yngsu

Regisztráció dátuma: 2013. november 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Terra Naturi Mango & Aloe Vera Arctisztító Kendő

Terra Naturi Mango & Aloe Vera Arctisztító Kendő
2014. október 17.

A sminket csak félig-meddig nagy nehezen szedi le, a szempillaspirállal nem is érdemes próbálkozni, mert szörnyű dolgokat tud művelni vele. A szememet nem csípi, de a bőrömet igen, gyorsan le kell mosni, különben nagyon kipirosítja.

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel
2014. szeptember 19.

Feltöltöttem az összetevőlistát, hamarosan megjelenik. Koreaiból lett fordítva, remélhetőleg minden stimmel, Google-val próbáltam összeegyeztetni a dolgokat, hogy minden pontos legyen, mert általában csak annyit írnak, hogy ilyen-olyan dolog kivonata, de hogy pontosan melyik része az nem mindig van ott.

És most a véleményem: Nagyon jó vétel volt. Ebay-en rubyruby76-tól vettem, most emelte fel egy csomó dolognak az árát sajnos :/ én még olcsón jutottam hozzá. Olyan jól néz ki a tubus, de vigyázni kell vele, mert nagyon nagy és nekem kilyukasztotta a dobozt amiben hozták. Úgyhogy ha rendel valaki akkor írjon az eladónak hogy valahogy jól csomagolja be a felső "hegyes" részét. És nagyon sok cucc van benne :)
Van egy kevéske illata, de kellemes és nem érezni sokáig. Az én bőröm extra gyorsan zsírosodik, de ez a krém rögtön beszívódik! Sminkelni is gond nélkül lehet rá. És nagyon jól hidratál. BP leégette az államat, reggel és este bekentem ezzel és egy nap alatt elmúlt. Nagyon jól nyugtat. Kipróbálom majd mindenhova, egyelőre teljesen beleszerettem :)

Alterra Koffeines Sampon (régi)

Alterra Koffeines Sampon (régi)
2014. január 27.

Azért tértem át a szilikonmentes samponokra, mert ezekben SLS sincs. De van 4-5 más tisztítószer, amikről meg nem tudok semmit. Úgyhogy végül feladtam a samponokkal szenvedést, házi módszerrel mosom a hajam, és megszűnt a fejbőröm viszketése.
A boltban hosszas nézelődés-szagolgatás-cimkeolvasgatás után ezt raktam a kosaramba. Tanulság: Krémmánián nézzünk inkább véleményeket vásárlás előtt.
Tetszett az állaga és az illata, úgy tűnt selymes hajat varázsol majd. Körülbelül egy hónapig használtam, de olyan szinten kiszárította a hajam...a fejbőröm állandóan viszketett, már hajmosás után pár órával rákezdett. Gyorsabban is zsírosodott. Ecsetek mosására fogom elhasználni, remélem azok kicsit jobban fogják bírni.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