Sz. Csilla

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Freeman Shea vaj és Citromfű Testápoló

Freeman Shea vaj és Citromfű Testápoló
2018. január 2.

Nagyon intenzíven hidratál, ráadásul akciósan olcsó is volt. Kellemes illata van és szépen beszívódik.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2017. december 7.

Imádom! Sexi, és nem tudom abba hagyni szagolni magamon..
update1: love love love
örülök, hogy sokaknak nem tetszik, mert így hátha nem választjátok sokan :))) én megtaláltam benne az új illatomat.
update2: nem tudom megunni!!! Pici kell belőle és mindig érződik a bőrön. Nem bántam meg az ára ellenére sem. Pedig a legtöbb parfümre hamar ráunok.
Update3: tavaly télen használtam, nyárra túl intenzív lett volna. Most beleszerettem Paco rabanne Olympie parfümjébe, de mielőtt megvettem volna, eszembe jutott, hogy van egy nagyon hasonló parfümöm :))) A Good Girl.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2017. december 7.

Nagyon hosszú ideje szinte alig volt parfüm, amit elviseltem magamon és csak egy volt, ami igazán tetszett is. Nem is tudom ezért most velem történt-e változás, de most sorba minden parfümbe beleszeretek, köztük ebbe is. Nekem ez is egy igazi téli bújós illat, talán a vanília szívjegy miatt. Nem tudom abbahagyni a szimatolást. :)))

Update: Ohh most jövök rá! Ez nagyon hasonlít a Good Girlre. :) vagyis inkább az erre... Tavaly télen folyton azt használtam, most még túl erősnek érzem, valószínűleg a nagyobb hidegekben január körül újra előveszem. Akkor ezt nem is kell megvennem. :))

Bvlgari Omnia Crystalline EDP

Bvlgari Omnia Crystalline EDP
2017. december 7.

Szeretem a fás-pézsmás illatokat, ez is finom. Van benne valami erősebb jegy, amit nem annyira élvezek, ami több régi parfümben is lehetett. Olyan tinis jelleget ad neki. Emiatt egy csillaggal kevesebbet kap.

Palmolive Naturals Tus- és Habfürdő Gyermekeknek

Palmolive Naturals Tus- és Habfürdő Gyermekeknek
2017. december 6.

A cukisága és a natúrsága fogott meg. Azután szépen habzik és pumpás, amit én is nagyon díjazok. Illata kellemes, de illóolaj mehet mellé még nyugodtan a kádba. Tusoláshoz viszont ilyenkor télen tökéletes ez a finom mandula illat a melegségével. A természetességre apellálva, azért kihagyhattak volna belőle pár káros összetevőt.

Barnängen Nutritive Testápoló

Barnängen Nutritive Testápoló
2017. december 6.

Mostanában mindenből a pumpás kiszerelést keresem, így a testápolók között is csak ezeket néztem meg. Így akadtam erre a nemesen egyszerű külsejű darabra. Az illata is nagyon egyszerű, semmi hűhó. Előnye, hogy szépen beszívódik, kevés kell belőle és nagyon szépen hidratálja a bőrömet, az összetevői lehetnének szebbek, mert a szerény külső mellé dukálna ebben is a természetesség.

Avon Mark Mega Effects Szemhéjtus

Avon Mark Mega Effects Szemhéjtus
2017. december 6.

Gyönyörű fekete és nagyon szépen lehet vele dolgozni! Oda vagyok érte. :)

Update: 2 hónapja használom minden nap és még mindig ugyanolyan szépen feketén fog. A kupakját mindig figyelmesen ráteszem, nehogy lejjebb csússzon róla, ne érhessen levegő napközben. Sajnos nem pattintós, ezért el tudom képzelni, hogy valakinek ezzel akadhat problémája.

IPL-Szőrtelenítés

IPL-Szőrtelenítés
2017. november 27.

10 alkalmas kupont vettem 10.000Ft-ért, ami szerintem nagyon olcsó. A lábszáramon kezeltettem, és 8 alkalommal tudtam elmenni, mert nagyon messze élek a fővárostól és egy éven belül kellett volna felhasználnom. 8 alakommal tehát annyira sikerült szőrteleníteni a lábam, hogy nem szúr ha végig simítom és szemmel is negyed annyi sincs, mint előtte volt. Tehát továbbra is kell szőrtelenítenem, de sokkal lassabban is nő vissza, pedig már egy év eltelt. Elégedett vagyok vele!

Update: én már itthoni készüléket használok és ha nem is érek el vele teljes sikert, akkor se mondanék le róla! Nem mindegy, hogy minden nap kell borotválni a lábszáram vagy elég 3 naponta, mert annyira gyengültek a maradék szálak. Az sem mindegy hogy egy foltban pl ahol nőtt 100 szál, most nő 10 szál.

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2017. november 23.

Imádom! Ahogy a gucci bambooban is van valami, ami miatt dejavum van, ebben is ott van az a különleges dolog, ami visszarepít a drága nagymamámhoz, és azt képzelem, hogy egy nyári délután bent a hűvös lakásban kutakodok a nagy szekrényekben a sok kelme között. Nem nagymamás illat, nyugi! Hanem.valami varázslat van benne! Csak kifinomultabba a bamboonál, azt nem akartam viselni, csak szagolgatni.

Update: ma a csuklómra fújtam és nem papírcsíkon hoztam haza. Hát eltelt pár óra és le vagyok döbbenve. Finom illat, de teljesen más lett a bőrömön, mitn a paíron volt. Így nyoma sincs annak, ami a bambooban is érzek, ami dejavuut okozott. Egy finom édes illat, kellemes, kicsit krémes nőies illatfelhő. A gyümölcsöket nem érzem így semennyire sem. Inkább a pézsmás alapjegyet, amit szeretek igazából, ugyanúgy 5 csillag, csak mintha egy egészen más parfüm lenne.

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Sötétítő

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Sötétítő
2017. november 11.

Nekem jól működik. Egy vagy max két cseppet teszek a világosabb alapozóimba ebből és pont jó. Kipróbáltam több márkával is.