zeddi

Regisztráció dátuma: 2018. december 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. december 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Lavera Basis Kézkrém

Lavera Basis Kézkrém
2021. március 21.

Nagyon száraz a bőröm - ez a krém elég jól beszívódik rövid idő alatt, ami klassz, viszont hosszabb távon semmit se csinál. Csak akkor érzem puhabbnak a bőröm, mikor épp bekenem vele. Regeneráló hatást nem vettem észre

La Roche-Posay Lipikar Szappan

La Roche-Posay Lipikar Szappan
2020. október 10.

Nagyon elégedett vagyok vele. Én főleg a száraz kezem miatt vettem, ami a covid miatti kötelező fertőtlenítő használattól kezdett kisebesedni.
Nagyon jól regenerál, olyan érzés, mintha kézmosás után be is kenném hidratálóval a kezem.
Én kúraszerűen használom az ára miatt, de sokáig elég egy tömb. Az illata enyhe, kellemes

Excipial Protect Bőrvédő Kézkrém

Excipial Protect Bőrvédő Kézkrém
2019. március 25.

Az Excipial Repair-hez hasonlóan ezzel a termékkel is abszolút elégedett vagyok (sok kézmosás után kijött ekcémám van, néha apróbb sebek vannak a kezemen emiatt). A Repair tökéletes regeneráló, ez pedig valóban védelmet nyújt. Azt írják a leírásában, hogy véd a szappan használatnál is - ez olyannyira igaz, hogy bár nem zsíros érzetű tőle a kezem, mégis néhány kézmosás erejéig nem habzik fel annyira a szappan a kezemen. Azt gondolom, ez amiatt lehet, hogy nem engedi a szappant be a mélyebb rétegekbe. Azt nem tudom, hogy ez higieniailag mennyire jó, de szerintem rendben van.
Gyorsan felszívódik, nem ad zsíros érzetet. Az illata nem annyira kellemes, de nekem nem is zavaró