leviszi a mélybe a jó kis hatóanyagokat. Én a koncentrátummal összekeverve a hidratáló krémje elött kenem fel az arcomra. Csökkentette az olajosodásra a hajlamomat, de patik ugyanúgy ki tudnak jönni. Teljesen beszippantja a bőröm, amire a hidratáló krémjén kívül a fényvédőjét és az alapozóját is felviszem. Mindegyik nagyon könnyű, nem hagy zsíros érzetet, nem fényesedik ki. Abszolut elégedett vagyok a belico termékekkel. :) Ja és retinol tartalma miatt pedig a ráncmegelőzésben lehet nagy szerepe!

Update: most olvastam, hogy retinol tartalmú krémeket csak éjszaka szabad használni, mert a fènyre nagyon érzékeny és úgy árthat is a bőrnek!

Belico Concentrate III Couperosa Koncentrátum

Belico Concentrate III Couperosa Koncentrátum
2018. szeptember 7.

Egész nyáron nem volt gondom kipirosodással és a panthenol tartalma nagyon szépen kezelte a párom borostás csókjainak nyomát is.

Bioderma Photoderm Max Színezett Krém SPF50+

Bioderma Photoderm Max Színezett Krém SPF50+
2018. augusztus 24.

Mintákat kaptam belőle a patikában. Egy kis korrektorral nagyon szép, szívesen meg is venném a nagy kiszerelést, de nem tetszik a benne található kémiai fényvédő. Ha szabadgyögyökre bomlik, akkor nincs értelme használni, hiszen azt szeretnénk a napfényből kivédeni... Valaki tud ajánlani olyan fényvédőt, ami nem ártalmas?

Belico Sun Care I. SPF 50 (régi)

Belico Sun Care I. SPF 50 (régi)
2018. augusztus 21.

Update: A nagyobb melegben mar sok egy kicsit, ezert csak ezt teszem fel egy kis alapozoval, nem hidratalok alá. Sajnos olvastam, hogy a fényvédő, ami benne van Hawaiin be is van tiltva, mert annyira karos a hormonhaztartasunkra. Es sajnos beszivodik, nem csak a tengereket bantja, hanem minket is közvetlenül. :/ Levonok emiatt egy csillagot.

Maximálisan elégedett vagyok vele, mert az én olajosodásra hajlamos bőrömnek sem sok, pedig rétegelős arcápolási rutinom van, ez a 4.réteg és erre még az alapozó is rákerül. Mind Belicós termék most, minddel elégedett vagyok nagyon. Pici könnyű kis púderral elvagyok egész nap kifényesedés nélkül. :) tényleg nagyon könnyű kis krém!
A fényvédelemben is kiválóan teljesített, mert így májusra bevállaltam egy IPL fénykezelést, ami után ugye nagyon fontos az extra fényvédelem, hiszen pigmentálódásra hajlamosabb ilyenkor 3 hétig a bőr. Most pedig nagyon sütött a nap végig, lehetetlen folyton elkerülni. Nem lett szeplőm, se foltom, jól teljesített a fényvédő. :)

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2018. augusztus 21.

Szép a színe, ha keveset használok belőle, akkor nagyon szépen egybeolvad a bőrömmel. Csak egy kis korrektor és púder kell hozzá, alapozót így mostanában már nem is használok. A parabéneket kihagyhatták volna! A fényvédőből is károsat tettek bele. Azt amit pl hawaiin be is tiltottak, mert annyira káros a hormonháztartasra nézve. :(

Image Skincare Prevention + Daily Matte Moisturizer SPF32+

Image Skincare Prevention + Daily Matte Moisturizer SPF32+

Melyik ebben a fényvédő?
Nekem mintam volt es nagyon elégedett vagyok vele. Annyira szépen mattit, hogy tudtam vele használni azt az alapozomat is, ami amugy kifényesedne rajtam. Ezzel tökéletes volt egesz nap. Védett a naptól is.

Image Skincare Prevention + Daily Tinted Moisturizer Oil Free 30+SPF

Image Skincare Prevention + Daily Tinted Moisturizer Oil Free 30+SPF
2018. július 31.

A fényvédelemre jó lehet, ahhoz képest könnyű kis krén, ezért kap 3 csillagot. A színezett volta miatt próbáltam mintát belőle, de semmit sem fed. Mintha nem is kentem volna fel, pedig két rétegben is próbáltam. Az összetevői is lehetnének szebbek valóban.

IPL-Bőrkezelés

IPL-Bőrkezelés
2018. május 18.

Mennyire hálás tudok lenni ezekért az újkori csodákért ❤ Az aesthetica klinikán fizetten be egy 6 alkalmas arkezelésre, mert az arccsontomom kisebb pigmentált foltok alakultak ki, illetve couperosa kezdett kialakulni az orromon és az államon. Ez pirosodást, táguló erecskéket jelent, de még nem rosacea. Ezek miatt a problémák miatt szoktak az alapozó felé korrektort használni. Mivel már nagyon elkezdett sütni a nap áprilisban, ezért így csak egy kezelést csináltak meg nekem most, a többit ősszel folytathatjuk. A kezelés után ugyanis 4 hétig nagyon kell óvni a naptól a bőrt, mert durvábban visszapigmentálódhat! Vigyáztam is rá nagyon és mondhatom sokkal szebb az összkép. :) A korrektort elhagyhattam, mindkét problémám szépen elhalványult. Ha el nem is tűntek teljesen. Máris jelentősen jobban érzem magam a bőrömben! :) Nagyon megérte nekem.

Belico Skin Control II

Belico Skin Control II
2018. május 17.

Nagyon jó kis hidratáló krém, teljesen elégedett vagyok vele. Jól hidratál és nem olajosodik ki a bőröm. Szépen beépülnek a bőrömbe a belico termékek.