Sz. Csilla

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Tradition de Hammam Keleti Bársonyos Bőrradír

Yves Rocher Tradition de Hammam Keleti Bársonyos Bőrradír
2017. november 10.

Jó illata van és nagyon jó radír, ám mivel gyorsan fogy és ehhez képest nem olcsó, így maradok a radírozó szivacsoknál.Ezt a kezemre fogom használni csak.

Catrice 18H Made To Stay Púder

Catrice 18H Made To Stay Púder
2017. november 10.

Nekem tökéletesen megfelelt. A warm beige 25ös árnyalatot használom, teljesen természtes, szinte láthatalan a bőrömön. :) Tartós is.

Update: Továbbra is tökéletes! Nem kell napközben újrapúdereznem ezzel, más termékkel viszont pár óra múlva egyszerűen muszáj.
Update2: már jó ideje használom és nem porzott szét, sőt ma leejtettem!! 😲 és ez nem tört össze csodák csodájára.

dr. Organic Snail Gel Csigagél Szemkörnyékápoló Szérum

dr. Organic Snail Gel Csigagél Szemkörnyékápoló Szérum
2017. november 5.

Elégedett vagyok vele, nagyon örülök a szép zöld összetevőinek és, hogy AHÁT is tartalmaz. Szeretem a natúr illatát is, kellőképpen hidratál.

La Roche-Posay Cicaplast

La Roche-Posay Cicaplast
2017. november 5.

Használ valaki panthenolt más formában? Úgy látom az összetevői alapján, hogy glycerin és sok sok féle szilikon van ebben a phantenol mellett. Ha valaki nem szeretne ennyi szilikont az arcára kenni, akkor sim panthenollal nem érheti el ugyanezt a hatást?

Amúgy szeretem nagyon, nekem a patikon is segít, így az 5 csillag megy. :)

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP
2017. november 3.

Csodálatos, tökéletes, mennyei illat! :)) Meg van a régóta keresett új illatom. Kedves, finom, nőies, de vidám is, nem száll el a semmibe, érződik sokáig, egyszóval, I love it! :)

Update: Még mindig használom, mert nem tudom megunni. Talán mert nem túl erős, nem kezd soha irritálni, egyszerűen csak fincsi mindig. :) Félig van az üvegem, de talán nem az utolsó.

Trend It Up Natural Radiant Highlighter

Trend It Up Natural Radiant Highlighter
2017. november 3.

Nagyon szép és még az összetevői is milyen zöldek.

Emporio Armani Because It's You EDP

Emporio Armani Because It's You EDP
2017. november 3.

Kremcica megegyezik a véleményünk. Imádtam a drogériába, rögtön a csuklómra is fújtam, azt hittem szerelem. Mire hazajöttem valami fullasztó illat lett, amit le kellett mosnom a csuklómról. Ráadásul addigra egy elcsépelt illatra emlékeztett, egyeltalán nem új parfümnek tűnt. Pedig kifújáskor mennyire játékos, magával ragadó volt. :(

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító
2017. október 19.

Szép rózsás, valóban üde pofik! :)) Nem túl erős, természetesen lehet felvinni. A szaga nekem nagyon nagyis.. De gondolom ez nem érződik azért rajtam.

CV Cadea Vera Sminkeltávolító Korongok

CV Cadea Vera Sminkeltávolító Korongok
2017. október 19.

A felbontás után nagyon jó volt, szépen tette a dolgát. Ám lassan megavasodott és büdös, használhatatln lett. Nem év vagy évek, hanem hónapok teltek csak el nálam. Beragadt az egész, undorító lett.

Palmolive Gourmet SPA Strawberry Smoothie Tusfürdő

Palmolive Gourmet SPA Strawberry Smoothie Tusfürdő