vanett

Panka's place
Regisztráció dátuma: 2012. április 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Panka's place
Regisztráció dátuma: 2012. április 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Shiseido Perfect Alapozó Ecset

Shiseido Perfect Alapozó Ecset
2013. január 4.

A sok-sok jó vélemény után nekem is be kellett szereznem egy ilyet. Nem bántam meg. Viszont az előttem szólók már minden jót elmondtak róla. Érdemes rá beruházni.
Jó dolog, hogy a nők odavannak a formás, helyes tárgyakért és drágán is hajlandóak magukénak akarni. :D

Dior Addict Extreme Rúzs

Dior Addict Extreme Rúzs
2012. december 8.

A 866-os Paparazzi meggypiros árnyalata igazi ünnepi szín. Szépen terül, csillog, tartós, hidratál.

Dior Addict Lipstick

Dior Addict Lipstick
2012. december 8.

A 354-es Palace árnyalat a natúr smink tökéletes kiegészítője: barackos natúr alapárnyalat nagyon finom csillámokkal. Szolidan csillog, hidratál és tartósan az ajkakon marad.

Guerlain Super Aqua-Day

Guerlain Super Aqua-Day
2012. november 11.

Ennyire jó hidratálóm meg nem volt, amely ígéretéhez hűen matt bőrt biztosított volna egész napra. Oké, ennyire drága arckrémet se vettem még magamnak. :)
Kevéske kell belőle, csodálatos illata van - de nem is Guérlain lenne, ha nem így lenne.
A hialuronsav hatása rövid időn belül érezhető. Az apróka ráncokat szépen kisimítja.
Nagyon elégedett vagyok vele, csak ajánlani tudom.

Guerlain Super Aqua-Night

Guerlain Super Aqua-Night
2012. november 11.

Mélyen hidratál, amennyire néhány napos használat után meg tudtam ítélni.
Kevéske kell belőle: gazdag krém és mesés illata van - de nem is Guérlain lenne, ha nem így lenne. Annak ellenére, hogy nem egy könnyű krém, nem zsírosítja a bőrt (egy fényesebb réteggel vonja be, amely egy kicsit sem matt, viszont nem lesz zsírosabb vagy fénylőbb a bőr tőle még reggelre sem).
Nagyon elégedett vagyok vele, csak ajánlani tudom annak ellenére, hogy nagyon drága.

The Body Shop Banános Sampon

The Body Shop Banános Sampon
2012. november 5.

Finom illata van. Ennyi. Kár érte. :(

The Body Shop Nutriganics Smoothing Eye Cream

The Body Shop Nutriganics Smoothing Eye Cream
2012. november 3.

Könnyű, nem zsíros, hamar felszívódó, jól hidratáló szemkrém. ECO CERT minősítést kapott!

The Body Shop Tengeri Hínáros Tisztító Tonik

The Body Shop Tengeri Hínáros Tisztító Tonik
2012. november 3.

Könnyed, nem zsírosít. Kellemes, lágy illata van. Annak ellenére, hogy alkoholmentes, nagyon szárít.

The Body Shop Camomile Gentle Eye Szemfestéklemosó

The Body Shop Camomile Gentle Eye Szemfestéklemosó
2012. november 3.

Könnyed állagú és illatú. Jól leszedi a szemfestéket és a sminket is. Nem szárítja a bőrt.

Lancôme Rouge In Love Rúzs

Lancôme Rouge In Love Rúzs
2012. november 3.

Én egy szolidabb, nappali árnyalatot választottam (322M - Corail in love). Nagyon finom illata van (nálam minden kozmetikum az illatnál kezdődik :)), krémes, amikor a szádra kened, azonban a hidratáló rúzsokkal ellentétben nagyon sokáig ül az ajkakon, abszolút nem szárítva azokat. Először nagyon féltem, hogyha tartós rúzst veszek, úgy fogok kinézni, mintha 10 évvel öregebb szám lenne, mert az ajkam kiszárad a rúzs alatt, de abszolút alaptalan volt minden félelmem. Aki megengedhet magának egy ilyen árú rúzst, az ne habozzon!
UPDATE: Le kell vonnom csillagot tőle, sajnos, mert ugyanebben az árkategóriában létezik egy ennél klasszisokkal jobb termék: Guérlain Rouge G. Az pedig egyértelműen 5-ös! :)