wallflower87

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Silky Diamond Tusfürdő

Balea Silky Diamond Tusfürdő
2020. február 2.

Nem mindegyik Balea tusi talál be nálam, de ez egy egy jól sikerült kiadás. Nagyon élethű illata van ami használat közben is kellemes, olyan mintha karamellszószban fürdenék, még egy kis gyümölcsös mellékzönge is kiérezhető. Jó az állaga, habzása, jó bőrérzetet hagy maga után. Finomabb illatú és kevésbé szárít mint némelyik Fa tusfürdő, amik majd kétszerannyiba kerülnek kisebb mennyiségért.

Versace Pour Homme Dylan Blue EDT

Versace Pour Homme Dylan Blue EDT
2020. február 1.

Exemnek vettem ilyet ajándékba anno, igazán nem kellett volna több szempontból sem, de most maradjunk az illatnál.. :D Azt hittem jó lesz, mivel mióta megjelent, agyonhájpolják mindenhol, plusz a Versace illatok általában tetszenek. Azt írják, nem lehet vele mellélőni és mindenki megdicséri az illatot..erről annyit, hogy exem lakótársa beszólt neki, hogy fúj mi ez a szag, hát meg is értem mert engem sem nyűgözött le..baromi erős, orrfacsaró, erőszakos, szintetikus 'pacsuliszag'. Olyan agresszívan arcbamászó, kifújáskor szinte megerőszakolja az orrnyálkahártyát. Valahogy számomra az összhatás nem is túl fiatalos, talán egy 40+os üzletemberhez jobban illik, nem tudom..ha Versace férfiparfüm, akkor inkább Eros, Eau Fraiche, vagy Pour Homme, az utóbbi kettő ráadásul jóval olcsóbb és ezerszer kellemesebb.

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő
2020. január 28.

A kávéhoz nincs sok köze az illatának, inkább kakaós/csokipuding szerű, de valahogy kicsit műnek érzem, nem az fajta amit legszívesebben megkóstolnál :D Ráadásul egyáltalán nem marad meg a bőrön, legalábbis az enyémen kb nyomát sem érezni közvetlenül fürdés után sem, plusz eléggé szárít is.
Állaga és habzása sem a legjobb, azért el fog fogyni, de újravenni biztos nem fogom. Szerintem a 'szivárványsütis' kiadást jobban eltalálták, annak különlegesebb az illata és állaga is kellemesebb számomra.

ColourPop Ultra Satin Lip

ColourPop Ultra Satin Lip
2020. január 15.

Nagyon szuper termék, jó krémes állaga van de szépen lemattul és tartós. Kényelmes viselni, mivel nem képez száraz, agyagszerű réteget az ajkakon, mint a teljesen matt rúzsok, nekem például az Ultra Matte Lip változat emiatt nem jön be. Nagyon szép, trendi színekből lehet válogatni, az árnyalatok nevei is kreatívak. Nekem a Bare necessities (korallos nude), Alyssa (rózsaszínes nude) és a Calypso (barnás nude) vannak meg, mindegyik nagyon szép hétköznapi szín. Enyhe vegyszerszaguk van, ez lehetne kicsit jobb, de nem zavaró, mivel nem lehet erősen érezni. Ár-érték arányban a legjobb folyékony rúzsok között van számomra.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2020. január 6.

Nem akarok partigyilkosnak, vagy szőrszálhasogatónak tűnni, de az a véleményem, hogy ez egy erősen túlárazott és túlhájpolt termék. Nekem a Carnal elnevezésű árnyalat van meg, ami egy szuper intenzív, szinte rikító narancsos vörös szín. Én nem tapasztaltam, hogy sokkal többet tudna, mint egy középkategóriás rúzs, talán annyi pozitívumot tudok elmondani, hogy engem nem szárított. De sajnos ezzel el is montam minden pozitívat, sorolom, mik a személyes probmémáim a termékkel:
1. Nem fedeztem fel a 'sculpting' hatást, amivel hirdetik, olyan finishe volt, mint bármelyik krémes rúzsnak
2. Elég zsíros, nehéz érzetet kelt az ajkakon, kissé ragacsos az állaga, ezáltal számomra nem igazán volt komfortos viselet
3. Evés-ivás elég könnyen lehozza. Nyomot hagy a poháron is, tehát folyamatosan ellenőrizgetni kell, ha nem akarunk úgy kinézni, mint Joker
4. Nagyjából 2 év után alkalmankénti, kíméletes használat mellett eltört a tövénél, ami megbocsáthatatlan egy luxuskategóriás termék esetében
Ez utóbbi szinte az összes eddigi Estée Lauder rúzsommal bekövetkezett, őszintén szólva számomra felfoghatatlan, hogy egy ilyen márka miért nem tud egy ilyen súlyos minőségbeli problémát kiküszöbölni. Nagy kár, mivel a márka termékei általánosságban jó minőségűek, azonban a rúzsaikkal nem fogok többet próbálkozni ezek után. :(

Lovely Oh Oh Blusher

Lovely Oh Oh Blusher
2020. január 6.

