Zoldtulipan

Regisztráció dátuma: 2016. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam

Avon Care Kakaóvajas Ajakbalzsam
2020. április 27.

Valóban hidratál. Nem csak egy zsíros réteget képez, ami véd a széltől, hanem tényleg ápol és puhít. Az illata kellemes, az állaga is, egyetlen hátránya, hogy a kemény tubusból a sűrű krémet nagyon nehéz kinyomni. Nem vonok le csillagot, mert szuper kis termék, pedig nehéz eset vagyok a folyamatosan rágcsált, nyúzott ajkaimmal

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém
2020. április 16.

Nagyon gyorsan tovább passzoltam. Az illata köszönőviszonyban sincs a kókusszal, az állaga pedig nagyon sűrű, mind egy megszáradt massza. Pont úgy is viselkedik, ahogy kenegeted, összezsöndörödik, és kis száraz fehér gubicsokat hagy maga után. De ha sikerül is viszonylag gyorsan és egyenletesen felvinni, akkor se ér semmit. Nem puhít, nem hidratál. Pozitívumot nem tudok mondani, fényévekkel lemarad a testvéreitől.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2020. április 16.

Imádom imádom és imádom! Tökéletesen el van találva az ízlésvilágom, a legjobb parfüm eddig, amit használtam. Még este is érzem az illatát, kellemes és tartós. Abszolút kedvenc!

Update!
Most, hogy 5 éve használom, már túl sok. Frissen még mindig imádom, de a másnapi illata már émelyítő. Ultra tartós, fürdés után se tűnik el az illat. Fáj a szívem érte, talán egy kis pihenő után újra használni fogom. Ha létezik parfümben
a nagybetűs igazi, akkor nekem a Luck az.

Avon Care Tápláló Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Tápláló Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2018. január 29.

Ez tényleg gyenge. Az illata nagyon tetszik, sokáig fontolgattam a megvételèt, míg végül kaptam ajándékba. A kakaóvajas testvére szuperjó, így ehez is hasonló reményeket fűztem, de nem jött be. Mint ahogy előttem is írták, kenegetés közben kis morzsák, szemcsék jelennek meg, használat után pedig hagy egy fényes, olajos réteget a bőrömön, de a kiszáradást nem teszi helyre. Nagy hűhó semmiért. Az illata kellemes, azt az érzédt kelti, hogy jó ápoló, de ez ne tévesszen meg. Vannak ennél sokkal jobbak. Már értem, hogy miért ez a család kapja általában a különböző dizájnokat (pl. karácsonyi), valahogy el kell adni ezt is, legalább a külsejével.

Avon Naturals Kókusz és Csillaggyümölcs Testpermet

Avon Naturals Kókusz és Csillaggyümölcs Testpermet
2017. április 30.

Nem, egyáltalán nem jó. Nagyon szeretem az avonos permeteket, de ez nagyon jellegtelen. Az illata gyenge, kókuszhoz semmi köze, és nem is tartós egyáltalán. Nagyon sokat kell fújni, és közelről szagolni, hogy érződjön valami. Pénzkidobás volt, 10 perc múlva már nem is emlékszem, hogy fújtam magamra valamit, annyira semmilyen. Kidobni sajnálom, mivel úgysincs szinte illata, gyorsan elfújkálom, és el is felejtem, hogy létezett.

Avon True Ápoló Körömlakklemosó

Avon True Ápoló Körömlakklemosó
2016. november 3.

Nem rossz, a lakkot is elég jól leviszi, az illata se olyan zavaró, mint más lemosóknak, de nagyon túl van árazva. Annyira nem jó, mint amennyibe kerül. Engem egy kicsit zavar a kiöntője, nagyon pici a lyuk rajta, és nem lehet le se csavarni, pedig néha jól jönne. Van ettől sokkal jobb is.

Golden Rose Quick Dry Top Coat

Golden Rose Quick Dry Top Coat
2016. október 27.

Tényleg nem egy nagy durranás. Nem vettem észre, hogy hamarabb száradna, mint bármelyik más fedőlakk. Annyi előnye van, hogy széles az ecsetje, így viszonylag gyorsan lehet vele dolgozni, de erre szüksége is van, mert nagyon old bármilyen lakkot. Ha nem a pucér körmeimre kenem, hanem színre, és 2 húzásra nem sikerült befedni, akkor már megfogja a lakk az ecsetjét. Ja, és 1-2 nap után egyben le lehet húzni a körmömről, mint egy maszkot.
Még egy idegesítő vonása, hogy közel sem ér le az ecset az aljára, így a felénél már döntögetni kell az üveget. Biztosan van nála rosszabb termék is, de nem tudok 2 csillagnál többet adni, túl sok a hátránya.

Golden Rose Matte Velvet Körömlakk

Golden Rose Matte Velvet Körömlakk
2016. október 27.

Ez a legjobb lakk, amit eddig használtam! A bordó van meg, a színe miatt vettem, de amióta kipróbáltam, szeretnék több színt is belőle, csak sajnos nem találok. Olyan gyorsan megszárad, hogy az valami brutális. Mire kimattul, már kész is, és egyáltalán nem sérülékeny közvetlenül száradás után sem. Egy vékonyabb réteg is szépen fed, de azért kettőt szoktam tenni. Az állaga híg pont amennyire kell, könnyű felkenni. Ha tényleg nincs időm lakkozni, akkor ezt veszem elő, akármi is van rajtam, ugyanis maximum 3-5 perc alatt megvan, száradással együtt! Ha valahol találok ilyet, biztos, hogy betárazok belőle legalább 4-5 fajtát!

Avon Pur Blanca

Avon Pur Blanca
2016. október 27.

Finom, gyengéd, nőies illat, és tartós is. De annyira elcsépelt, és annyi mindenki használta egy időben, hogy mára már húsvéti locsoló lett sajnos. Itt mifelénk. Néhány évvel ezelőtt boldog-boldogtalan pur blancát használt, úgyhogy szinte senki sem szereti, aki ismerek. De ez nem a parfüm hibája.

Isana Vitamin & Joghurt Krémtusfürdő

Isana Vitamin & Joghurt Krémtusfürdő
2016. október 27.

Ár-érték arányban tökéletes. A gyümölcsös csomagolása és illata miatt vettem meg, jó nyári tusfürdő. Egy kicsit "olcsó" illata van 1-2 használat után, és nem is marad meg sokáig, valamint hidratálni se hidratál, de szerethető! 180 ft-ért nem is nagyon vár az ember többet. Legalább nem szárít.