Vivus.Laszlo

Regisztráció dátuma: 2021. október 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. október 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Xerjoff Erba Pura

Xerjoff Erba Pura
2022. május 3.

Aki ettől rosszul van, annak valami komoly problémája lehet az édes és gyümis illatokkal. Már az első szippantásra nagyon tetszett nekem. Igazi nyári gyümölcsöskert illata van egy kis trópusi beütéssel.
Citrusos és édes, de nem mű. Erőteljes, igen, de nem fojtogatóan. A gyömbért sajnos nem érzem benne, de a vaníliát igen. Az egyetlen problémám vele, hogy annyira talán nem különleges, mint amennyibe kerül. De ezért nem vonok le pontot, mert minőségi, tartós, szép az üvege, jó az illat.

Montale Dark Vanilla EDP

Montale Dark Vanilla EDP
2022. május 3.

Összességében egy újabb Montale illat, ami sajnos nem fogott meg. Megértem, ha valakinek tetszik, mert nagyon mély, füstös, sötét, de valahogy nekem még sem. :(
Nagyon szerettem volna szeretni, de ez most nem jött be.

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum
2022. május 3.

Kövezzetek meg, de sajnos szerintem nem az igazi. Tudom, hogy picit több a csavar benne, mint a BR 540-ben, de egyszerűen ez nem tetszik. Lehet a bőrömmel nem működik jól, de picit savanykás mamássá válik rajtam. A tartóssága extrém magasságokban van és a minősége is, de sajnos nekem nagyon nem :(