wallflower87

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2020. március 31.

Ennek a terméknek szerintem nem is naptej, vagy nyaralásillata van, inkább arra az émelyítő, művi szoláriumszagra emlékeztet, amit alig vársz, hogy lemoshass végre magadról. Számomra egyáltalán nem kellemes, de hát kinek mi.

Maybelline Affinitone Púder

Maybelline Affinitone Púder
2020. március 8.

17- Beige rosé színben használom. Nem használok alapozót, csak korrektort és ezt a púdert. Szépen egységesít, nem ül meg a pórusokban és a ráncocskákban, nem oxidálódik és tartósan mattítja a tág pórusú, zsíros bőrömet, ugyanakkor gyönyörű selyemfényű ragyogást ad az arcnak. Egyedül azt nem szeretem benne, hogy elég kevés terméket kapunk, egyszerűen nálam fénysebességgel fogy. Mégsincs szívem levonni ezért, mert mindig megbánom, ha más púderekkel próbálkozok.

Rimmel Professional Szemöldökceruza

Rimmel Professional Szemöldökceruza
2020. március 8.

Hazel árnyalatban van meg nagyon régóta, már csak egy icipici csonk maradt belőle, de nincs szívem kidobni, míg nem fogyasztom el teljesen, ugyanis nekem ez a termék maximálisan bevált. Mindent imádok benne, az állagát, a színét, a tartósságát- sötétszőke, vagy barna hajhoz eszméletlenül természetesen mutat, az én színeimhez legalábbis pont passzol: nem túl sötét, világos, szürkés, vagy vöröses beütésű. Szuperül lehet vele dolgozni, az állaga pont megfelelő, nem túl puha, így tartósan ott marad ahova húzom. Emiatt a keményebb állag miatt kevesebbet is kell hegyezni, ezért gazdaságos, rendszeres használat mellett is kitart 1,5-2 évig legalább. Nekem csak ez a szemöldökcerka vált be igazán és amíg lehet kapni és nem változtatnak a színen és a formulán, nem tervezem leváltani.

The Body Shop Piñita Colada Tusfürdő

The Body Shop Piñita Colada Tusfürdő
2020. március 3.

Bolti áron eszembe nem jutna TBS terméket venni, tusfürdőt pláne, véleményem szerint kicsit parasztvakítás a márka, a Lush-hoz hasonlóan. Viszont itt KM-en sikerült lőni egy ilyen tusit jó áron, gondoltam tegyünk egy próbát.
Először nem dobtam tőle hátast, mivel koktélhoz nincs sok köze az illatnak, inkább csak ananász és szappanos tisztaságillat keveréke. Viszont arra jutottam, hogy a marketingtől eltekintve és önmagában értékelve az illatot tulajdonképpen nekem így is bejön. Nagyon sűrű, krémes-zselés állaga van, elég belőle keveset használni, így sokáig kitart. Szuper tisztának érzem magam tőle és pihe-puha lesz tőle a bőröm. Szóval végül eléggé a szívemhez nőtt a kicsike..azt továbbra sem mondom, hogy teljes áron vennék tusfürdőt a márkától, de sajnálni fogom ha ez elfogy és talán még az is lehetséges, hogy a piactéren lecsapok majd egy-egy példányra a jövőben :)

Palmolive Pure & Delight Coconut Tusfürdő

Palmolive Pure & Delight Coconut Tusfürdő
2020. március 3.

Nem tudom megfogalmazni, milyen illata is van, a kókuszvíznek ennél jóval semlegesebb aromája van szerintem..de az biztos, hogy VÉGRE nem az a tipikus béna műkókusz, mint a kókuszos termékek nagy többsége. Édes, fűszeres, én mintha fahéjat éreznék ki belőle. Lényeg, hogy valami isteni, különleges illat, kellemes állag, kényeztető élmény vele fürdeni. Ötös!

Isana I Love You Deerly Tusfürdő

Isana I Love You Deerly Tusfürdő

Cuki citromos süti illat, imádnivaló csomagolás. Engem megvett ^^

Dita Von Teese Rouge

Dita Von Teese Rouge
2020. március 1.

Mivel sokan szeretik, lehet, csak az én bőrkémiámmal nem kompatibilis, de rajtam egyszerűen förtelmes, elvilselhetetlen szag volt. Az a hányingerkeltően tömény, émelygős fajta. Nincs bajom az édes illatokkal, de szereretem, ha van bennük egy kis frissesség ellensúlynak. Ebben semennyi frissességet nem fedeztem fel, nagyon füstös, nehéz, bódító, az összhatás valahogy olyan közönséges, banyás-locsolókölnis, ahogy korábbi véleményben is szerepelt. Számomra kimondottan 'olcsó parfüm' benyomást keltett.

Givenchy Very Irresistible

Givenchy Very Irresistible
2020. március 1.

Nagyon intenzív, tömény virágillat, van benne egy illatjegy, ami elnehezíti a parfümöt - mintha tömjént éreznék ki, pedig az nincs is a felsorolt illatösszetevők közt, furi.
Olyan nagyasszonyos, dívás illat, nagyon nőies, de erős, karakán, szenvedélyes típusú nőkhöz illik a legjobban. Rossznak nem mondanám, de egyáltalán nem az én világom, túl édes, virágos és tömény egyszerre, számomra émelyítő.

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP
2020. február 11.

Előre is elnézést a rajongótábortól, de engem ezzel a parfümmel kínozni lehetne, annyira nem bírom elviselni. Számomra egyszerűen büdös, émelyítő, penetráns szag. Mintha valami bódító illatú de rothadásnak indult egzotikus virágot, égett gumit és tömjént egyszerre nyomnának az ember orra alá nagy dózisban. Balszerencsémre egy volt munkahelyemen egy elég extravagáns stílusú, meleg külföldi srác ezt a parfümöt használta, ráadásul nem messze ült tőlem...majd felfordult a gyomrom minden alkalommal mikor megcsapott az illata..nagyon kérem, aki olyan helyre tervezi használni, ahol más emberekkel lesz összezárva huzamosabb ideig (pl munkahely, mozi, színház, repülő, stb), legyen tekintettel másokra és 1 fújásnál semmiképp ne használjon többet, de leginkább semennyit sem...

Fa Honey Crème Krémtusfürdő

Fa Honey Crème Krémtusfürdő
2020. február 3.

Szétszárította a bőröm, az illata pedig ilyen tömény parfümös, púderes virágillat, szerintem nem túl fiatalos, de ez nyilván ízlés dolga, látom sokaknak tetszik, de személy szerint nekem nem adta. Alig vártam hogy fogyjon már el.