Yvee

Regisztráció dátuma: 2024. április 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2024. április 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Syoss Oleo Intense Tartós Hajfesték Double Oil Booster

Syoss Oleo Intense Tartós Hajfesték Double Oil Booster
2024. május 31.

A hamvas szőke árnyalatot használom elég rég óta. Rengeteg ilyen színű hajfestéket próbáltam de ez vált be a legjobban.
Világos barna hajamat tökéletesen befedi, nem viszket,ég, nem lesz sárgás tónusú. Szerintem az egyik legjobb ammónia mentes hajfesték,remélem marad a piacon sokáig.

Yves Rocher Bourbon Vanília Testápoló

Yves Rocher Bourbon Vanília Testápoló
2024. május 7.

Nagyon jó testápoló,csodás az illata,gyorsan beszívódik és nagyon puha tapintású lesz tőle a bőrőm.

Avon Color Trend Lush Lips Ajakbalzsam

Avon Color Trend Lush Lips Ajakbalzsam
2024. május 7.

Imádom ezt az ajakbalzsamot,(sugar cookie). Eszméletlenül finom illata van,enyhén csillogó halvány rózsaszínű, teljesen jól hidratál és fényvédelmet nyújt.

Matrix Total Results Unbreak My Blonde Sampon

Matrix Total Results Unbreak My Blonde Sampon
2024. május 7.

Nem rossz de van sokkal jobb matrix sampon ennél.
Az illata kellemes, viszont nagyon sűrű állagú ami számomra nem túl előnyös.Hatásilag semmi kiemelkedő pedig a balzsammal együtt használtam.Nem venném újra.

Ziaja Sensitive Krémes Izzadásgátló Roll-On

Ziaja Sensitive Krémes Izzadásgátló Roll-On
2024. május 7.

Szeretem ezt a dezodort,borotválás után kizárólag csak ezt használom mindig, egyáltalán nem irritálja a bőrt,hamar beszívódik és az illatáért egyenesen rajongok.Újra vevős nálam

Maybelline Tattoo Liner Vízálló, Gél Állagú Szemceruza

Maybelline Tattoo Liner Vízálló, Gél Állagú Szemceruza
2024. május 7.

Nagyon jó szemceruza,tartós,intenzív színe van a géles állag miatt könnyen használható.Már többször is újravettem és fogom is.

Eveline Cosmetics Glycol Therapy 5% Tonik

Eveline Cosmetics Glycol Therapy 5% Tonik
2024. május 7.

Hát nem a legjobb termék szerintem, ennél sokkal látványosabb eredményt lehet elérni más hasonló termékekkel, nem mondom hogy semmit nem csinál de újra nem veszem az biztos!

Nobea Day-To-Day Lip Balm Hidratáló Ajakbalzsam

Nobea Day-To-Day Lip Balm Hidratáló Ajakbalzsam
2024. április 23.

Imádom! A legjobb ajakápoló amit eddig használtam. Krémes állagú, hidratál, enyhe csillogó színt ad. Az ára nem túl baráti de megéri!

Essence Heart Core Ajakbalzsam

Essence Heart Core Ajakbalzsam
2024. április 17.

Olvasom a nem túl pozitív véleményeket, de hát ebből is látszik, mennyire mások vagyunk. Én nagyon szeretem, a görögdinnyés van nekem. Szerintem az állaga is szuper kenhető, krémes, az illata is jó és nekem teljes mértékben hidratálja az számat. Színe egy minimális van, ami nekem szintén nagyon tetszik.
Biztos hogy újra veszem.

Avon Luxe Ajakrúzs

Avon Luxe Ajakrúzs
2024. április 15.

Nekem a Pink Satin árnyalat van meg és imádom! Krémes az állaga,jól kenhető és szép a színe. Annak ellenére, hogy nem a legtartósabb már többször is újra vásároltam és fogom is!