wallflower87

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Giorgio Armani Eye Tint

Giorgio Armani Eye Tint
2021. június 23.

Én pár éve szereztem be akcióban két színben még a régi csomagolásúból (hosszúkás, ezüst kupakkal), az egyik mélyfekete, a másik pedig a 33-as számú, tubusban rózsaszínnek tűnő, felkenve viszont átlátszó alapon ezüst csillámos árnyalat. A feketét kicsit trükkös egyenletesen felvinni, az utóbbit viszont elég gyakran használom és nagyon szeretem, villámgyorsan és egyszerűen megvan vele a szemsmink és ahhoz képest hogy színtelen, a csillámok miatt elég látványos a hatás, gyönyörűen csillámlik ha ráesik a fény. Érdekes módon már többször előfordult, hogy férfiak megjegyezték, milyen szép, ami azért nem jellemző ha szemfestékekről van szó :D Nagyon ajánlom az olyan nőtársaimnak, akik nem szeretnek a szemhéjukkal pepecselni, vagy nem jó hozzá a kézügyességük, mert egy halványabb színnel pikk-pakk letudva a szemhéjfestés és szinte lehetetlen elrontani.

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal

Isana Hajápoló Olaj Argán- és Napraforgóolajjal
2021. május 30.

Pénzárcabarát kis termék, ami nem is rossz - isteni az illata, jó az állaga, nem mellesleg pedig 1 flakon még rendszeres használattal is meglepően sokáig kitart, mivel kevés is elég belőle és így nagyon lassan fogy. Azért nem kell tőle csodákat várni ezen az áron, hiszen nem egy professzionális, minőségi összetevőkből álló termékről van szó, de annak beválhat, aki alapból egészséges hajjal van megáldva és nem akar, vagy tud túl sokat költeni egy hajolaljra.

Bumble and Bumble Invisible Oil Fragrance

Bumble and Bumble Invisible Oil Fragrance
2021. május 30.

Kellemes, kókuszos, tipikus nyári, naptejes jellegű illata van, de nagyon gyenge és nem tartós, viszont amire én tervezem használni (bekuckózós otthoni ejtőzéshez/lefekvés előtt, tehát mikor nem lenne indokolt erősen illatozni, de mégis szeretnék magamon valami kis enyhe illatot), arra teljesen megfelel majd. 1 csillagot azért vonok le, mert teljes áron nem hinném hogy megérné, pláne hogy nem nagy kiszerelés és még az összetevői se túl extrák, viszont amennyiért én hozzájutottam itt KM-en, annyit megért, egynek jó lesz.

Catrice Generation Matt Comfortable Folyékony Ajakrúzs

Catrice Generation Matt Comfortable Folyékony Ajakrúzs
2021. május 20.

Igényes a csomagolás, szuperül használható, kényelmes az applikátor, a festék jól eloszlatható és kellemes kakaós illata van, a színek is nagyon szépek és még olcsó is. Azonban engem mégsem győzött meg, mivel a számon kipróbálva nagyon csúnyán sikerült kiemelnie a szárazabb részeket, pedig alapvetően rendben van az ajkaim állapota. Persze, gondolom lehetne javítani a helyzeten felkenés előtti ajakradírozással + balzsammal, de ennyi macerát nekem nem ér meg egy ajaktermék sem, pláne úgy hogy rengeteg más hagyományos és folyékony matt rúzsom van, amikkel nincs ilyen gond.

Marc Jacobs Decadence Eau So Decadent EDT

Marc Jacobs Decadence Eau So Decadent EDT
2021. május 14.

Számomra ez egy imádnivaló, frissítő, üde, tavaszi-nyári tisztaságillat, amit még akár kánikulában is jól esik felfújni, ráadásul még elég egyedinek is mondható ebben a kategóriában. Leginkább a vizes-gyümis jegyek, illetve a gyöngyvirág érződik ki, egy idő múlva pedig ez is 'bepúderesedik', mint az alap Decadence. A Fa-nak a joghurtos-aloés tusfürdőjének illatára nagyon emlékeztet, így akinek tetszik ez a parfüm, érdemes lehet azt is megvenni hozzá és együtt használni őket az illatélmény fokozására :) Ja és design szerintem csodaszép ezzel a matt kupakkal, üveggel és a zöld lével.

La Roche-Posay Lipikar Surgras Koncentrált Krém-Tusfürdő

La Roche-Posay Lipikar Surgras Koncentrált Krém-Tusfürdő
2021. május 12.

Eléggé csodálkozom, hogy itt ennyien áradoznak arról, hogy mennyire nem szárít, mivel az én bőröm szinte semennyire nem lesz tőle puhább vagy hidratáltabb, mint bármilyen lakossági tusfürdőtől - ez nem is értem, hogy lehet, hiszen még csak nincs is különösebben problémás, túl könnyen kiszáradós bőröm. Az illata számomra egyszerűen isteni, egyszerre zöld növényes, virágos, púderes és friss, az állaga is kellemesen sűrű és selymes, jól is tisztít, de mivel sajnos pont azt nem teljesíti, amit ígér és mindehhez nem is olcsó mulatság, így nem tudnám jó szívvel ajánlani nagyon száraz bőrre, azt meg csak mellékesen teszem hozzá, hogy érzékenyebb bőrűeknek kizárt hogy jót tesz az a rengeteg illatanyag amivel tele van nyomva.

