wallflower87

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Giorgio Armani In Love With You Freeze EDP

Giorgio Armani In Love With You Freeze EDP
2020. július 26.

Mintám van belőle, azt próbálgattam párszor, de többször is meg kellett nézzem, hogy tuti biztos nem-e férfiparfüm véletlenül. Ugyanis nekem kifújáskor kimondottan férfitusfürdős hatású. Vagy ha kegyetlen akarok lenni, az egyik előző véleménnyel egyetértve 'óceános' wc illatosítóra hajaz számomra is, nem vicc... Egy idő után picivel lágyabb, nőiesebb lesz, de nem sokkal. Ez a maszkulin összhatás szerintem a sok citrusos jegy+pacsuli+vetiver kombónak köszönhető. Ennek ellenére nem mondanám különösebben frissítőnek azért, vannak erre a célra sokkal jobb parfümök, jellegében például az Acqua di Gioia hasonló, csak az sokkal jobban sikerült. Én ezt max strandra, vagy sportoláshoz/szabadtéri aktív programokhoz viselném, de teljes üveggel ingyen se kéne.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2020. július 25.

Nagyon minőségi, különleges, egyedi illat. Bármikor, bárhova viselhető, elegáns, ugyanakkor nem túl komolykodó. Kiváló szignatúra illat lehet a 25+ korosztály számára. Az eleje kirobbanóan fűszeres és friss, majd megszelídül és beédesedik, a leszáradása simogatóan púderes, de mégsem veszíti el a karakterét. Intenzív, hosszan tartó. Ha jó áron látom, biztosan beszerzek majd egy üveggel.
Amikre emlékeztet: Hermes Eau de Merveilles, Miss Dior (2012-es verzió)

Bvlgari Omnia Paraiba

Bvlgari Omnia Paraiba
2020. július 24.

Hát ez isteni finom illat, üvegbe zárt tengerparti nyaralás :) Lédús gyümölcsök, egzotikus virágok kavalkádja, de nem émelyítő, hanem üde, frissítő. A kakaóbabot és a vetivert én nem érzem ki. Engem nagyon emlékeztet a L'imperatrice-ra, hasonló jellegű, csak szerintem annál jobb, tartósabb. Azért bőrön nem tart ki egész nap, viszont múltkor a hajamra is tettem belőle két fújást és úgy még másnap is elég intenzíven éreztem, sőt harmadnap is, hajmosás után..
Akinek tetszik, érdemes még most beszerezni, amíg lehet, mert sajnos megszüntetik és utána max csak aranyáron lehet majd hozzájutni...én szóltam! ;)

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist
2020. július 22.

Ez az illat azt a feelinget idézi számomra, mint mikor túl sok édességet összeeszel és felfordul a gyomrod a végén. Van benne valami émelyítő,  állott autóillatosítóra emlékeztető jegy, hasonló mint a Shay&Blue Salt Caramelnél, csak talán ez annál egy fokkal elviselhetőbb. Ahhoz képest, hogy testpermet, rajtam elég sokáig érződik, mintha EDT töménységű lenne. Nagy melegben, strandra nem hinném, hogy fogom használni, inkább télre, talán a hidegben kevésbé fullasztó. Kaptam is rá negatív visszajelzést anyumtól - leszólta, hogy túl édes, tömény, pedig akkor már órák óta rajtam volt és nem fújtam vele agyon magam.  Amúgy nem igazán szokott  semmilyen megjegyzést tenni az illatomra, mondjuk az is igaz, hogy szüleim nem szeretik a túl intenzív illatokat, meg parfümöket úgy általában. Ez kicsit elvette tőle a kedvem, azért szerintem majd elfújkálom, de csakis hűvösebb időben és odafigyelve a mennyiségre.

Jessica Simpson Fancy

Jessica Simpson Fancy
2020. július 21.

Szerintem ez egy isteni finom kis illat! Mivel külföldi, Youtube-os berkekben nagy népszerűségnek örvend, viszont itthon sehol sem lehet kipróbálni, így vakon vettem itt a Piactéren, és egyáltalán nem bántam meg, sőt, inkább kellemes csalódás volt számomra ez a parfüm. Én valamiért azt gondoltam róla, hogy egy nehezebb, émelyítőbb illat, de az édesség ellenére inkább könnyed, mégis érezhető a bőrön. Szerintem univerzális, abban az értelemben hogy nem csak hidegben, hanem nyáron is lehet használni, mivel olyan kis vidám és a gyümölcsök adnak neki egy kis frissességet. Nevével ellentétben nem egy elegáns, kiöltözős illat, viszont akár egy lazább munkahelyre is simán el tudom képzelni, nem érzem túl gyerekesnek, vagy komolytalannak.
A Juicy Gold Couture-ra nagyon emlékeztet az összhatás, én ennek nagyon örülök, mert a Juicy-m már elfogyott és bár messze nem egy pótolhatatlan illat, mégis azon kaptam magam, hogy kicsit hiányzik, annyira viszont nem, hogy újravegyem. Most már nem is kell ezen tipródnom, mivel ez a kis parfüm tökéletes utánpótlás, talán még jobban is tetszik az illata :)

Hillary Duff With Love

Hillary Duff With Love
2020. július 13.

