KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Altapharma

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   150 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyappyberii, Módosítva: 2013. július 18.

Kiszerelés:   150 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

krita01

2017. június 10.

Több, mint egy hónapja szedem, nem vettem még észre változást sem a hajamon, sem a körmeimen. Több pattanásom lett mióta használom.
Napi 2x szedem csak.

krita01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

Napi 2x szedem csak.

pixiee

2017. június 6.

Számomra csodaszer. Megjegyzem hogy sosem hittem ezekben a "szépsésgkapszulákban", viszont az ára miatt sok év elteltével újra megpóbáltam..hátha, és bejött! Hihetetlen gyorsan megnőtt a hajam mikor szedtem, pedig festve van és minimum egyszer egy héten ki is vasalom, szóval nem kímélem annyira. Kicsit féltem elkezdeni szedni mert az arcbőröm hajlamos ezekre a bőr alatti kinyomhatatlan puklikra, DE hálisten semmi nem jött elő. Ajánlom! :))

pixiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Barbinc

2017. május 23.

Pár napja kezdtem el szedni, napi3 (vagy 2, ha elfelejtem bevenni) szem. Nyilván a hajamon és a körmeimen eddig semmi változás (nagyon bizakodó vagyok, hogy pár hónap múlva én leszek Aranyhaj :D ) a bőrömön nem jelentek meg csúnya pattanások (remélem nem is fog, mert sajnos így akad néhány)
Ha változás lesz, szólok! ;)

Barbinc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Ha változás lesz, szólok! ;)

Lory

2017. március 4.

Egyszer már használtam és utána újravettem ezt a kapszulát.Azt vettem észre,hogy a legelső alakalommal sokkal jobb volt a hatása mint ennél a második kúránál,amit most fogok befejezni,holnap fogy el az utolsó kapszula.Elsősorban körömre vettem,rendszeresen lemezesen törnek a körmeim.Az első kúránál megállította valamennyire ezt,sokkal jobb volt a körmeim állapota.A mostaninál azt vettem észre,hogy sokkal gyorsabban nő de úgyanúgy törik is,mintha nem szednék semmit,tehát erre 0 a teljesítmény.A hajam gyorsabban nőtt tőle egyértelműen,az őszi hajhullásomat mérsékelte.Bőrre semmilyen hatást nem vettem észre,se pozitívat se negatívat.Az étvágyamat nekem is előhozta,nem mondom hogy farkaséhség gyötör de valamelyest nagyobb étvágyam van és talán többször is eszem.Összességében nagyon jó indulatú az a 3 csillag,mert amire vettem(körömre)azon nem segített,(lehet ha valakinek nem törik,csak szimplán gyorsabban akarja növeszteni akkor arra jó)egyedül haj téren produkált valós eredményt de mellette az étvágy növekedés nekem nem kifizetődő,amikor amúgy is hosszú a hajam :) Ha valakinek beválik akkor viszont az ára nagyon kedvező,ennyiért más köröm-haj vitamint nem igazán kapni.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Kremcica

2017. március 1.

Akciósan vettem abban a reményben hogy segít egy kicsit helyrehozni a hajam állapotát és némi plusz növekedés is jól jött volna. Némileg nőtt is a hajam, a lenövésemen látszik is kb plusz egy-két cm és állagában is jobb erősebb lett. Bár azt is hozzátenném hogy ricinusolaj pakolást használtam és vágattam pár centit mert annyira elvékonyodott a vége hogy nem tudtam semmivel sem helyrehozni. Cserébe a csekély eredményért tele lettem pár nap után pattanással. Ráadásul az a piros nehezen gyógyuló bőr alatti fajtával. Mióta hámlasztok azóta nincs pattanásom illetve ennek köszönhetően igen. Lehet nem ez csinálta a bajt, de inkább nem kockáztatok.
Felteszem eladásra, hátha valakinek bevált vagy kipróbálná.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Felteszem eladásra, hátha valakinek bevált vagy kipróbálná.

Gabica55

2016. december 8.

Régebben nagyon hullott hajam és kipróbáltam egy dobozzal és nekem teljesen bevált! Egy szál hajam sem hullott ki míg ezt szedtem. ;) Sajnos már nem szedem és ugyanúgy hullik :/

Gabica55
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

EvaCs

2016. november 29.

Fodrászom tanácsára vettem mert az utóbbi hónapokban nagyon hullott a hajam. Napi 3x szedtem, az első hét után mintha jobb lett volna de sajnos visszaállt a régi állapot.. Beszedtem egy dobozt de nem láttam értelmét tovább erőltetni, most megpróbálom a Hairclinicet, remélek jobb lesz..
Szerencsére az én bőrömön nem lettek tőle pattanások.. Én attól félek hogy a hajhullásomnak olyan okai vannak amin ez nem.tudott volna amúgy sem segíteni, valószínűleg el kell mennem egy kivizsgálásra a végén mert lehet hogy szervi dolog amin ez a vitamin amúgy sem tud segíteni..

EvaCs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

adrika0417

2016. november 29.

Hat eleg vegyesek vele kapcsolatba az erzeseim. En oszi hajhullas miatt vettem meg. Azt elmulasztotta, lett babahajam is, DE es itt a DE!!! A allamon pattanasokat okozott. Meghozza olyanokat amik alig akarnak elmulni, megerem levakolni h ne latszodjon annyira... Etvagy... Az van, de konkretan en napi 2 szemet szedek. Most raaltam arra h reggel-este garnieres arctisztitas, a meglevot szalicilsavas gellel kezelem igy nem gaz. Csak hajam miatt beszedem meg ezt az 1 leveled, de ujra biztos nem veszem.

adrika0417
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Agibaba8809

2016. november 3.

Én a port használom.Nekem nagyon bevált a gyomrom miatt kezdtem el szedni.Hajam szebb lett.Belgyulladásom megszünt.Körmöm jobban nőtt.Viszont a fogam begyulladt tőle.:( Viszont nem szándékozom abba hagyni 3 hónapot végig szedem.Fontos 2 liter viz c vitamin elengedhetetlen!!!!!

Agibaba8809
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Aidyn3

2016. október 14.

Nekem nem igazán vált be. Hatalmas étvágyat okozott - ami nyilván hízással járt együtt. Még mindig van belőle, nagyjából egy éve áll a polcomon a maradéka. Nem is fogom elhasználni valószínűleg.

Aidyn3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Vitaminok: Biotin

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.