Valeria

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Givenchy Organza EDP

Givenchy Organza EDP
2024. július 13.

Nem tudom ugyanarról a parfümről beszélünk-e a többi véleményezővel, de én semmi másra nem tudok asszociálni mint a nagymama használt fehérneműjének brutál szagára. Elnézést, ez az őszinte véleményem. Majdnem ugrottam egyet a boltban ahol szagoltam, lehet teszek újabb kísérletet, de nálam ez hirtelen halál volt.

Estée Lauder Bronze Goddess Highlighting Powder Gelée

Estée Lauder Bronze Goddess Highlighting Powder Gelée
2024. június 20.

Heathwave és Solar Crush színekben van meg, Modern Mercury-t is szeretném beszerezni. Ebből már kiderül hogy elégedett vagyok a termékkel:)
Szín: világos bőrre a Heathwave tökéletes, a Solar Crush már túl sötét, inkább már bronzernek tűnik mint highlighternek. Ettől még használom, csak sokkal kevesebb elég, a világosabb arany színűt bőven szórom mindenhová.
Állag: inkább krémes mint por, ecsettel is szoktam próbálkozni, de kézzel lehet legszebben eloszlatni. (Én úgy veszem észre hogy a limitált kiadású palettákban kapható highlighterek, még ha névleg ugyanezek közül valamelyik is, az állaguk más, szóval érdemes az eredetit kipróbálni.)
Kifejezetten örülök hogy csak 3 színben létezik, nincs hiányérzetem az arany további árnyalatai iránt. Feltételezem ennyiből is mindenki megtalálja a tutit ami működik a saját színeihez. Az Estée Lauder ebben a műfajban nekem 5 csillag, alapdarab.

Douglas Essential Delicate Rose Radiance Mask

Douglas Essential Delicate Rose Radiance Mask
2024. május 11.

Ez egy meglepően jó termék!
Eddig nem használtam Douglas saját márkás dolgokat, de kipróbáltam néhány krémet, és az előítéleteim megdőltek.
Éjszakára használom, nem is kell nagyon vastagon kenni, reggelre szép telt puha bőr az eredmény. Az állaga épp megfelelően lágy, nem marad vajas réteg a bőrfelszínen, mind beszívódik. Kicsit olajos érzetű (vigyázni kell hajra ne menjen).
Egyik nap élére állítva tároltam, amikor használni akartam, krém helyett tiszta átlátszó olaj folyt belőle (gondolom rózsaolaj) önmagában is szuper a bőrnek.
Ez a maga műfajában nekem öt csillag.

Diorskin Forever Sponge Sminkszivacs

Diorskin Forever Sponge Sminkszivacs
2024. május 7.

Én ezt többször újra vettem, de már nem.

Eleve azt feltételezem hogy egy sminkszivacs élettartama nem kb 1-2 alapozó élettartamának felel meg. Az alapvető ok amiért le kellett cserélnem az hogy egész egyszerűen bepenészedett. Azért merem ezt ide írni mert szerintem nem az én hibám: kimostam, kicsavartam, levegőztettem, hiába. Nem kevertem rajta többféle terméket. Nem a tubusból kentem rá hanem a levegőből cseppentettem rá. Mindegy mit csináltam ennek hamar vége lett. Az is problémám vele hogy a szép világos bézs színe hamar elveszik amint alapozó kerül rá, és azt kimosni belőle már semennyire nem lehet. De a legzavaróbb mégis az hogy túl kemény. Ettől kevésbé kellemes a használata, nehezebben átöblíthető, és talán a szűkebb pórusok miatt is penészedik.

Igazából további véleményeket várok, mert nem normális hogy egy Dior termékről ilyeneket kell írnom. Majd rájövök hol tévedek és akkor újra veszem.

Estée Lauder Micro Essence

Estée Lauder Micro Essence
2023. december 3.

Sosem értettem, ez relatíve miért sokkal drágább mint a többi Estée Lauder lotion. Gondoltam megvárom míg véletlenszerűen landol nálam minta egy ajándékból, eljött az alkalom.
Kipróbáltam, tetszik, megtartom, venni is tervezek még.
Nekem nagyon szép bőrképet ad - valószínűleg ez egyéni, hogy kinél mennyire látványos a hatása. Nálam nagyon. Lenyugtatja az esetleges irritációt, szép sima, ápolt felszínt látok utána.
A rózsaszínű soft clean infusing lotion a másik kedvencem a márkától, de ez nagyon más. Az testesebb, friss, hidratáló krémet is helyettesíti. Ez vékonyabb, vizesebb állagú, itt az összetevők teszik a csodát, feltételezem a termék ára is őket tükrözi.
Napi szinten valószínűleg nem szükséges, de a ‘jó ha mindíg van itthon’ kategória.

Sisley Buff And Wash Facial Gel

Sisley Buff And Wash Facial Gel
2023. október 14.

Mintát használtam belőle, nagyon tetszett.
Külön használok lemosót és radírt, ez kettő az egyben így egyszerűbb az élet. A sminket nem szedi le, este második lemosónak vagy reggelre ideális. Száraz bőrre teljesen ok.
Ahogy már írták, durva szemcsés radír van benne, mellette könnyű friss gél. Jólesik, hibátlan (eddig), öt csillag.

Sisley Gel Express Aux Fleurs Hidratáló és Tonizáló Maszk

Sisley Gel Express Aux Fleurs Hidratáló és Tonizáló Maszk
2023. október 8.

Ezt már régebben próbáltam mintában, így a minősítésem nem teljesen hiteles, csak az emlékeimre hagyatkozom. Karakteres hibája nincs, de nem gondoltam arra hogy megvegyem.

Sisley Black Rose Krém Maszk

Sisley Black Rose Krém Maszk
2023. október 8.

Kezdem kellemetlenül érezni magam, azok után amiket olvastam erről a termékről, nem tudom mi lehet az én bőrömmel de egyszerűen semmilyen, de tényleg semmilyen hatása nem volt.
Nem hittem el.
Megint azt tudom mondani hogy ártani biztosan nem árt, de semmi csodaszer jelleget nem tudok érezni benne. (És megint a krémet jobbnak találtam mint a maszkot ugyanabból a termékcsaládból.)

Sisley Velvet Sleeping Mask

Sisley Velvet Sleeping Mask
2023. október 8.

Gondoltam sorban lehúzom a Sisley arcmaszkokat, ez a második:)
Nekem nem ártott semmit, de nem is használnám hosszútávon. Szilikonosnak éreztem, a várt hidrató hatás helyett szomjas maradt a bőröm. A sáfrányos hidratáló krémet jobban szeretem, ez helyett pedig másmilyen maszk után nézek.

Sisley Facial Mask With Linden Blossom

Sisley Facial Mask With Linden Blossom
2023. október 8.

Fehér agyagszerű állag, mintha gipszet kennék az arcomra. Masszív, vastag, éjszaka használva reggelre sem szívódik fel teljesen. Az én száraz bőrömnek nem ártott ugyan, de mindenképpen zsírosabb bőrtípushoz javasolnám.
Látványos hatásról nem tudok beszámolni, de valamelyest kellemesebb, puhább lett a bőröm egykét alkalom használat után.

Még keresem a világ legjobb arcmaszkját ami csodát tesz, egyelőre nem ő az.