wallflower87

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pupa Sunset Blooming Tropical Blush

Pupa Sunset Blooming Tropical Blush
2020. szeptember 28.

Nagyon fájt a fogam a korallos árnyalatra, mivel valami csodaszép szín, nálam az ilyen aranyos-barackos-korallos pirosítók nagyon betalálnak. Viszont limitált kiadás volt és nem vettem meg időben, a boltokból már teljesen eltűnt. Nagyon megörültem, mikor megláttam, hogy a weboldalról meg lehetett még rendelni, ráadásul kifutó termékként le is volt árazva.
Hát..jobban jártam volna ha nem veszem meg, mert teljes pénzkidobásnak bizonyult a kicsike.. Nem sokkal azután hogy megérkezett, magammal vittem egy pár napos utazásra. Amint elővettem a sporttáskámból, döbbentem láttam, hogy ripityára tört a púder a tokban az utazás alatt. Megjegyzem, kocsival mentünk és nem dobálta senki a táskát, a többi sminkcuccomnak semmi baja nem lett és máskor sem szokott ilyen előfordulni hasonló helyzetben.
Még megérteném egy agyonhasznált állapotban lévő púdernél v pirosítónál hogy a vékony réteg miatt könnyebben feltöredezik, na de egy vadiúj terméknél ez komoly minőségbeli problémát jelez és itt azért nem egy 1000 Ft-os gagyi cuccról beszélünk. Hatalmas csalódás, és sajnos már nem az első Pupa termék ami csalódást okozott, így a jövőben kétszer is meggondolom, mielőtt veszek tőlük valamit :(

Pupa Multiplay Hármas Hatású Szemceruza

Pupa Multiplay Hármas Hatású Szemceruza
2020. szeptember 28.

Nekem ez sajnos egyáltalán nem vált be, olyan szinten maszatolódott, hogy vállalhatatlan volt. Zsírosabb bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom.

Avon Treselle

Avon Treselle
2020. szeptember 18.

Ez egy igazi gyöngyszem, katalógusillat létére nagyon minőségi hatást kelt. Rendkívül intenzív és hosszantartó citrusos-fehérvirágos-fás-pézsmás illat, friss, fanyarkás, tiszta, végtelenül nőies, ugyanakkor karakán parfüm. Először még régen egy gimis osztálytársnőmön éreztem, áradt belőle egy isteni illat és muszáj volt rákérdeznem, mit használt. Nem is felejtettem el, itt a piactéren be is szereztem egy ilyet valami nevetséges áron és előszeretettel használom munkába. Olyan elegáns, határozott, 'jól összerakott' hatást kelt, szóval szerintem nagyon jó munkahelyi illat, de bármilyen más alkalomra is megállja a helyét, akár elegáns eseményre is. Ár-érték arányban egyszerűen verhetetlen! :)

DKNY Be Delicious City Blossom Rooftop Peony EDT

DKNY Be Delicious City Blossom Rooftop Peony EDT
2020. szeptember 18.

Itteni csereberén keresztül került hozzám és nagyon örülök neki :) Szerintem igazán kellemes kis illat, friss, citrusos-rózsás-málnás, igazi hétköznapi, nappali futkosós, dolgozós, lezser és kicsit elegánsabb megelenéshez is passzol. Én nem érzem ki belőle az eredeti Be Delicious-t, a Gucci Envy Me-re hasonlít inkább, mintha annak lenne a koppintása, de igazából én ezt nem bánom, mert nagyon szeretem azt az illatot, el is fújkáltam belőle régebben egy kis üveggel.
Bár limitált volt és már nem igazán lehet beszerezni, ha valaki mégis ráakadna és szereti az üde, tavaszias, kicsit 'szúrós' illatokat, akkor nagyon tudom ajánlani :)

Bourjois 4D Effect Szájfény

Bourjois 4D Effect  Szájfény
2020. szeptember 17.

Régebben volt ilyenem egy különlegesen szép, csillámos rózsaarany árnyalatban. Hamar elkenegettem, viszont annyira tetszett a színe és az, hogy nagyon szép telt ajkakat varázsolt, hogy újra is vettem, de az is rekordsebességgel elfogyott, pedig sok ajakkencém van és általában évekig kitart nálam egy szájfény. Talán azért fogy ilyen hamar, mert sajnos nem a legtartósabb, így gyakran újra kell kenni, plusz nagyon sűrű az állaga és elég sokat vesz fel az applikátor, így nehéz vele takarékoskodni. Kényelmes, balzsamos érzés viselni, nem ragad, pigmentált, szépen csillog és tényleg csodás színekben kapható, viszont összességében ár-érték arányban nem éri meg így, hogy hipp-hopp elfogy. Talán annak jó lehet aki nagyon ritkán sminkel.

