vrgdo1991

Regisztráció dátuma: 2017. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oréal Nude Magique BB Krém

L'Oréal Nude Magique BB Krém
2020. február 20.

Fedésével semmi problémám nem volt, viszont a színválaszték vacak. A világos is rettentően sötét volt az én arcszínemhez. Emiatt nem fogom újravásárolni.

Love Beauty and Planet Hajbalzsam Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Hajbalzsam Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2020. február 2.

Imádtam, viszont elértem arra a szintre hogy le kell pontozzam. Hozzá való samponnal maga a katasztrófa lett a hajam,más samponnal használva pedig kezelhetetlenül szállt a hajam tőle. Hatalmas csalódás.

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2020. február 2.

Nem volt rossz sampon, viszont hosszabb idő után (a balzsamjával együtt használva) nagyon kiszárította és törte a hajamat. Viszont az illata csodálatos, napokig lehetett érezni.

Update: teljesen lepontozom...hiába a balzsamja, és hajolaj a hajam valami katasztrófa. Száraz,sprőd és száll.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2020. január 19.

Tavasszal (szerintem túl sok videót néztem) teljesen meg voltam őrülve, hogy nekem highlighter kell. Betévedtem a drogériába és megakadt a szemem ezen a terméken. Azóta is használom, és rengeteg dícséretet kapok. Számomra nagyon természetes kis csillogást és pluszt ad a sminkemnek. Tartós, nap végére sem mászik el. Imádom!

Update: Még mindig hatalmas a szerelem, remélem sokáig így is marad.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2020. január 19.

Már több ceruzát is elhasználtam, ebből sikerült megfelelő színt találnom. A tartóssága kifogástalan, remekül kézre áll. Természetes hatást lehet vele elérni és napi használat mellett is sokáig elég.

Balea Micellás Arctisztító Kendő

Balea Micellás Arctisztító Kendő
2020. január 19.

Az edzéseim előtt mindig ezzel a kendővel törlöm le a sminkemet. Kifogástalanul leszed mindent,nem bántja a bőrömet. A kendő nem durva,elég nedves.

The Body Shop British Rose Hidratáló Tonik

The Body Shop British Rose Hidratáló Tonik
2020. január 19.

Nagyon megfogott a géles állag, kis rózsaszirom darabokkal, ezért megvásároltam. Kb. a flakon feléig nagyon szerettem is a kellemes illata és hatása miatt. Viszont besokallhatott tőle a bőröm,mert apró pattanásokat okozott sajnos. Ezután elajándékoztam és a bőröm is helyrejött.

The Body Shop Kínai Ginzeng és Rizs Tisztító Tonik

The Body Shop Kínai Ginzeng és Rizs Tisztító Tonik
2020. január 19.

Kellemes, friss illata van, az arcbőröm szerette. Szépen tisztított, előkészítette a krémre. Pattanásokat és zsírosodát nem okozott.

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél
2020. január 19.

Heti 1x használom arcpakolás előtt. Nekem szépen leszedi az elhalt hámsejteket, viszont az államnál jobban le kell dörzsölni törölközővel lemosás után, mert ott maradhatnak a darabkák. A pórusaimat összehúzta, a pattanások helyeit lehúzta. 2 flakonnal használtam el eddig, de biztosan fogok még vásárolni.

The Body Shop Kínai Ginzeng és Rizs Revitalizáló Arcmaszk

The Body Shop Kínai Ginzeng és Rizs Revitalizáló Arcmaszk
2020. január 19.

Szinte az összes Superfood pakolást kipróbáltam, de legjobban ezt imádta a bőröm. Az illata számomra nagyon kellemes/természetes, a hatása pedig szuper. Lemosás után az arcom egységes, ragyogó színű, pattanásokat nem okozott. Már a 2.üveggel használtam el és még fogok is jó párral. Best*****.