wallflower87

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Classic Körömlakk

Lovely Classic Körömlakk
2019. november 1.

Az Insta Nails kollekcióból vettem két árnyalatot, nem voltak túl nagy reményeim, de gondoltam teszek egy próbát velük, mivel nagyon szépek a színek. Hát semmit nem ér szerintem, 3-4 nap alatt vállalhatatlaná vált a dolog, mert egyik körmömről félig, egy másikról pedig teljes egészében levált egy darabban, pedig volt rajta fedőlakk is és nem volt kitéve semmi extrémnek. Ráadásul ez idő alatt sikerült narancssárgára elszíneznie a kömeimet, pedig még csak nem is élénk árnyalatokról beszélünk. Kettőből az egyik probléma is elég lenne ahhoz, hogy soha többé ne használjam őket, így pedig hogy egy használat után elajándékozós/kidobós kategória, nagyon bosszantó, hogy bármennyi pénzt kiadtam értük. Oké hogy nagyon olcsó, viszont mivel pár száz forinttal többért teljesen korrekt lakkokat lehet kapni, senkinek nem ajánlom hogy ezt vegye.

Max Factor Colour Elixir Ajakkontúr Ceruza

Max Factor Colour Elixir Ajakkontúr Ceruza
2019. október 24.

Nekem a Red Rush árnyalatban van meg és imádom! Vörös rúzsok alá használom, megrajzolom a kontúrt és be is satírozom vele a teljes számat. Ennél a pontnál minden egyes alkalommal sokkot kapok, hogy mennyire gyönyörű a színe önmagában is és elgondolkozom, hogy biztos tegyek-e fölé rúzst is :) Egyszer biztos ki fogom próbálni önmagában is, ha úgy is tartós lesz és nem szárad szét a szám, tuti fogom hordani úgy is, mert tényleg csodaszép. Az viszont tény, hogy nem az az igazi karmazsinvörös szín, hanem van egy kis pinkes beütése, emiatt talán egy picit változtathatja a piros rúzsok tónusát, de számomra ez nem probléma, ha a végeredmény tetszetős.
Tartós, jó az állaga, picikét szárít. Emiatt és az összetevők miatt négy csillag, amúgy ötöt adnék.

Antonio Banderas Queen Of Seduction

Antonio Banderas Queen Of Seduction
2019. augusztus 27.

Engem nagyon emlékeztet Sarah Jessica parker NYC illatára, az is ugyanez az iszonyatosan édes epres rágóillat. Tiniknek jó lehet és nem illan el a bőrről azonnal, ez így tőlem 3 csilag.

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza
2019. május 28.

Nekem ez a termék nagyon bejött, szinte az összes árnyalatot beszereztem belőle (Neutral Beauty, Candy Shop, Pink Poison, Lovely Lips, Milky Brown, Magic Dessert) és mindegyiket imádom. Munkába ezeket szeretem leginkább használni, mert gyorsan fel lehet őket vinni, tartósak, nagyon jól feldobják a megjelenést, ugyanakkor szép természetes hatásúak. Nekem nem kenődnek el és egyáltalán nem szárítják a számat, az ajakráncokat sem hangsúlyozzák ki, sok más jóval drágább és márkásabb folyékony rúzzsal ellentétben. Mindemellett kiadós mennyiséget kapunk és még az összetevők is szépek.
A szájceruzák is baromi jók, tökéletes szín, állag, fedés - akár önmagukban is lehet őket használni.
Szerintem ár-érték arányban az egyik legjobb szájra való termék ami létezik, simán lepipálja a Kylie lipkiteket, aminek elvileg a koppintása. Az egyetlen dolog amiben a Kylie rúzsok győznek, az színválaszték és az illat, de amúgy nekem csalódás volt mindegyik amit próbáltam tőle. Mindenkinek ajánlom, hogy inkább ezekkel tegyen egy próbát, nem fogjátok megbánni! :)

Original Source Kókusz és Shea Vaj Női Tusfürdő

Original Source Kókusz és Shea Vaj Női Tusfürdő
2019. február 23.