Jean Paul Gaultier Classique Pin Up

Jean Paul Gaultier Classique Pin Up
2021. május 7.

Nekem ez nagyon tetszik. Az első pár perc kicsit fura, súrolószerre hajazó illat, de aztán nagyon hamar előjön az érzéki narancsvirág (valamiért a leírásban nem szerepel, pedig az egyik fő jegy) és vaníliás pillecukor (ez is hivatalos illatjegy és jól kiérezhető). Az összhatás kimondottan szexi, igazi alkalmi, randizós, kiöltözős parfüm. Tartóssága szuper. Az üvege giccses, de valami elképesztően gyönyörű :) Élőben szerintem sokkal szebb, mint a képen.
A Classique-vonal sokáig nem igazán fogott meg, azonban a La Belle kiadás és ez is teljesen rabul ejtett. Mivel ez a Pin Up kiadás limitált, sajnos baromi drága, teljes áron kizárt, hogy megvegyem. Ha valakinek megvan és továbbadná reális áron, kérem jelezze!
Upd: Azóta sikerült itt lecsapni rá és nagy az öröm 😍 Ja és rájöttem hogy nagyon hasonló egy másik illathoz, méghozzá a Poison Girl Unexpected-hez, ami nem is csoda, hiszen abban is a gyömbér és a vanília dominál a fejjegyekben. Viszont míg az az illat rajtam 1 óra múlva jellegtelenségbe fullad, 3 órán belül pedig nyomtalanul eltűnik, ez órákon keresztül intenzíven érezhető. Úgy érzem, mi nagyon jó barátnők leszünk ezzel a kis csillivilli csinikével :D

Givenchy Irrésistible Givenchy

Givenchy Irrésistible Givenchy
2021. február 13.

Ez egy igazán nőies, bújós, púderes illat, amolyan visszafogott, ápoltságot sugárzó, ugyanakkor érzéki. Én egyáltalán nem érzem tolakodónak, sőt, szerintem ez egy 'bőrbe simulós' illat, olyan amit inkább csak közelről érezni, semmiképp sem csíkhúzós. Az elején kifejezetten kiérezni a körtét, leszáradáskor egy púderes, krémes, íriszes illat marad, olyan hatású mint a frissen fürdött, testápolózott bőr, csak nyilván intenzívebb. Azt hihetné az ember elsőre hogy egy ilyen jellegű illat biztos hamar elillan, ennek ellenére én elég sokáig érzem magamon bőrre fújva is, ruhán pedig még tartósabb. Szerintem igazán jól kihaszálható illat, mert kortalan, bármilyen évszakban, alkalomra megállja a helyét, főleg ahol nem akarunk hivalkodó illatfelhőt árasztani, hanem inkább csak egy diszkrét, igényes illatot, ami kellemes minden orr számára.
Az üvege képen talán nem annyira mutatós, élőben viszont nagyon kis csinos és minőségi.

Hanae Mori Hanae Mori Parfum

Hanae Mori Hanae Mori Parfum
2021. február 9.

Nagyon finom illat, de extra édes, így kizárólag olyanoknak ajánlom akik nem viszolyognak a cukorkás illatfelhőtől. Legfőképp a gyümölcsöket lehet kiérezni mandulás-vaníliás-szantálos alapon, plusz valami egzotikusabb illatú virágot, leginkább talán az ilang-ilang-ra tippelek. Kicsit olyan mint valami tejszínes-epres süti, vagy a Campino keménycukorka :)
Olyan kis Lolitásan nőies, csábos, vidám hangulatú. Inkább hűvösebb időre ajánlanám és diszkrét mennyiségben, mert különben émelyítővé válhat, mivel elég intenzív és a tartóssága is kiváló. A férfiaknak nagyon bejön ;) azt figyeltem meg, hogy inkább csak akkor tűnik fel nekik ha közelebbről érzik, viszont ilyenkor mindig megdicsérik. Érdekes mert én érzem magamon szinte végig, de ezekszerint eléggé bőrközelben marad.

Illamasqua Mascara Raven

Illamasqua Mascara Raven
2021. február 9.

Ezt a spirált sajnos egyáltalán nem tudom ajánlani, nem csinál semmi különöset a pillákkal, ráadásul úgy kenődik mindenfelé mintha egy 100 foritosban vett kínai cucc lenne..max akkor fogom tudni használni ha nem megyek ki a lakásból és csak videokonferenciára akarok feldobni valamit..egyszerűen bármilyen külső behatásra azonnal szétmaszatolódik, ahhoz meg nincs kedvem, hogy 5 percenként azt figyelgessem, hol jár épp a szemillafestékem az arcomon.