vrgdo1991

Regisztráció dátuma: 2017. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Difeel Rozmaring és Menta Sampon

Difeel Rozmaring és Menta Sampon
2024. július 1.

Szeretem használni, kellemes az illata, szép fényt kölcsönöz a hajamnak. Szerencsére nem zsírosította a hajamat. Hajnövekedésről egyenlőre nem tudok nyilatkozni.

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2024. július 1.

Elkezdtem nyáron, a legnagyobb kánikulában használni, viszont iszonyúan nagyot csalódtam. Sajnos még jobban izzadtam, mint egy sima dezodor használatánál, és a szagokat sem semlegesítette. Az esti tusolásnál pedig nagyon nehezen tudtam lemosni. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá.

Neutrogena Absorption Express Kézkrém

Neutrogena Absorption Express Kézkrém
2024. április 22.

Hidegallergiás kezeimnek nappali megmentője. Valóban hamar felszívódik, többször is haaználom napközben, egyáltalán nem zavaró. Éjszakára a zsírosabb testvérét szoktam használni.

Neutrogena Norvég Formula Kézkrém

Neutrogena Norvég Formula Kézkrém
2024. április 22.

A kezeim megmentője. Sajnos hidegallergiám van, ami azt jelenti, hogy egy picit szelesebb az idő véresre száradnak a kezeim. Éjszakára szoktam bekenni ezzel a krémmel és pár nap használat után már meg is oldja a problémát. Napközben nem tudom használni, mert elég zsíros krém.

Alterra Bakuchiol Serum

Alterra Bakuchiol Serum
2024. április 22.

A retinolt sajnos nem bírja a bőröm, ezért kerestem egy másik hatóanyagot. Megláttam ezt a szérumot, úgy voltam vele, próba szerencse. És szerencse lett...a bőröm szereti, sem irritációt, sem pattanásokat nem okozott. Reggelre szépen feltölti a bőrt, és a kisebb ráncokat, mintha halványította volna. Szeretem használni, biztosan újra fogom vásárolni.

Balea Beauty Expert Plump & Glow Serum

Balea Beauty Expert Plump & Glow Serum
2024. április 22.

Sokszor nyúlok ezért a szérumért. Szépen puhítja a bőrömet, fel is tölti. Számomra ugyanannyit nyújt mint a korábban próbált drágább szérumok. Biztosan újra fogom vásárolni.

Balea Beauty Expert Nachtcreme 0,3% Retinol és 2% Bakuchiol

Balea Beauty Expert Nachtcreme 0,3% Retinol és 2% Bakuchiol
2024. április 22.

Szerencsére ez a krém nem okozott sem irritációt, sem pattanásokat. Reggelre mindig puha a bőröm, javította a bőrképemet. Újra fogom vásárolni.

Isana Alvássegítő Habfürdő

Isana Alvássegítő Habfürdő
2024. április 21.

Ritkán járok pórul, de ezzel a termékkel sikerült. Nagy reményekkel vettem meg és az illata is tetszett. Viszont az állaga borzalmas, mintha ragadna (még fürdőpamaccsal is használhatatlan). Kézmosónak használjuk, de sajnos arra is gyatra.

Isana Berry Love Tusfürdő

Isana Berry Love Tusfürdő
2024. április 21.

Nekem nagyon tetszik az illata, bár hamar elillan. A saját márkásokból egyedül ennek tetszik az illata. Jól habzik, megfelelően tisztít.

Isana Frangipani Tusfürdő

Isana Frangipani Tusfürdő
2024. április 21.

Felkeltette az érdeklődésemet a csomagolása, ezért meg is vásároltam. Az illata nem rossz, bár tusolás közben nem annyira erőteljes, mint a tubusban. Picit mű. Egyszer elhasználtam, nekem nem hagyott maradandó élményt.