KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. május 26.

Új formulával

Égetett szemhéjfesték, mely szárazon és nedvesen is használható.

3 színben kapható: 10 crystal cream, 20 sweet cinnamon, 30 golden brown

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csillagporocska

2017. november 4.

Én egy 30 golden brown árnyalat tulajdonosa vagyok. Szeretem, mivel pigmentált, bájosan csillog és nem kell belőle sokat használni. Egy Essence szemhéjpúderrel szoktam kombinálni, együtt szép az eredmény. Az egyetlen problémám vele, hogy nem mondhatnám tartósnak.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

cinege

Korcsoport: >54
2017. október 16.

20 sweet cinnamon árnyalat van meg és nagyon szeretem. Szép a színe, könnyű vele bánni.

cinege
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 16.

csevi22

2017. október 15.

10-es Glowing Brown van meg, de sajnos összetörtem és így keserves a használat. Viszont magával a termékkel meg vagyok elégedve, pigmentált és nagyon szép színe van :)

csevi22
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

sprefectesse

2017. július 22.

Nyilván olthatatlan szükségem volt egy századik barna szemfestékre, ezért a 30-as Golden Brown jött velem, és azt kell mondjam, imádom.
Pont annyi csillám van benne, hogy inkább selyemfényes irányba megy el, nem csillámpónisba, így nappalra is teljesen jól lehet használni, pláne, hogy nagyon szépen lehet építeni, simán egymagában megoldom vele az egész szememet, csak azáltal, hogy a mélyítővonalra többet teszek.

sprefectesse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

ayse

2017. június 3.

Sweet cinnamon.csillogó barnás.imadom a színét a fényét.nekem tartós.pigmentalt.en arcra highlighterkent is használom.500ft volt kuponnal.ujjal tudom a legjobban felvinni

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 3.

szofip

2017. január 10.

Nagyon szeretem, eros es tartos a szine, konnyen felviheto! :)

szofip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Nagyon szeretem, eros es tartos a szine, konnyen felviheto! :)

zsanisu

2016. szeptember 17.

Nekem a 20 Sweet cinnamon árnyalat van meg és imádom. Használom szemhéjalap nélkül és szemhéjalappal is (tartósságban nem látok különbséget, bár egyébként sem hajlamos semmi lemászni a szememről).
Első használatkor nem igazán sikerült szép eredményt elérni, nagyon porolt, akkor ecsettel próbálkoztam. Második alkalommal az ujjaimat használtam csak és azóta tökéletesen működik, egyáltalán nem hullik, 10 óra eltelte után is ugyanolyan gyönyörű színe és fénye van. Nagyon szeretem! Az egyik legkedvencebb színem lett ez most :) (Ha valaki a Golden Brown színétől megválna, én szívesen átveszem :))
Azzal viszont egyet kell értenem, hogy viszonylag hamar kövesedik, de ez egyelőre engem még nem zavar.
Legközelebb vizesen is kipróbálom, hogy úgy hogyan fog viselkedni.

zsanisu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Legközelebb vizesen is kipróbálom, hogy úgy hogyan fog viselkedni.

dandy

2016. augusztus 25.

Az előttem értékelő kedves Krémmániástól vettem meg 2 színt (20 sweet cinnamon, 30 golden brown) nagyon olcsón (köszönöm:))) és én csak jókat tudok írni. Nagyon szép, csillámos színek, én azokat szeretem, használom, nem porzik, szerintem jól pigmentáltak, bár magában még nem próbáltam, mindig alápöccintem a Color Tattoo Bronze színét és így egész nap tart, este is szinte ugyanolyan a szemem, mint reggel, ami nem semmi, mert általában minden szemhéjpúder összegyűlik a szemhéjamon (bár nyilván a Color Tattonak köszönhető, hogy ez nem), de összességében nagyon elégedett vagyok.:)

dandy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.