Prada La Femme

Prada La Femme
2020. szeptember 17.

Hát nem tudom..az mindenképp érződik rajta, hogy egy minőségi parfüm, viszont nekem olyan tipikus 'irodai illat' és kissé öreglányos egyszerre, nekem a kicsit sznob, stílusos, nagyvilági, karrierista 35+os szingli nőtípus ugrik be róla. Remélem nem bántottam meg senkit, aki ebbe a csoportba tartozik :) Ha ilyen stílusú parfümre vágynék, akkor ezerszer inkább a Narciso Rodriguez For Her-t választanám.

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Sampon Károsodott Hajra

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Sampon Károsodott Hajra
2020. szeptember 2.

Nem használok Dove termékeket, mivel tele vannak nyomva mindenféle káros anyaggal, sajnos ennek a samponnak se túl szépek az összetevői, viszont valamilyen megfontolásból úgy gondoltam, mégiscsak teszek vele egy próbát. Nagyon jó döntésnek bizonyult, az én hajamra ez a sampon szuperül bevált, sőt, azt kell mondjam, az egyik legjobb sampon amit valaha próbáltam!
Gyenge, szöszösödő, vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam van és nem is túl sok, de ez a sampon élettel telivé, dús hatásúvá és erősebbé varázsolja, és még a zsírosodást is egész jól kordában tartja. Szinte szalon szépségű hajam lesz tőle, és ez a környezetemnek is azonnal feltűnt, ketten is váratlanul megjegyezték, hogy milyen szép a hajam, mikor ezzel volt megmosva, pedig fodrászt már jó ideje nem látott. Az állaga is szuper, nagyon sűrű, krémes és icipici mennyiség is dús habot képez, így tovább kitart mint egy átlagos sampon, ezt figyelembe véve nem érzem túlárazottnak. Nekem csodaszer! :)

Balea Zuckerschnute Tusfürdő

Balea Zuckerschnute Tusfürdő
2020. szeptember 1.

Uhhh Jesssszuuuus ennek egy az egyben olyan illata van mint a legeslegkedvencebb fagyimnak a világon: Velencei álom (tejszínes-csokis-kandírozott narancsos, nyaaaaahmmm) édestölcsérben a balatonalmádi Amaretto fagyizóból, amit egyszerűen évek óta nem tudok megunni, pedig a többi fagyijuk is zseniális! (Aki arra jár és enne egy igazán jó fagyit, ne hagyja ki ;))

Christina Aguilera Definition

Christina Aguilera Definition
2020. augusztus 29.

Ha jó áron látom valahol, mindenképp veszek ilyet egyszer, mert szerintem valami eszméletlen finom, ezt az illatot nagyon eltalálták :) Persze inkább csak azoknak való, akik szeretik az édes illatokat, aki nem, az talán émelyítőnek találja. Már-már sziruposan édes, krémes és púderes egyszerre, leginkább a vaníliás pillecukrot érezni valami kis citrusos-virágos beütéssel, ami ad neki egy kis különlegességet. Picit a Far Awayhez tudnám hasonlítani, de annál azért sokkal kellemesebb, na abban már tényleg túl van tolva az édesség.
Az összhatás nagyon vidám, csajos és van benne egy kis lolitás csábosság is :) Ja, azt még meg sem említettem, hogy nagyon tartós, én órákig elég intenzíven érzem magamon, ez a tartósság bizony leköröz sok drágább, márkásabb terméket is. Szuper kis parfüm!! :)

Bourjois Volume Glamour Big Lashes Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Big Lashes Szempillaspirál
2020. augusztus 27.

A csomagolása nagyon csajos, gyönyörű ez a fényes piros árnyalat, bár kicsit bumszli a tubus mérete, de legalább könnyen meg lehet találni a táskában v a neszesszer mélyén :D Viszont sajnos a teljesítménye egyáltalán nem nyűgözött le, sőt, a legrosszabbak között van azok között amiket eddig próbáltam.
Annyit a javára lehet írni, hogy nem pergett, viszont nem ívelte, hosszította vagy dúsította igazán a pilláimat, ami pedig a legidegesítőbb benne, hogy állandóan össze-vissza maszatoltam vele a felső szempilláim tövében a szemhéjamat és több hónapnyi használat alatt sem sikerült rájönnöm, hogy lehetne ezt elkerülni. Hozzáteszem, elég gyakorlott szempillaspirál használó vagyok és semmilyen más spirálnál ezzel nem volt ekkora problémám, tehát vagy a kefe kialakítása béna, vagy túl sok festéket vesz fel, vagy mindkettő, de nem is fontos, az biztos, hogy ilyet soha többé nem veszek.