WednesdayAddams

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Viktor & Rolf Good Fortune EDP

Viktor & Rolf Good Fortune EDP
2023. december 29.

A páromtól kaptam ajándékba, általa is beismerve, hogy az üvege miatt vette meg, ugyanis imádok mindent, ami boszis-kristályos.

Az illata valóban kevésbé kommersz nem is nagyon lehetne, egyszerű fehér virágos illat némi vaníliával, meglehetősen ötletszegény, egyáltalán nem illik a boszis marketing hozzá, amivel reklámozzák. Tizenkettő egy tucat.

Tartósnak legalább tartós, ha túlzásba esel vele még 4-5 óra után is csíkhúzós történet. Összességében semmi extra, de nincs szívem lepontozni, mert az én kollekciómban hiánypótló darab, lévén, hogy főként oudjaim és noirjaim vannak, szóval az egy üde színfolt közöttük. Plusz kb. az egyetlen "irodabarát" illatom, szóval munkába mindig őt fújom szinte.

Elhasználom, de kedvenc nem lesz. Az intense verziója velem talán jobban rezonálna, ha ez elfogyott, akkor azt fogom megvenni valószínűleg.

Police To Be Green for Her EDT

Police To Be Green for Her EDT
2023. július 3.

Vakon vettem, 2000 ft-ra leárazva, gondoltam annyiért bármit is tud megér egy próbát. Kifújásnál nagyon üde, citrusos, igazán nyárias illat. Amikor kicsit csendesedik, akkor szerintem és a párom szerint is baromi jó szappan/öblítő illata lesz, amolyan igazi friss tisztaságillat.

Így nyáron nagyon szeretem fújkálni, a nagy melegben sem érzem azt, hogy fulladoznék tőle. Ennyi pénzért ajándék volt, csak azért nem 5 csillag, mert rajtam sajnos nem igazán tartós.

Yodeyma Iris EDP

Yodeyma Iris EDP
2022. december 31.

Valóban a régi, újraformulázás előtti Alienre hasonlít, szakavatott orr nyilván kiszúrja, hogy nem eredeti, de egyébként elég ütős kis másolat. Ennyi pénzért ajándék, főleg, hogy a tartóssága is szuper. Én ugyan saját magamon nem érzek semmilyen parfümöt kb. 2-3 óra elteltével, de a párom és ismerősök még este is meg szoktak dicsérni, hogy milyen jó illatom van, mikor ezt viselem. Simán megérdemli a max. csillagot.

Viszont ami miatt elsősorban megszületett ez a vélemény az az, hogy megköszönjem annak, aki azt ajánlotta, hogy az Adrianaval keverve próbáljuk ki. Ez valami kegyetlenül jó páros! Külön-külön az én ízlésemnek mindkettőből hiányzik valami, na de együtt egyszerűen tökéletesek! Fura módon egyiket sem nyomja el a másik, hanem tökéletesen kiegészítik egymást, baromi harmonikusak nekem így együtt. Köszikösziköszi, hálám a sírig és még azután is üldözni fog! 🖤