vodkaszoda

Regisztráció dátuma: 2017. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

LPSM Skincare Q10 Anti-Wrinkle Ránctalanító Hidratáló Arckrém

LPSM Skincare Q10 Anti-Wrinkle Ránctalanító Hidratáló Arckrém
2023. október 3.

Alig várom, hogy újra vegyem. Két napja fogyott el, és iszonyatosan hiányzik, a legrosszabb napjaimon is tudott csodát tenni.

Lpsm Skincare Liposoma Q10 Anti-Aging Serum

Lpsm Skincare Liposoma Q10 Anti-Aging Serum
2023. október 3.

A Q10 krém és ez a szérum a két első olyan termék életemben, aminek azonnal látom az eredményét használat után. Nem hittem volna, hogy létezik ilyen. Sokkal szebb, simább, egységesebb a bőröm, amint beivódik.

Supraderm Gél

Supraderm Gél
2023. június 22.

Rejtélyes eredetű apró, viszkető hólyagok szoktak megjelenni rajtam, mikor legyengül a szervezetem, vagy túl sokat vagyok napon, de legutóbb szúnyogcsípés miatt az egész lábszáramon elterjedtek, és hetek óta nem akartak elmúlni, már orvoshoz készültem. A barátom ajánlotta ezt a gélt, és egy nap után látványosan visszahúzódtak a kiütések, de még a var is leesett róluk.

Lpsm Skincare Liposoma Acnestop Serum

Lpsm Skincare Liposoma Acnestop Serum
2023. június 21.

Tényleg csodaszer! Ez az első, hogy valamire ezt mondom, de 2 használat után feleakkora lett egy olyan göb az arcomon, ami több, mint egy hónapig nem akart felszívódni, és most egy hét után alig tudom kitapintani. Ezenkívül a pattanásokat is eltűntette. Biztos, hogy nem fogok megválni tőle.

Cantabria Laboratories Radiocare Ultra

Cantabria Laboratories Radiocare Ultra
2022. december 4.

Én sugárkezelésem alatt vettem, az onkológus ajánlotta és elégedett vagyok vele. A mellkasom kipirosodott bőrét másnapra mindig rendbehozza, úgyhogy az arcomon is kipróbáltam, és szép sima, egységes lett tőle.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2019. február 23.

Évek óta keresem az ideális alapozót, mert borzasztóan problémás a bőröm, érzékeny, és könnyen kipattog, begyullad. De most megtaláltam, és egyelőre nem is akarok váltani. Télre a legvilágosabb árnyalatot használom (a nyárit még nem próbáltam), és tökéletesen elégedett vagyok. Olyan könnyű, és olyan egyszerű eldolgozni, hogy úgy kenem az arcomra, mint egy krémet - és majdnem úgy is hidratál - de a bb krémekkel ellentétben ez tényleg fed, és a helyén is marad egész nap. Délutánra néha átfényesedik, de egy minimális mennyiségű púder megoldja. Nekem a színe sem változik a nap folyamán. A kiszerelés szuper, másfél hónapja használom minden nap, és még a hatoda sem fogyott el.

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza
2019. február 23.

Végre ki tudom festeni a számat, anélkül, hogy egy órán belül letörölném, mert lecsúszik, elmaszatolódik, vagy csak simán eltűnik a festék. Ez tökéletes, rúzsként használom. A színe kicsit csalódást okozott, mert nem volt teszter, és ránézésre élénkebb pirosnak tűnt a 250-es árnyalat, de végül nem bánom, hogy nem az. Úgy tűnik, hamar el fog fogyni, de biztosan újra fogom venni.

Max Factor Glossfinity Top Coat

Max Factor Glossfinity Top Coat
2019. január 6.

Tényleg beválik, szívesebben festem a körmöm, mióta megvan, mert nem kell kétnaponta lemosni.

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2019. január 5.

Az utóbbi hónapokban egy nem túl drága, de hatékony, és könnyen beszívódó testápolót kerestem, és számos kudarc után találtam rá erre. Nem is fogom leváltani. Imádom az illatát, és hogy tényleg selymes a bőröm tőle még másnap is.

Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT

Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT
2019. január 5.

Különleges illatú, hű a nevéhez, és a dizájnhoz, nem hivalkodó, viszont tényleg nem tart sokáig. Télen kezdtem használni, lehet, hogy inkább félreteszem tavaszra.