Sz. Csilla

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Belico Eye Care III. Növényi Őssejtes Szemránc Gél

Belico Eye Care III. Növényi Őssejtes Szemránc Gél
2018. május 14.

Nálam abszolút wow hatású!! Az utóbbi időben a bőröm nem fogadta jól a krémeket, valahogy nem jutottak mélyre, a szemem körül olyan papírszerűvé vált, amikor mosolyogtam, gyűrődött. Elveszítette a rugalmasságát, pedig nincsenek még ott igazi ráncaim. Ezt a gélt ahogy elkezdtem használni, szemlátomást a kezdetektől feltöltötte nedvességgel a bőröm. Újra rugalmas és sima! Nagyon hálás vagyok ennek a kis cuccnak, na nekem ez most csodaszer kategória tényleg. Csak ajánlani tudom.

Joico Styler Instant Hajújraépítő Hajvasaló

Joico Styler Instant Hajújraépítő Hajvasaló
2018. május 6.

Hm, ez csak nekem nem vált be?
Ezelőtt szárítóval húztam egyenesre, nem vasaltam. Majd megvettem ezt a csodavasalót és már nem szárítgattam egyenesre, hanem rendszeresen ezzel húztam át. Két hónap alatt tiszta töredezett lett a hajam, pedig 170fokra szoktam csak állítani. Tehát összességében lehet, hogy más hajvasalóhoz képest kevésbé, de igenis töri, kiszárítja a hajat. Mégiscsak egy magas hőfokú kezelés! Nekem mivel kiszárítja a hajam, így másnap már vállalhatatlan a frizurám, mert a környezetből veszi fel a nedvességet. A cucc amit adnak hozzá, olyan zsíros hatásúvá teszi. Nem tetszik. Időnként fogom használni arra, hogy a babahajakat rendbe tegyem, de csak alkalmakkor.

Belico Folyékony Alapozó Nagy Fedőképességgel

Belico Folyékony Alapozó Nagy Fedőképességgel
2018. április 28.

Update: nem értem kezdetben, hogy működött annyora jól nekem. Utána félretettem, mert a színe már annyira nem tetszett. Mikor újra elkezdtem most használni a szép összetevői miatt, akkor közel sem éltem meg azt a nagy húha hatást.. Mindenesetre továbbra is jó alapozónak tartom és az összetevői miatt nagyon hálás vagyok.

Elképesztően csodagyönyörűség!!!! Jajj de szeretek szép lenni! :)))) Hát ez olyan babapofit kreált nekem, hogy kedvenc lett azonnal! Nagyon erős fedése van a II-es sötétebb árnyalatnak és mégis annyira beleolvad a bőrömbe, hogy alig lehet észrevenni, hogy van rajtam valami. Wouw!
Nem oxidálódik, csupa szép összetevő a hab a tortán és mégcsak nem is fényesedik ki. Más alapozók ahogy fényesednek hangsúlyozzák a pórusokat, ettől viszont bababőröm van. Juhhuuuu

Vichy Liftactiv Anti-Оxidant & Anti-Fatigue Fresh Shot

Vichy Liftactiv Anti-Оxidant & Anti-Fatigue Fresh Shot
2018. február 26.

Nagyon szépen hidratál is. :) Nem is használtam felé arckrémet, csak bb-ét! Halványította a néhány kis szeplőmet a szemem alatt, összességében elégedett vagyok vele. Jóval több, mint 10 napig kitartott.

Dove Oxygen & Moisture Hajtőemelő Spray

Dove Oxygen & Moisture Hajtőemelő Spray
2018. január 28.

Jajj, hogy nem néztem itt meg a véleményeket mielött megvettem volna. Hát ezt mégis hogy gondolták a gyártók? de tényleg? mire való ez? mert h nem emeli a hajtövet, hanem zsírosítja, ezért ponthogy lelapulóvá teszi. 😯

Dove Pure Care Dry Oil Hajbalzsam

Dove Pure Care Dry Oil Hajbalzsam
2018. január 22.

Én nagyon szerettem ezt a balzsamot, de most valami összetevőt kihagyhattak belőle, mert minden mosás után olyan elektromos a hajam, mintha nem használtam volna balzsamot. :/ Így ezt most nem is tudom elhasználni és nem is veszem többet újra. Pedig az illatát nagyon szeretem magamon ilyenkor télen. Így is kap 4 csillagot, mert már sokszor újra vettem és eddig nagyon elégedett voltam, jó terméknek tartom.

Láthatatlan Fogszabályozás

Láthatatlan Fogszabályozás
2018. január 21.

Update: Tényleg egyszerűbbet ki se találhattak volna! Az eredménymegtartásához viszont utána is kell hordani éjszakánként még, hogy stabiliálódjanak a helyükön. Engem nem zavar éjszaka és már nem is minden éjjel hordom. Az eredménnyel nagyon elégedett vagyok.

Nagyon szuper! A második hónapon vagyok túl vele és már nagyon szépek a fogaim. 5 hónap lesz nekem a teljes fogszabályozás ideje a terv szerint. Az első hetek nehezek, szokni kell, hogy benne van a szájban és fájdogál js akkor a feszítés miat. Ez elmúlik. Nagyon ajánlom! :) Egész életemben zavart, főleg a fotókon, hogy kuszák a fogaim, de túl hiú voltam egy hosszú, látható kezeléshez. Ez gyors és nem feltünő, ráadásul bármikor le lehet venni. Nekem találták ki. :)

update2: Nos annyit még érdemes tudni, hogy sajnos a fogacskák visszacsúszkálnának, ha nem használnák még valameddig retenciós készüléket utána. Ez lehet egy belülről felragasztott lapos kis tartó sín is, ami nem vehető észre sem.Ez a szép eredmény után már biztos senkinek sem fog gondot okozni, ám nagyon fontos része a dolognak, azért hogy szép is maradjon. :) Én így továbbra is elégedett vagyok az eredménnyel, a kezelésem pár hónapja lezárult.

CV Cadea Vera Diamond Perfection Gyöngy-Szérum

CV Cadea Vera Diamond Perfection Gyöngy-Szérum
2018. január 21.

Én a hialuronsavak hatását nem tudom megállapítani, hiszen nem a felszínen dolgozik és hosszú távon van inkább jelentősége. Így erről sem tudok ilyen mód nyilatkozni, hogy vajon mennyire tud hasznosulni. Az állaga ragacsos, tele van csillámporral és az illata sem nyerő nekem. Hidratálni jól hidratál.

Naomi Campbell EDT

Naomi Campbell EDT
2018. január 8.

Update: annyira kedves illat, igazi újra vevős must have darab a biztonságra vágyós napokra.

Hogy nem ismertem ezt eddig? Annyira nőies, kis finom illat! Semmi feltünősködés, egyszerű, bájos :)

Gliss Kur Million Gloss Sampon

Gliss Kur Million Gloss Sampon
2018. január 2.

Hát ez durva!!! Szerintem mindenki nagyapjának volt ilyen szagú arcszesze még abban az időben, amikor nem volt választék!
Egy nap alatt zsíros lett a haja ráadásul. :/

Update: elhasználtam felmosáshoz és érdekes módon úgy kifejezetten kellemes volt az illata. Tehát egy vödör vízben hígítva a lakásnak Nagyon fincsi friss illatot ad. Lehet erre még újra veszem. 😂