Nagyon szép, visszafogottan napcsókolta hatása van az arcon a barackos-arany árnyalatnak. Sajnos azonban hiába a szép szín és as kedvező ár, mégsem tudom jó szívvel ajánlani, mivel egyrészt nem marad meg a bőrön tartósan, másrészt -és ez a legnagyobb problémám vele-nagyon hamar elkezdtek kis darabok letöredezni belőle, kis idő után pedig teljesen széttört sok kis darabra, így inkább kidobtam, annyit nem ér a dolog, hogy mindent összepiszkoljak vele..:( Úgy gondolom, mindenféle alsó kategóriás pirosító összevásárlása helyett mindenképp jobban megéri befektetni 1-2 minőségi termékre, amiket aztán évekig lehet nyúzni minden probléma nélkül.

Rimmel The Only One Matt Ajakrúzs

Rimmel The Only One Matt Ajakrúzs
2019. november 12.

Nagyon szuper kis rúzs, véleményem szerint drogériás viszonylatban kiemelkedő a hagyományos kiszerelésű matt rúzsok között. Teljesen matt, nyomot csak minimálisan hagy, nem kenődik mindenfele. A matt finish ellenére nem szárítja ki az ajkakat és nem ül bele az ajkak ráncaiba.
3-4 órát simán túlél akár kávézással/dohányzással is, egyenletesen kopik és nem mellesleg gyönyörű árnyalatokban kapható. Nekem a High Flyer van meg, ami egy csodálatos piszkos rózsás nude, nagyon trendi szín, amit bárhova fel lehet tenni bármilyen sminkhez, nem tudom elképzelni, hogy rosszul álljon valakinek. Ilyen típusú finish-t és színeket jellemzően csak drágább árkategóriában találni, ezért melegen ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg a választékot, mert tényleg nagyon szuper kis rúzsok. Az egyedüli dolog, ami nem jön be, hogy nagyon vegyszeres, hipóra emlékeztető szaga van, de szerencsére ezt csak felkenéskor lehet érezni, szóval ez nem von le az értékéből számomra.

Essence Adventure Awaits Get Sunkissed Scented Shimmering Body Lotion

Essence Adventure Awaits Get Sunkissed Scented Shimmering Body Lotion
2019. november 6.

Még tavaly vettem de csak most fogtam be irodai kézkrémnek. Bár elvileg nem kézkrém, nagyon könnyű, szilikonos állaga van, ami megfelelően táplál, ugyanakkor könnyen beszívódik, nem hagy maga után zsíros réteget.
Nekem nagyon tetszik az enyhe púderes-virágos illata, nem zavaró, de azért érezhető. Ami pluszpont, hogy nagyon apró aranycsillámok vannak benne, gyönyörű ragyogást adnak a bőrnek, de csak enyhén, egyáltalán nincs olcsó hatása. Lebarnult bőrön, dekoltázson, karon, lábszáron csodás lehet. Ha látjátok még valahol, érdemes beszerezni!
upd: kis idő után mintha megváltozott volna az állaga, nagyon elkezdett kukacosodni miután felkentem, így számomra használhatatlan lett..a kukában végezte :((

Alverde Jungle Breeze Kéz- és Körömápoló Balzsam

Alverde Jungle Breeze Kéz- és Körömápoló Balzsam
2019. november 6.

Nekem is a cuki csomagolása hívta fel a figyelmemet a polcon, aztán megszagoltam és nagyon megtetszett az illata is - engem a Maoam olvadós cukorkákra emlékeztet, elég erős és tömény, de nagyon kellemes.
A kézkrém állaga nagyon folyós és könnyű, illik rá a 'balzsam' kifejezés, ahogy a tubuson is szerepel. Nekem ez hidegebb időben is teljesen megfelel, mivel szerencsére nem szokott nagyon kiszáradni a kezem, tavasszal és nyáron egyáltalán nem is szoktam szükségét érezni hogy kenegessem. Összességében elégedett vagyok vele, egy csillagot a túlzott folyósság miatt vontam le és azért mert nem szívja be teljesen a bőr, hagy rajta egy kis réteget, ami napközbeni használatnál kicsit zavaró lehet.

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra
2019. november 1.

Látom elég jók a vélemények, de én annyira nem vagyok ettől a terméktől elájulva. Oké, teszi a dolgát, viszont annak ellenére hogy sötét hajra van, még mindig túl fehéres árnyalatú, pedig az én hajam annyira nem is sötét. A másik dolog ami számomra nagyon zavaró, hogy baromi erős és számomra kellemetlen illata van, nagyon tömény púderes, engem vmi lábspray-re emlékeztet. Mondjuk én az illatokra elég kényes vagyok, úgy vagyok vele hogy inkább legyen illatmentes, vagy semleges illatú valami, mint vegyszeres, vagy fullasztó, mert akkor akármilyen jó termék, nem fogom szeretni.