Bár a hátam közepére se kellett egy újabb tusfürdő, mégsem tudtam ellenállni ennek az illatnak..nekem elsőre valamilyen csoki ugrott be róla, talán leginkább a Bounty-szeletre hajaz, valami isssshteni ^^ Fürdés közben már kicsit másnak éreztem, inkább kapucsínós, ahogy egy előző hozzászóló is írta, de azt is imádom, szóval így is megfelel :)
Mint ahogy a többi OS tusinak, ennek sem marad meg az illata a bőrön egyáltalán, illetve elég folyós az állaga és sok is kell belőle, mivel nagyon minimálisan habzik csak. Így gazdaságosnak semmiképp nem mondható, viszont én ezt talán nem is bánom, mivel ez pont az a jellegű illat, amitől viszonylag hamar meg lehet azért csömörleni.
Ami miatt viszont nem tudok rá haragudni -az illata mellett- az, hogy tusfürdőtől rég volt ennyire puha a bőröm, mikor mosom le, annyira jó, bársonyos érzetű a bőr, hogy az valami fantasztikus =) Nagyon tudom ajánlani a száraz bőrűeknek, hogy tegyenek vele egy próbát.

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP
2018. november 26.

En is a nagy hajp (Jeremy Fragrance) miatt lettem kivancsi erre az illatra, viszont bevallom, elsore nem voltam annyira elajulva, valahogy kicsit kulonlegesebb, egyedibb illatra szamitottam. Kozvetlenul kifujas utan engem elegge emlekeztet az Amor Amor-ra, amit hasznaltam regen es mire a nagy uveg vegere ertem, elegge megcsomorlottem tole, emiatt nem orultem tulzottan a hasonlosagnak.
Viszont! A leszaradasa sokkal, de sokkal finomabb, mint az emlitett parfumnek - valami mennyei karamellas-csokis-kremlikoros-puderes fincsiseg, aminek nincs nagy hatosugara, viszont aki kozel jon, az megerzi, nagyon is...emiatt szerintem tokeletes randiparfum, hiszen ilyen szituacioban nem biztos, hogy az a legjobb, ha meterekrol lehet erezni az illatod, mivel akkor nagy esellyel testkozelbol mar fullaszto lehet. Eppen ezert szerintem ezzel a parfummel szinte lehetetlen tulzasba esni, nagyobb mennyisegben fujva is nagyon szepen lecsendesedik es belesimul a borbe.
Na es persze amiert a legtobben megveszik ezt az illatot, az a masik nemre gyakorolt hatasa..azt kell mondjam, minden szo igaz a dicseretekrol, pozitiv reakciokrol. Baratnotol is kaptam mar ra dicseretet, a pasik viszont konkretan el vannak tole ajulva! Mar-mar mulatsagos, hogy mennyire nem birnak betelni vele, mar ket kulonbozo sraccal is tortent, hogy amint kozelebbrol megereztek rajtam, egymas utan tobbszor is ilyeneket mondogattak , hogy `De jo az illatod`, `Nem tudom, mi ez a parfum, de nagyon jo`. Ilyen hatast meg egyik parfumom sem valtott ki, szoval en csak ajanlani tudom, hogy vessetek be, ha csabitani akartok, garantalt lesz a siker! ;)

Avon Dreams EDP

Avon Dreams EDP
2018. október 15.

Ezt az illatot eloszor egy ismerosomon ereztem es bevallom, elegge ledobbentem, mikor rakerdeztem, mi van rajta es kiderult hogy Avon, mivel az illata alapjan valami dragabb parfumnek tunt...raadasul ezzel nem csak en voltam igy, allitolag a munkahelyen is rakerdeztek, mit hasznal, plusz egy masik lany aki ott volt velunk, szinten egyetertett hogy jo ez az illat. Nem sokra ra meg is rendeltem es magamon is nagyon tetszik, sot egyszer mar rajtam is megdicserte egy nagyon jo izlesu baratnom.
Mindezek miatt meglehetosen ertetlenul allok a sok negativ ertekeles elott, szerintem ez egy nagyon kellemes, noies, elegans, kortalan illat. Nyilvan ez egy olcso parfum, ennek megfeleloen nem varhato tole Dior minoseg, de szerintem az arahoz kepest egyaltalan nem olyan rossz a tartossaga, en jopar oran keresztul erzem magamon. Szerintem kimondottan pozitivum, hogy mindenbol van benne egy kicsi, de jok az aranyok, egyik osszetevo sem nyomja el a tobbit. Kicsit edes, kicsit friss, kis gyumolcs, kis virag, kis fa, kis pacsuli.
Nappalra, munkabajaros illatnak tokeletes.

