WednesdayAddams

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2019. október 21.

Imádom, ha jól számolom akkor már 7 árnyalatom van belőle és lesz még több is, mert egyszerűen mostanában nálam ez a tökéletes rúzs.
Mindent elmondtak már előttem, jól pigmentált, nem szárít, de ennek ellenére tartós, közepesen matt. Nagyon kényelmes viselet és szépen, egyenletesen kopik. Imádom. :)

Miss Sporty Studio Lash Happy Brow Szemöldök Zselé

Miss Sporty Studio Lash Happy Brow Szemöldök Zselé
2019. július 31.

Szeretem, bár fixálni valóban nem fixál, de nekem nem is arra kell. Az ABH Dipbrow Pomade-je után használom, arra hogy kicsit szálazottabb, ternészetesebb hatású legyen a szemöldököm, és arra teljesen megfelel. Nekem a keféje se túl nagy, könnyen tudok vele dolgozni.
A szín is telitalálat számomra (Blonde), mivel inkább mondanám vörös árnyalatnak, mintsem szőkének, így nagyon jól passzol a vörösesszőke hajamhoz.
Ha elfogy újra fogom venni.

Réell'e Hajszínező Sampon

Réell'e Hajszínező Sampon
2019. július 31.

Eleve vörös hajamhoz vettem két fodrász közötti színfrissítésnek a rézvörös árnyalatban, erre tökéletesen be is vált.
Én 5-6 naponta szoktam hajat mosni, és nagyjából minden második-harmadik hajmosásnál használom. Először egyszer átmosom normál samponnal, aztán kinyomkodom belőle a vizet, majd jöhet rá ez. Két tasakkal elég az én hajamra, pedig nagyon hosszú és viszonylag sok is. Ezután a hajam alsó felére pakolás is kerül, és így ücsörgök kb. 20-25 percet. Nagyon szép egyenletes, gyönyörű, ahogy én hívom "Weasley-vörös" - azaz teljesen természetes hatású - lesz tőle a sörényem, mióta használom rengeteg kérdést kaptam ismerősöktől, hogy mivel festem, idegenektől meg, hogy eredeti vörös-e a hajam, aztán mikor mondom, hogy nem, akkor teljesen le vannak döbbenve.
Egyébként jól habzik, nekem az illata is kellemes, picit szárít, de ezt egy jó pakolással orvosolni lehet. Kb. 2 mosásig igazán intenzív a színe, de szépen, egyenletesen kopik, és hálistennek nem ereszti a színét, amire pedig a vörös általában hajlamos.
Maga a sampon amúgy elég intenzív narancssárgás-pirosas színű, ami miatt kicsit aggódtam, lévén, hogy hófehér az egész fürdőszoba, de hálistennek semmit nem fogott be.