Sz. Csilla

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

For Your Beauty Pirosító Ecset

For Your Beauty Pirosító Ecset
2017. október 14.

Teljesen jó! Az ár érték arány pedig szuper

Maybelline Vivid Matte Folyékony Rúzs

Maybelline Vivid Matte Folyékony Rúzs
2017. október 14.

Ritkán hasznalok rúzst, de engem ez meggyőzött. :) Nekem ez nem zsíros, pazar színe van (electric pink) és sokáig szép, mert ha halvanyodik is, akkor is szépséges színe van.

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett
2017. október 14.

Ez szuper! Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nekem a színe is passzol.

Catrice Prime and Fine Eyeshadow Base

Catrice Prime and Fine Eyeshadow Base
2017. október 14.

Örülök ennek az alapnak! így alapozót a szememre nem kenek, ez elég, szép, nem gyűrődik, de fed.

L'Oreal Magic Lumi Korrektor

L'Oreal Magic Lumi Korrektor
2017. október 14.

Szép szép, csak picit lehetne még jobb a fedése...( Lehet, hogy már megszoktam a high lightereket és amiatt nem érzem az átütő sikert a használatakor,de valahogy kevés.)
Levonok még egy csillagot, mert ha több rétegben kenem fel, akkor sincs semmi hatása szinte. :/ Az biztos, hogy természetes hatású, nem ül bele a ráncokba stb

Update: Visszaadom a pontjait, mert ha nem olyan vilagosat választok, hanem a bőrömhöz hasonlót, akkor máris szépen fedi a karikakat és mivel nem ül a rancokba, így most ő lett a kedvenc. :)

Astor Skin Match Protect Concealer

Astor Skin Match Protect Concealer
2017. október 14.

Nagyon tetszik, a színe tökéletes (sand) szepen fed, és nem szárit.

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Gyönyörű :)
Szepen fed, matt marad, a színe teljesen egybeolvad az enyémmel. Honey Beige árnyalat

Dove Purely Pampering Testápoló

Dove Purely Pampering Testápoló
2017. október 5.

Jó krém nagyon. Sűrű, jól hidratál és a párom ennek az illatát szereti nagyon rajtam. Nem túl intenzív, kellemes krém illat. Nekem szépen beszívja a bőröm.

Nivea Rózsa & Argánolaj Testápoló Tej Olajjal

Nivea Rózsa & Argánolaj Testápoló Tej Olajjal
2017. október 5.

Nagyon fincsi illata van, jól hidratál hosszú fürdőzések mellett is és szuper a pumpás kiszerelése! Nem hagy ragacsos érzetet tényleg, pedig a jól hidrataló krémek azért picit lassabban szoktak beszívódni. Ez egy nagyon jó kis termék!

Maybelline Affinimat Púder

Maybelline Affinimat Púder
2017. október 3.

Valóban ultrakönnyű, szinte láthatatlan. Tartós is rajtam. A 40es pure beige árnyalatot hasznalom, bár természetesen egybeolvad a bőrömmel, de egy icipicit szürkés az árnyalata.

Update: a catrice mattitó púderját hasznalom és ket napig most mégis ehhez nyúltam vissza. Hát ez kifényesededd pát óra alatt, azzal viszont sosem kell újra púdereznem!