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP
2018. október 8.

Uhh hát ez valami csodafinom! Engem teljesen lenyűgözött, az illat, a tartósság, a csomagolás.. Sejtelmes, sötéten szexi, hasonló kategória, mint a Crystal Noir, a Dior Addict, vagy az Alien. Az illata az utóbbi kettőhöz hasonlít jobban és erősségben, tartósságban sem marad alul hozzájuk képest.
Rajtam nagy utat jár be az illat, először kimondottan mély, Alien-hez nagyon hasonló, ekkor főleg a jázmin dominál. Pár óra elteltével pedig kicsit felfrissül, könnyedebbé válik, kinyílnak a virágok és legfinomabb belga praliné-ágyon csábítanak.
Randira, alkalmakra, szórakozóhelyre illik szerintem leginkább, mivel ezzel még tömegben is simán ki lehet tűnni. Ugyanakkor kisebb mennyiségben nappal, munkába is használható, bár szerintem ez annál azért különlegesebb illat, hogy a szürke hétköznapokon viseljék ;)

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2018. szeptember 21.

Mikor kiprobaltam, az volt az elso gondolatom, hogy isteni ez az illat, de nagyon emlekeztet valamire, aztan be is ugrott,mire - szerintem ez egy az egyben olyan, mint a Tezenis parfum, csak nincs annyira felvizezve, ezert intenzivebb es tartosabb. Nagyon orulok, hogy sikerult szuper aron hozzajutnom itt Kremmanian, mivel mindig is nagyon tetszett az illat, de a Tezenis verziojat tularazottnak talaltam a minosegehez kepest. Ez viszont tokeletes, valahogy olyan frissen edes, csajos, konnyed illat, amiben van valami huncutsag es szinte barmilyen alkalomra hasznalhato.

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
2018. szeptember 11.

En harmat rendeltem anno: Posie K, Heir, Ginger. Mindharmat eladtam vegul, mivel egyaltalan nem gyozott meg ez a termek, tobb okbol sem.
1. Nagyon sokat kell ra varni a vamugyintezes miatt, raadasul 7-8 ezer forintot pluszban ki kell vizetni a vamra, pedig amugy sem tul olcsok Kylie termekei.
2. Felkenesnel nagyon jo, kremes allaguk van, es isteni az illatuk. Frissen felkenve szep, viszont hordas soran nagyon hamar kiszaritja az ajkakat, plusz tobb arnyalattal sotetebb lesz, ami a halalom egy folyekony ruzsnal. Viszonylag tartos, de ha egyszer elkezd lekopni, az nagyon csunya latvany tud lenni.
3. A szineket lehet, csak rosszul valasztottam meg, de egyik sem jott be igazan vegul. A Posie K volt a legvallalhatobb, de nagyon besotetedett a szamon egy ido utan, ugy pedig mar nekem kevesbe tetszett. Kotodik hozza viszont egy aranyos tortenet: legelso alkalommal, mikor ezt viseltem munkaba menet, egy kedves kozepkoru holgy a metron random odault mellem megkerdezni, hogy milyen ruzs van rajtam, megdicserte, hogy mennyire jol all, meg egyebkent is milyen jo a sminkem (ezen kivul csak szemceruza+spiral volt rajtam) aztan mig le nem szalltam, sminkekrol csacsogtunk - kicsit szurrealis volt, de kellemes emlek, soha nem tortent velem elotte hasonlo : ) Csak emiatt a tortenet miatt adok 1 helyett 2 csillagot.
A Ginger nem igazan allt jol rajtam, ezt csak azoknak javasolnam, akiknek jol allnak a meleg, oszies szinek. A Heir tul metalos volt, onmagaban nekem tul kozonseges, giccses hatasu.
Ha ennyi penzt nem sajnaltok kiadni egy ruzsert es kivancsiak vagytok, milyen egy tenyleg csucsminosegu folyekony ruzs, javaslom, hogy inkabb Jeffrey Star-t vegyetek, jobban jartok. Ha nem akartok sokat kolteni, az Aden folyekony ruzsait is nagyon tudom meg ajanlani, rengeteg szinbol lehet valasztani es meglepoen jo minoseg.