Szidy

Regisztráció dátuma: 2013. március 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kallos Mélytisztító Sampon Zsíros Hajra és Fejbőrre

Kallos Mélytisztító Sampon Zsíros Hajra és Fejbőrre
2017. november 14.

Nem tudok még egy olyan embert akinek úgy zsírosodna a haja mint az enyém. Alig egy napot bír ki. Számtalan sampont próbáltam már ki, hogy ne kelljen minden nap hajat mosnom. Most már fel adtam, bele fáradtam. Rá jöttem, hogy vehetek milliókért sampont, csak pénzkidobás. Aztán az egyetemen azt tanították hogy ez genetika. És ezt nem lehet eltűntetni holmi samponnal. Ezzel meg kell talulni együtt élni. Most már ezt az olcsó sampont használom, egy kis száraz samponnal, na meg a tupirfésűt hogy a hajtövek ne ragadjanak hozzá a zsíros fejbőrhöz. Így kibir 2 napot is. Ez az én módszerem.

Kallos Kjmn Volumennövelő Krémsampon

Kallos Kjmn Volumennövelő Krémsampon
2017. november 9.

Én nem tudom de amennyi sampont én elhasználok senki más szerintem 😂
Én azért vettem mert nagy kiszerelésben lehet kapni, nem azért mert ha töredezett lenne a hajam rendbe hozná. Annak olló kell és nem sampon. Szerintem jól tisztít, az illata sem rosz. Én elégedett vagyok vele.

Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél

Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél
2017. szeptember 29.

Én imádoooom !! Nagy a szerelem köztünk.
Nem kenődik, könnyen lehet dolgozni vele. Nekem a szine tökéletes. Szuper választás volt.

Essence Műszempilla

Essence Műszempilla
2017. szeptember 27.

Szerintem nagyon jó és szép. Bár nem ez a fajta van meg. Ez egy kicsit mű, mintha nem lenne annyira természetes. Én szeretem.

Got2b Szárítsd Egyenesre Hajkiegyenesítő Szett

Got2b Szárítsd Egyenesre Hajkiegyenesítő Szett
2017. augusztus 5.

Én konkrétan eltörném a kezét annak aki megengedi , hogy ez a szar forgalomban legyen😠
Istenem, hogy vehettem meg ezt a vackot? Na de ha tudom, hogy leesek leülök nemde?
A hajam konkrétan mint a seprű, szálkás, száraz, leszedte a festéket róla....szóval iszonyatosan tönkre vágta a hajam.
Gratula a forgalamónak, mehetek hajat vágatni! Köszönöm a megtiszteltetést! Egy élmény volt!😠😠😠😠Soha de soha többé! !!!

Philips HP8349/00 Hajsimító

Philips HP8349/00 Hajsimító
2017. május 8.

Na hát ez valami borzalmas!😥 A philips kávéfőző mellé adták ajándékba. Magamtól sosem vettem volna Philips hajsimítót, nekem Remington van de azt a világ penzéért sem adnám!

Dove Go Fresh Cucumber Deo Spray

Dove Go Fresh Cucumber Deo Spray
2017. május 8.

A barátnőmnél szagoltam meg, és azóta ezt használom! Isteni az illata, nálam egész nap érezhető! Nagyon megszerettem ❤

Cien Szőrtelenítő krém

Cien Szőrtelenítő krém
2017. április 21.

Nagyon elégedett vagyok vele, nem csíp, nem pirossodik ki a bőröm. Szerencsére nem vagyok érzékeny bőrü. Az illatát nem szeretem,de teljesiteni jól teljesít.

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2017. március 31.

Szerintem tök jó, az illatával már megbarátkoztam, nagyon jól tisztít. Én ennél többet nem is várok tőle... Tudniillik még nem találták fel azt az arclemosót vagy krémet amitől egész nap mattak maradunk, ezért nem kell bosszankodni hogy 2 óra múlva zsíros a bőrünk. Mindenik ígéri, de teljesíteni egyik sem.😉

Beyoncé Heat Wild Orchid

Beyoncé Heat Wild Orchid
2016. december 3.

Isteni édes gyümis illat! A páromtol kaptam, azt mondta hogy még sosem volt ennyire jó illatú parfümöm. Jól választott! Imádom!❤❤