Zit.us

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 1.
Bőrtípus: -

Megnézem

Lush Lord of Misrule Testpermet

Lush Lord of Misrule Testpermet
2023. április 26.

Nem feltétlen szeretem az édes illatokat, de ezt abszolút, ez nem egy vattacukor illat. Izgalmas és nagyon tartós hiába csak testpermet, egész nap érzem magamon.

Lush Jilted Elf Testpermet

Lush Jilted Elf Testpermet
2022. december 28.

Először elég alkoholos, mintha egy jó erős forralt bor lenne, utána inkább olyan illata van, mint a szegfűszeges alma kompótnak. Nekem bejön, olyan mint mikor a karácsonyi vásáron már messziről lehet érezni a forraltbor és a puncs illatát. Elég tartós is, bár nekem inkább csak a ruháimon, a bőröm hamar eltűntette.

Lush Breath of God Szilárd Parfüm

Lush Breath of God Szilárd Parfüm
2022. december 24.

A rendes parfüm verziót fújtam először magamra a boltban, csak kíváncsiságból, mert egy a parfümöt elemző videóban azt mondta a videós, hogy először azt gondolta, hogy ennek a parfümnek maximum azt a nevet lehetne adni, hogy a sátán s*gglyuka, de miután kipróbálta valahogy csodás illata lett. Először jön a füstösség, elég erősen, de közben is érezni lehet valami üdeséget, gondolom a virágos jegyeket, aztán a füst lecseng és marad valami fantasztikus fás illat. Folyamatosan szagolgatnom kell, nagyon jó. Amikor uborkát hámoztam ugyanaz az illat csapott meg mint, amit üdeségnek érzek ebben a parfümben.