vikeral

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sundance Barnulást Elősegítő Gél Szoláriumhoz és Napozáshoz

Sundance Barnulást Elősegítő Gél Szoláriumhoz és Napozáshoz
2017. április 22.

Nagyon szeretem, az allagat, az illatat, mindent. Nagyon hatasos, csak sajnos gyorsan fogy.

Schwarzkopf Live Pastel Spray

Schwarzkopf Live Pastel Spray
2017. március 6.

Ezust hajamat szerettem volna vele kicsit metalositani, a kepen eleg szepnek tunt a kek es gondoltam kiprobalom. Eloszor hajpakolassal kevertem el, hogy csak arnyalja a hajamat, de ez nem hatott. Vegul hajmosas utan fujdostam vele. Hat meg kell mondjam, ez nem baby blue. Alapvetoen a festek ami jott belole kekes-lila, ami mondjuk nekem nem volt gond, mert a hamvasitom is ilyen szinu. Viszont nehez vele dolgozni, alig latom, hogy hova ment, hova nem, foltos lett az egesz, es ahogy szaritottam, egyre jobban vesztett a rafujt szinbol. Most pasztel lilas ahol befogta, egyebkent szep friss ezustos lett a hajam, de szerintem az inkabb a sajat hamvasitomnak koszonheto. Orultem volna, ha kicsit kekes arnyalatu a hajam, mivel ezt a lilat egy hosszabb ideig fenthagyott hamvasito is megoldja, egyenletesen..
Raadasul alig tudtam hajat szaritani, nem akart megszaradni, sprod, szaraz, szetallo lett tole a hajam.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. november 13.

Eddig az essence stay matte bb kremhez valo korrektort hasznaltam, mivel a bb is megvan.
Most vettem ebbol, eleg suru, zsiros erzete van az ujjamon es a tegelybe is kezdeti zavaromban ujjal nyultam bele. A blenderhez szerintem tul suru, az essenc sokkal folyosabb. Hasonlitas kepen mindkettot ujjal vittem fel, az essencebol tobb kell, ebbol kevesebb, es ennek valoban eszrevehetoen jobb a fedese. Meg ki kell talalnom, hogy mivel viszem fel, mert ecsettel korrektort meg sosem sikerult, es szerintem pocsekolas is, az ami rajta marad az ecseten.
Megelolegezek neki 5 csillagot.