zsofc

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revox Just Oil Blend 30% Olajkeverék

Revox Just Oil Blend 30% Olajkeverék
2021. április 15.

Pattanásokra és szárazságra is hajlamos bőröm van, és télre kerestem egy olyan terméket, ami ad egy kis plusz hidratálást. Korábban csipkebogyó olajat kevertem ilyen esetekben a hidratálóhoz, ami egyébként alapvetően bevált, de gondoltam kipróbálom ezt a terméket is. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, bár nálam kell neki jó húsz perc, mire teljesen beszívódik.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. április 15.

Korábban több, mint egy évig a The Ordinary verzióját használtam, de a harmadik üvegnél valami nagyon félrement, és bár a rutinomon nem változtattam semmit, az az adag teljesen szétmarta az arcom. A TO oldalán is olvastam a kommentek között, hogy amióta ennyire berobbant a márka, azóta a termékek minősége is kezd nagyon hullámzóvá válni, szerintem én is egy ilyen rossz adagba futottam bele. Ment is a kukába azzal a felkiáltással, hogy többé nem vásárolok ilyen terméket, helyette kezdtem el a Revoxot használni. A gyulladást kevésbé hatékonyan viszi le, mint a TO fénykorában, de az érzékeny bőröm jól bírja, és a hatását is látni, csak valamennyivel mérsékeltebben. Amíg nem találok mást, addig ezzel jól elvagyok, jó az ára, és könnyen beszerezhető.

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. április 15.

Számomra valami csoda ez a termék. Korábban több, mint egy évig kísérleteztem a The Ordinary niacinamidjával, illetve a Geek & Gorgeous B-Bomb-jával. Ez a kettő számomra fabatkát sem ért, pedig hónapokig kentem őket a fejemre, mondván, hogy idő kell nekik, hogy kifejtsék a hatásukat. Amikor végleg letettem volna arról, hogy niacinamidot építsek a rutinomba, akkor láttam meg ezt a terméket a DM-ben. A gyulladt pattanásokat és az utánuk maradt foltokat nekem nagyon szépen leviszi. Érzékeny a bőröm, de ezt a terméket a korábban említettekkel ellentétben naponta használva nagyon szereti.