tetty08

Regisztráció dátuma: 2012. július 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2013. február 7.

Nekem nagyon bevált, sokat javult a bőröm állapota. Megnyugtatja, ápolja az arcom és elmulasztja a pattanásaimat. Számomra ez csodaszer.

Terra Naturi Szemöldökfesték

Terra Naturi Szemöldökfesték
2013. január 24.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Sokáig nem találtam olyan szemöldökszínezőt, aminek a színe egyezett a hajszínemmel. Vagy túl sötét, vagy túl világos volt a végeredmény. Ez az első, amivel 100%-ig elégedett vagyok. Nagyon praktikus, hogy két szín van benne, így mindenki kikeverheti a tökéletes árnyalatot.
Fél éve használom, azóta változatlanul imádom.

Bellapierre Alapozó

Bellapierre Alapozó
2013. január 24.

Nem rossz alapozó, szépen fed, a bőröm is szereti, nem pattanásosodok tőle. Ezután nem szükséges púderezni. Nekem egész nap kitart. Nem bántam meg, hogy megvettem, de szerintem lehet találni hasonlót kedvezőbb áron.

Update: Sokat javult a bőröm állapota, aminek leginkább belső (táplálkozás,életmód) okai vannak. Néhány bőrhibától eltekintve (piros foltok), nincs szükségem korrigálásra. Azóta ezt a terméket korrektorként viszem fel lapos korrektorecsettel a takarást igénylő helyekre. Szuper a fedése, mégis annyira természetes, egybeolvad a bőrömmel. Sokan megjegyezték azóta, hogy igazi bababőröm van. Korrektorként 5* számomra, de mivel alapozóként árulják, marad a 4*.

Garnier Essentials Sminklemosó Tej

Garnier Essentials Sminklemosó Tej
2012. szeptember 29.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, mert nem olajos, mégis leszedi a vízálló sminket. Már többször újravásároltam.

L’Occitane Plum Blossom Szájfény

L’Occitane Plum Blossom Szájfény
2012. szeptember 16.

Tartós, az íze nem rossz, viszont szerintem eléggé ragad.

Playboy Play It Lovely Parfum Deo

Playboy Play It Lovely Parfum Deo
2012. szeptember 16.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Számtalanszor újravásároltam már, egyszerűen nem tudom megunni az illatát.

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő
2012. szeptember 16.

Az illata valóban kellemes, viszont hidratáló hatást nem tapasztaltam. Igaz, hogy nem szárít, de ennél lényegesen többet vártam.

Yves Rocher Gommage Végétal Növényi Testradír Barackmag-kivonattal

Yves Rocher Gommage Végétal Növényi Testradír Barackmag-kivonattal
2012. szeptember 16.

Nem túl durva szemcséjű, ennek ellenére kiválóan végzi a dolgát. Az illata mennyei.

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő
2012. szeptember 16.

Kiadós mennyiség, elérhető áron. Az illata kellemes, nyugtató.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2012. szeptember 16.

Örülök a nagyobb csomagolásnak, szerintem ez az ideális körömlakkmennyiség. Gyönyörű színekben kapható...blablabla Szerintem átlagos körömlakk.
Az ecsete viszont egyszerűen zseniális! Az ecset miatt megérdemli az 5 pontot.