Egy időben nagyon nagy volt a hájp körülötte, minden 2. parfümvéleményező Youtube-on az egekig dicsérte. Mostanra valahogy lecsengett, én legalábbis már nem igazán hallok róla. Na de mindegy is, anno a nagy népszerűsége kíváncsivá tett, ezért beszereztem egy üveges maradékot. Hát nem tudom, nekem egyáltalán nem sikerült meglátnom benne a szépet-különlegeset..nem mondom hogy kellemetlen, de számomra egy egyszerű, egyhangú vaníliaillat, olyan feeling mintha meggyújtottam volna egy vaníliás illatgyertát, vagy magamra kentem volna egy valíliarudat. Nagyon szeretem a vaníliás parfümöket, ha van bennük olyan illatjegy ami feldobja őket, vagy kicsit frissít rajtuk, de ez ebben a parfümben nincs meg, az enyhén füstös, fás alap miatt már-már émelyítővé vált számomra. Fel is raktam eladásra, de senkinek nem kellett, így végül rajtam maradt, munkahelyre elhasználtam, de persze valamiért nagyon nehezen akart elfogyni. Már nem gyártják ezért nehezen beszerezhető, szóval az legalább pozitívum, hogy számomra nem egy pótolhatatlan darab..

Victoria's Secret Dark Angel

Victoria's Secret Dark Angel
2020. július 13.

Asszem ez Black Opium dupe akar lenni. Pár éve egy reptéren vettem, a VS boltban nézelődve szerettem volna egy illatot emlékbe és ennek nagyon megtetszett az üvege, valami eszméletlen csini és csajos. Az illatjegyek is biztatóak voltak és kipróbálva kellemesnek bizonyult. Azonban ár-érték arányban életem egyik legrosszabb vétele, mivel nem volt azért olyan olcsó és az 50 milis üveg rekordsebességgel elfogyott, mivel akármennyit fújkálhattam magamra, 10 perc után szinte semmit nem lehetett érezni. Vannak testpermetek, amik sokkal tartósabbak ennél..vicc kategória..
Én úgy érzem, ezek a VS parfümök leginkább csak annyit tudnak, hogy a csomagolásuk szép, na meg persze kaphatunk egy kis darabot a VS életérzésből, de ennyi és nem több. Persze kellemes az illata a legtöbbüknek, de így semmi értelme megvenni, ha egyszer semeddig sem tart. Talán 10-12 éves kislányoknak jó ajándék lehet, menőzhetnek vele a barinők előtt és locsolhatják magukra anélkül, hogy feltűnően illatoznának.
Aki hasonló illatot keres, inkább a Black Opiumok valamelyikét vegye, vagy kevesebb pénzért a Britney Private Show-t.

Avon Naturals Hidratáló Cseresznyevirág Testpermet

Avon Naturals Hidratáló Cseresznyevirág Testpermet
2020. július 1.

Nem nagyon használok katalóguscuccokat, nem is emlékszem honnan van ez nekem, de nagyon jó kis termék. Ahhoz képest hogy csak egy tespermet és nagyon kis diszkrét, visszafogott illata van, mégis sokáig érzem magamon és még csak nem is kell magamra öntenem a fél flakont - 2 fújást szoktam tenni a nyakamra. Számomra ez a tartósság eléggé meglepő, hiszen legnagyobb bánatomra sokszor még a márkás parfümök is nagyon hamar elillannak a bőrömről. Eszméletlen kellemes, könnyed, virágos tisztaságillata van, bármilyen korosztályhoz illik. Arra teljesen megfelel, ha csak otthon fel akarja magát az ember frissíteni, vagy elszalad a boltba.

183 Days by Trend It Up Lipgloss Squeeze Chubby

183 Days by Trend It Up Lipgloss Squeeze Chubby
2020. június 2.

Látom szegényke eddig nem kapott túl jó véleményeket, jöttem megvédeni :)
Bár messze túl sok ajakkencét vásárolgatok össze, egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. Nekem a 'Jam' fantázianevű árnyalat van meg (ez van a képen), ami egy csodaszép, természetes babarózsaszín, ez az egy tetszett csak, a többi szín sajnos hétköznapokra hordhatatlan kategória. Szájfényhez képest eléggé pigmentált termék, ajaklakk szerű.
Amivel még a színén kívül meggyőzött, hogy nagyon szuper, balzsamos állaga van, kimondottan kellemes érzés viselni, abszolút nem ragad, jól ápol és szép fényes. Az illata nagyon erős vaníliafagyis, egyszerűen imádom :) Örömmel fogom kenegetni nyáron.

Balea Pacific Vibes Tusfürdő

Balea Pacific Vibes Tusfürdő
2020. május 6.

Nagyon tetszik ez a kiadás, nőies, különleges, egzotikus virágillatával és gyönyörű csomagolásával egyből levett a lábamról :) Tetszik, hogy teljesen átlátszó a gél és az állaga is pont jó (nem túl híg, vagy furcsán darabos-zselés, mint az olcsóbb tusik többségénél), így szuperül el lehet oszlatni a bőrön és nem kell belőle túl sokat használni. Szerintem egyre jobbak ezek a Balea tusfürdők, bár az illatuk még mindig nem igazán marad meg, úgy veszem észre, hogy jobb a bőrömnek mint a márkásabb társai, engem sokkal kevésbé szárít, mint egy Fa, vagy Palmolive. Ez számomra fontos szempont, mert nem szeretem literszámra kenni magamra a testápolót, ha nem muszáj.